Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 457
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 9 141
Аз имам уред за готвене на пара- на Тефал- струват между 90 и 100 лв. в Технополис или Техномаркет. Много съм доволна. Много лесен за употреба. Рибата е готова за 12 мин. на пара. Зеленчуците- за малко повече. Супер е. Но пилешкото става гадно там. Да не кажете, че не съм педупредила  Wink
Имаше и някакъв от сорта на ВС телешоп или каквото там се води за към 50 лв., но нямам идея дали го бива.
Джедира, да оздравяваш и честит празник   bouquet
Отивам да къпя малкия, че днес по изключение аз съм дежурна  Crazy

# 676
  • Мнения: 81
Приемате ли попълнеия  Grinning
Мислч да се пробвам на тази диета, обнадеждава ме това че няма ограничения в количествата ама се чудя .. дано подейства.... днес съм била даже  в режима - 2 яйца, консерва риба тон в собствен сос, пилешко бутче - варено-пушено, около 40 грама извара обезмаслена, нчколко ролца от раци и сега пия айрян....
 да споделя обаче - имам един проблем - от известно време насам имам проблеми с ходенето до тоалетната и корема ми е адски подут Confounded   .. ужасно е ..... дайте съвети.. купих си сега пектин ... дано помогмне ..... дано и диетата да подейства че съвсем съм се отчаяла вече .....  Sob

сега ще изчета темата и ще разгледам и рецептите и по късно ще пиша пак 
 стискайте ми палци че хич ме няма в диетите...    Rolling Eyes

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 14 123
Мишле, аз като вечния стражар, или старшина (пък аз се мислех за маршал или поне генерал  Joy  ) да попитам в тази готова салата нямаше ли олио? Защото да ти кажа не съм срещала без подобна добавка  Whistling

# 678
  • Мнения: 187

Орелия, Буба 64, Волна- страхотни мацки сте станали

Изглеждате по-млади и много свежи.  smile3501
Аз отивам да си приготвя менюто за утре.
Приятна вечер на всички и много минусчета утре

# 679
  • Мнения: 1 586
epsilon Добре дошла и успех и не се съмнявай,че режима ще подейства.За 00 питаш ама аз не видях в менюто ти овесените трици,те помагат за това поне при мен е така.

За паролата за албума,не съм разбрала,че само който има снимки може да я иска.Аз лично не съм я искала още но мисля,че Вещи каза,че ще я даде на лични на всички,които пишем тук .Аз нямам все още кой знае какви постижения и съответно няма какво да качвам там но за това пък там откривам невероятен стимул,така,че това ограничение е малко странно.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 427
ПАРОЛАТА ЗА САЙТА КЪМ СНИМКИТЕ ПОЛУЧАВАТ ТЕЗИ, КОИТО СА КАЧИЛИ СВОИ СНИМКИ ТАМ
Ето аз нямам качени снимки и нямам и паролата  Naughty...и нямам правото и да я искам.... Blush

Не това беше идеята на албума и мисля, че скоро ще можем отново да го разглеждаме всички  Heart Eyes

winter, ето тук се публикуват рецепти http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.460
Добре дошла epsilon   Hug Относно ходенето до 00, с тази диета този проблем може да се задълбочи още повече, поради големия прием на белтъчини. Вземи мерки с чайове (слабителни), пектина помага на някои момичета, вземи си трици (помагат на стомашно-чревния тракт), прясно мляко на гладно, зелева чорба и др.
Вещи, нали си ШЕРИФ, той най-главния  hahaha

# 681
  • Мнения: 831
winter,тази салата наистина е разкошна и най- вкусна е
 на следващия ден,само че ние
я правехме без горчица Peace

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 21:35 от rivela

# 682
  • София
  • Мнения: 995
Мишле, салатата "Морски дар" май я правят с растително масло, поне на мен така ми казаха.Яла съм по-рано и е вкусна.Можеш да си я направиш, с раци и калмари, копър, лимон, накисваш в тази марината и готово.
спам!Сънче, аз си падам по филмови саундтраци и от "Джо Блек" я знам песента, като погледнах в YouTube - май е кавър на песента на Джуди Гарланд, така мисля де.Както и да е, много е готина Heart Eyes
Сега виждам, че и Вещи има съмнения за салатата Thinking
Айде лека вечер, че си преизпълних норматива от постовИ Crazy  Hug

# 683
  • Мнения: 942
Момичета, качих си още една снимка в албумчето.

# 684
  • Мнения: 1 575
Блеки, драго ми е да те видя! newsm47
Волна, хареса ми  newsm10

До всички, които не знаят и се чудят:
човек се мери гол, сутрин на гладно и след 00/каквото успее да свърши/.Да се мята на кантара по всяко време на деня, няма да даде резултат, защото все нещо човекът е хапнал-напр кофичка кис.мл. тежи 400гр и си остава в корема и трябват много часове, да се преработи и резултата от кантара ще е различен всеки път през деня! newsm62
Оставям ви и ви желая лека, отслабваща и безаварийна!

# 685
  • Мнения: 819
Волнааааа,страшно гадже си,браво newsm53

 Жедира  Hug мерси слънце.и скоро да оздравяваш.   bouquet

Цитат
Но се виждат там едни дълги и тънки крака.  ooooh! Ти си изчезнала бе, жено волна.


 Ай сега де....чак пък изчезнала..... JoyМного благодаря,Дорче....Ама ти си пристрастна,щот си ми градска.... hahaha

Цитат
Волна,  #Crazy къде ти е коремчето момиче, браво  bouquet

 Има го още беее....Ни могЪ да го махна шкЮмбето ниедно....Дали да не набия близнаците... newsm78 ,че зарад тях е такВоз голеееемоооо... Joy

Цитат
Волна,докарала си фигурката. PeaceСпоред мен нямаш нужда от повече отслабване,ама ти си знаеш Hug Hug Hug

  Мааалко още бе Перле...3-4 килца и се мятам у третата при вас.... Praynig

Цитат
Волна, на снимките не виждам нищо друго освен едни дъъъъъълги, слаби, перфектни крака!  smile3501

 Сънче  Hug ,това е музика за ушите ми.Благодаря ти от сърце.  bouquet

Цитат
Volna peperudka изглеждаш перфектно, поздравления! Peace

 Много благодаря   bouquet Hug

Цитат
Волна, супер мацка си станала! Браво!

Благодарение на всички вас...   bouquet Hug

Цитат
Волна,тук съм мила,но имам мноооого работа.Какви крака какво чудо си изтипосала Smileбраво!

 Джуфчице  Hug Hug Hug ,много липсваш вече бе.Стига работа.  bouquet

Цитат
Волна, слабушке такава, и за теб адски се радвам! love001 Видя ли, ти се терзаеш толкова за килограмите, пък направо ни скри шапката с тая разлика в обиколките!

 Цвети,  Hug Hug много ти благодаря.Освен това ти ми даде много ценни съвети и помощ,когато бях скапана.Още се терзая за тия пусти килограми.Не ги искам и толкова бе....Шъ им сЪ нИзнай....

Цитат
Не мога да се въздържа! EmbarassedПеперудкееееее, какви са тез бедъри бе,моме убава! smile3501 smile3525

 Хихихии....Славе,  Hug Hug мома,ама втора употреба....Поне позаслабнала .....и скромна една такава....Умре циганката..... Joy hahaha

Цитат
Волна, вЕрно снимките са много зле Laughing Но пък ти си супер!   bouquet

Фенси мила, сам да се снимаш нИ е хич лесно било....То едно кълчотене беше,едни стойки....Ко да ти кажа...Благодаря ти за похвалните думи.  Hug Hug  bouquet

Цитат
Пеперудке Сега видях снимките,е снимки силно казано  Mr. Green но ти си  #Crazy браво,както беше казал вече някой,нямаш нужда от повече,според мен .

Ели благодаря и на теб  Hug Hug,но като се видим на срещата,ще видиш,че имам нужда от още малко. Hug

Цитат
Волна, много си готина Hug


 Кате  Hug Hug днес ми се губиш нещо...


 Момичета,благодаря на всички,които ме поздравиха.Без вас,съм сигурна,че нямаше да стигна до тук.Живи и здрави да сте всички,и много свалени килограми ви пожелавам.Мисля,че половината от успеха си дължа на този форум,и в частност на вас.  bouquet Hug  bouquet

# 686
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
лорка ,налива масло в огъня  Joy Joy Joy
кремиииии Sunglasses...... опитвам се да бъда строга, че само на спам ме избива....де удари едно рамо дееее  Joy

# 687
  • Мнения: 3 640
Епсилон, добре дошла и успех!   bouquet
Лориnewsm10 smile3521 smile3501 Страхотно, невероятно, изумително, потресаващо изглеждаш!  Hug Този, дето те е прегърнал така отляво, да не е Супер-Любо?  newsm53

# 688
  • Мнения: 1 417
Леле,Лорчееееееееееееее,и се криеш!  NaughtyМа ти си направо невероятна! ooooh!А този загадъчен мъж там кой е? newsm78То пусто любопитство Embarassed

# 689
  • софия
  • Мнения: 3 425
И аз искам да видя,искаааааааам smile3515 Моля,ако обичате,евентуално,може би хм,хм,хм паролката де! smile3518

Общи условия

Активация на акаунт