Споделете 50

  • 22 214
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 072
Анда - в главата й живеят всички цветове на земята. Цветно е.
Бу- нова прическа и високо вдигната глава, дори когато ходи.
Буми - кара велосипед за да роди най-после
Кампари - пак забърква някакви вълшебства
Лиска - пред произведение на модернистичното изкуство. Забележет … о подпали с фаса.
Имелда Маркос - страстна и смела
МГМ - увлечение,  обмисля дали да не направи риалити за живота си
Плетящата - безкрайното увлечение
Сикретгардън - в тайната градина има тайна беседка, която винаги …  спасява от дъжда
Тити - спокойствие и творчество
Естер - ти си виновна, че видя ли раирани чорапки и сладки панто … те характеризират
ДеЩоВиди - сигурна съм, че имаш точно такава снимка с дъщеричката ти.  Wink
Шанел - видя ми се френско, видя ми се шик
Янтра - моли духовете на гората и луната да й подскажат най-енергийното име.
Мария Лу - прилича ми
Буболина - е, наистина си прилича.

Днес попаднах на интересни илюстрации, та някой асоциирах с вас.  Grinning

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 22:30 от пЛетящата крава

# 1 036
  • Мнения: 503
Янтре, успокой се. На всеки му изпушва главата понякога. Потвърждавам, че методът на Анда работи.

# 1 037
  • Мнения: 17 414
Бравос, пЛетяща!
Потвърждавам, че методът на Анда не работи когато си и с бебе в количка. Янтра тва я чака, все пак Mr. Green

# 1 038
  • Мнения: 2 212
Плетяща, попаденията са Ви просто в десятката. Аз си пазя всички шарени чорапки и кецове на картинки за момента, който възвърна този си облик. Той си ми е природа. Но в момента съм се отдала на страсти. Та затуй тоз аватар по ми подхожда.

Бирата ме замая...а не изпих и една...поне ще се спи, че аз съм видна лунатичка и от тия лунни затъмнения и пълнолуния не мога да спя.

# 1 039
  • Мнения: 4 586

Плетяща, това за Имелда ми се стори най-точно.

# 1 040
  • Мнения: 5 877
Eййй, Плетяща, адски си мила!!! Много ми хареса.

О, аз въобще не си представям човек да се справи с тръшкащо се дете и с каквото и да било друго, камо ли пък бебе.
Бременните и родилките трябва да бъдат пазени от подобни бедствия Simple Smile
Но честно, не знам какво друго върши работа при публично тръшкане.
Ще ми се да ти кажа "клякаш до детето, говориш му внимателно как разбираш какво го разстройва, даваш му вода и го гушкаш, и то му минава" - ама няма да е вярно, поне не в представителна извадка от случаите. Но и твърдата ръка също не помага, само ще се разпищи и изнерви повече детето.

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 21:48 от Aнда

# 1 041
  • Мнения: X
Плетяща, благодарско! Сейфвам и ще се възползвам.

# 1 042
  • Мнения: 2 212
Аз мога ли или не мога да ви поздравя, ей така за кеф  Flutter

# 1 043
  • Мнения: 17 414
хехе, на кой му пука, че и аз съм изнервена в такива ситуации Mr. Green Подкрепям baibibi  в исканията й за комитет за защита на родителите от децата(дано съм цитирала точно)
Естерче, надявах се на поздрав, четеш ми мислите Hug

# 1 044
  • Мнения: 2 212
Дренкич, след хубав ден като днешния, особено завършека с бира и чипс, чета мисли без проблем  Mr. Green

# 1 045
  • Мнения: 2 792
  Ревящо тръшкащо се дете, се разсейва с разни маймунджулъци от рода да почнеш набързо да измисляш песничка или приказка, в която се разказва за същото ревящо, тръшкащо се дете, примерно.
 Но си признавам, че не винаги съм била, чак толкова бяла и добра  Laughing

# 1 046
  • Мнения: 4 586

Дженифър Лопес роди. То като му върви на човек, върви му.
Момченце и момиченце и шест милиона в зелено за първите снимки на бебетата.
Дай боже всекиму, на нея познах за близнаците.
Днес си изпотрепахте дечинята бре, какво ви стана?

# 1 047
  • Мнения: 9 912
някой от вас иска ли да плати за първите снимки на второто ми бебе, като му дойде времето? Simple Smile  с изключителното право да ги публикува в клюкарника, разбира се Simple Smile
нема да се пуашите, едва ли ще стигнем до милиони.
плетяща, харесах си и моята картинка, и другите също  Hug

не, не, Анда, тук сме го споделяли - при мен най-върви да оставя детето да се тръшка и да овиквам спиращите загрижено бабички.

# 1 048
  • Мнения: 488
Ууу, оляли се от писане днес бре! В това хубаво време цял ден що чините пред компютрите?

Бу, каза на сестра си да стиска до 16-ти март, нали?  Laughing

Маймунджулъците при нас вършеха работа когато беше по-малък Боян. Сега ако обясненията не помогнат, действам със строг поглед и страшен глас, ако е на публично място, което вече става много рядко, направо го хващам и тръгвам, пищи, не пищи, не ми пука. Ако е вкъщи, оставям да си реве и точно след 5 минути е ангел ненагледен.

# 1 049
  • София
  • Мнения: 1 783
Плетящата е много близо до истината, жалко, че няма свестна снимка за доказателство.
Благодаря, пЛетяща, приемам го като комплимент!

Общи условия

Активация на акаунт