Незабравимо място ..

  • 4 229
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 977
Любимият ми град - Севиля - романтика, много история, корида, фламенко, слънце! Ох, пак ми се ходиииии...
И Корсика - красиви, чисти и спокойни плажове, хубава храна, планини и море, спокойстиве!

# 16
  • Мнения: 3 695
Санторини

Ето вижте това прекрасно място... Истината е, че снимките на пресъздават дори 10% от тази невероятна красота и атмосфера  Heart Eyes

страхотно място  Peace сигурно е било невероятно красиво

# 17
  • Мнения: 1 536
Най-красивото,най-невероятно място и за мен е Санторини.Не може да се опише,дори и снимките не могат да обхванат всичката тази магия.Аз съм една от непоправимо влюбените във това място,просто остана част от сърцето ми там.

# 18
  • Мнения: 11 747
брех, голяма хвалба на Санторини хвърлихте... То и аз го харесвам, но от снимките само... Confused Надявам се да ида да видя някой ден, но засега не е на дневен ред.

# 19
  • Мнения: 3 376
Пуерто Рико или по-точно Сан Хуан.
Помислих си,че това единственото място след България,където бих живяла.

Също много харесвам атмосферата в Мексико,едно собено чувство ме обзема.

# 20
  • Мнения: 6 167
Моите уникални места зависят много от емоцията ми в момента.
Япония, Тайланд, къмпинг Градина, Рилския манастир са местата, на които винаги искам да се връщам.

Западна Европа не знам защо нещо не я обичам - писнало ми е от старини и забележителности.

# 21
  • Мнения: 847
Прага, Лисабон , Париж ,Истанбул!
и Родопите в България, Синеморец .

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ОСЛО.....
Студена неописуема красота, спокойствие, величие, подреденост; мостове и кристална вода.
Не съм предполагала, че на север може да е по-красиво от юг.....Сега вече го знам  Hug

# 23
  • Мнения: 11 747
Засега незабравимите ми места са Тайланд, Египет и Истанбул. Сигурна съм, че ще има и още... Crazy

# 24
  • Мнения: 2 575
САНТОРИНИ - и за мен незабравим остров, но.......не бих изкарала повече от 3 дни там.
КЕЙП ТАУН - незабравими гледки, незабравима природа, прекрасни хора, спокойствие, красота, нормални цени и ......т.н.
Провинция Мпумаланга (Южна Африка) - планини, каньони, цветя, резервати
от Карибските о-ви - БАРБАДОС и Тортола - единият класически британски стил, а другият неземна красота.
Ето и малко снимков материал:

http://asinka.multiply.com/photos

# 25
  • София
  • Мнения: 160
За мен незабравими си остават : о-в Родос, Египет /целия:от Александрия до Абу Симбел+Шарм ел ейх и Синай/, Рифовете в Червено море /вече знам защо е най-красивото/, Островът на Клеопатра, Израел-Божи Гроб, Ерусалим, Витлеем, Назарет, Галилея, Яфа/един от най-древните градове в света/, река Йордан, Гетсиманските градини, Манастирите в Атон/от водата  съм ги гледала/, Халкидики-и по трите ръкава има страхотни местенца, Памуккале в Турция....и разбира се вечната Италия-Флоренция, Болоня, Милано/на юг не съм била  Cry /.....много са ми незабравимите места....  Joy Там където ми е харесало се връщам с удоволствие.. отново и отново...

# 26
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тайланд, Тайланд и пак Тайланд!!!!И Куба, и Сингапур и Куала Лампур, и Китай.......ох, и къде ли не още!!!!!Много ми се пак пътува!!! ooooh!

# 27
  • Мнения: 4 784
Лондон - чудесен град, толкова обсебващ.
 Май не може да се обясни, а трябва да се види

Това е любимия ми град! Другото ми любимо и незабравимо място е Люксембург. Красиво и спокойно е. Има един площад в центъра с кафенца и ресторанти, цветя и спокойствие  Simple Smile Има и хубава катедрала.
Другото място, което много ме впечатли беше Метеора в Гърция. То е неописуемо и много внушително.

# 28
  • Мнения: 2 839
Куба(цялата), Брюж, Флоренция,Болоня, Венеция (май цяла Италия Crazy), Охрид, Дрезден, остров Кос
в бг - морето (по-скоро преди години  Cry), Широка лъка, Ковачевица, Лещен, Търново (мой роден град  Heart Eyes), Момчиловци,Триград
Аз изглежда съм сродна душа на Биби, защото гласувам с две ръце за нейните места.
В Куба за съжаление не съм била, но Брюж, и почти всяко място в Италия - ДА! Ще добавя и Неапол, много ми легна на сърце, също някой селца в Сицилия. Охрид също, макар и за там да ми е много далечен хубавия спомен. Добавям от мен само Залцбург  Heart Eyes
От местата в БГ само малко коригирам - не Триград, ами едно село /то вече май и село не е, ами 5-6 къщи/ още нататък от Триград, почти до бодливата тел на Гърция - Водни пад се казва.

Това са все места, които според мен са не просто красиви за окото, ами за душата. Тези, които са заели част от сърцето ми завинаги.

# 29
  • Мнения: 2 093
Най-незабравиното място за мен до сега е Куба, Холгин.Пьрвия ден си мислих че това е рая на земята, невероятно красива природа. Вьпреки че Карибските острови са много подобни и това което видях в Куба е сьщото като Барбейдос, Доминика, Ямайка, пьрвото впечетление е незабравимо. Бял пяськ, палми на плажа, лазурен океан, страхотен контраст между бяло, зелено и синьо.  Изглежда точно като е на снимките и туристическите брошури.Кубинците са страшно мили, винаги усмихнати, за сьжеление живеят много бедно, напрово да те хване яд на Фидел Кастро до каква мизерия е докарал хората. Разбира се това не е темата, така че спирам до тук. Ето и малко снимки от мястото кьдето бях 




Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 05:29 от Chrisimommy

Общи условия

Активация на акаунт