Режимите на Ипократис 4

  • 28 035
  • 596
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Е, още не съм, в края на седмицата ми е часът.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 242
Peace Ако знаеш как хич не ми стига половинката Tired
Азира, ако кажеш, че е от приятелка, със сигурност ще те попита за името й. Човекът просто си познава пациентките. Или кажи, че е препредаван през няколко човека и не знаеш чий точно е режима, или си кажи истината. Ипократис е интелигентен човек и надали има съмнения, че негови режими се подвизават в нета.
Дейна, щом още не си оздравяла, по- добре пропусни аеробиката.
Пуки, благодаря за темата Hug! Разкажи как си ти!
Добре дошли на всички нови момичета и успех!!!  bouquet

# 18
  • Мнения: 22 908
Според мен Ипо е голям пич и няма да се разсърди за това,че плагиатстваме на негов гръб.Би му станало приятно,тъй като много момичета ,след проба на режима,си записват час при него,което само по себе си говори колко са доволни и му имат вяра.Предполагам той не си мисли,че никоя от пациентките си не говори и на ЗАЕМА своя режим на други.

# 19
  • Мнения: 239
хм, аз още си мисля, че варианта с приятелката е най-добър. azira, винаги можеш да кажеш, че предпочиташ да не злепоставяш приятелката си и затова не искаш да кажеш името й, но че ти си я измолила много. както става ясно, това те е довело до него, защото искаш индивидуален режим. но ти си решаваш де Peace

# 20
  • Мнения: 636
Ми ние хубаво си кроим планове за това какво да каже азира на Ипо ама представете си, че той чете тук Wink Laughing

# 21
  • Мнения: 1 014
Точно това си мисля и аз, щом си праща режимите по имейл, значи се очаква и да се разхожда из нета, когато няма работа. А само като чукне в чичо Гугъл "диети" и "отслабване" и веднага ще му изскочи всичко, все пак това е в пряка връзка с професията му. И аз не знам, но тази тема си е реклама за него, я колко се навиха да отидат при него, а и колко още има, дето само четат, дори не сещаме за тях...

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Я едно запис и от мен в новата темичка . Все пак ,аз бях подстрекател за нея.

# 23
  • Мнения: 3 479
Запис.
Гоня 66 кг до края на седмицата, че нещо много се задържах между 66 и 67. Обаче ми предстои излизане тия дни и не знам дали ще се справя със спазването на режима

# 24
  • Мнения: 2 492
Съжалявам момичета , но нямам никакво свободно време .
Знаете как е . Crazy
Ая ми прати бележка да пусна нова тема , аз отговорих , че няма проблем и друг да я пусне / някой с повече време / .
Но явно съм оставила впечатление , че се сърдя и затова не пиша .  Confused
Ми не се сърдя , просто в работата ми е настанал малък ад и вероятността да се докопам до форума от там е нулева , затова и за чезнах .
Аз пиша активно при рицарките , но в последните дни даже и там не мога да драсна повече от два реда .
В диетичен план имаше една седмица почивка - бях болна , то не че съм се оправила вече .
Пия един тон лекарства и съм цялата подута .
Хайде желая ви приятен ден и много воля !
По късно ще видя , ако мога да редактирам първия пост и да вмъкна и другите режими - стига да имам време да ги открия къде са .

# 25
  • Мнения: 910
Добро утро!
Хапнах си активията и сега си пия кафето докато малката спи.
Пуки, дано нямаш нищо против че намерих другите режими назад в темичките и ще ти ги напиша за да те улесня:
Тема 1 стр. 3 Карол
Тема 1 стр. 8 Aia(още един режим намерих)
Тема 1 стр. 20 Деси
Тема 3 стр. 16 Ale
Лек и диетичен ден!  bouquet

# 26
  • Мнения: 22 908
Ми ние хубаво си кроим планове за това какво да каже азира на Ипо ама представете си, че той чете тук Wink Laughing
hahaha Вярно,много забавно...

# 27
  • София
  • Мнения: 435
Ехо добро утро и от мен - това че тази седмица не съм на режима не означава че на ви следя Naughty.Браво браво на всички , постигнали успехи,а на останалите успех PeaceА и да кажа че въпреки гостите аз все пак не ям каквото ми падне гледам да се ограничавам а и смъкнатите килца още си стоят  - не съм качила Heart EyesАйде успешен ден и от мен

# 28
  • Мнения: 546
Здравейте, момичета!
Хубав, слънчев и режимен ден днес! Аз продължавам да задържам, но поне не качвам  Laughing
Азира, от всичко прочетено за Ипо, останах с впечатлението, че е страхотен. Така, че каквото и да кажеш, няма да сбъркаш  Peace
Хайде, болните, оздравявайте  Hug
Добре дошли и на новите момичета! Много минусчета ви желая   bouquet

# 29
  • Мнения: 22 908
Здравейте, момичета!
Хубав, слънчев и режимен ден днес! Аз продължавам да задържам, но поне не качвам  Laughing
Азира, от всичко прочетено за Ипо, останах с впечатлението, че е страхотен. Така, че каквото и да кажеш, няма да сбъркаш  Peace
Хайде, болните, оздравявайте  Hug
Добре дошли и на новите момичета! Много минусчета ви желая   bouquet
Страхотен е,без съмнение.Може би,именно заради това,успява да мотивира така пациентките си.За който иска да го види,защото така и така говорим много за него,да имате представа.
http://www.fitnessmladost.com/Images/pics_large/PICT9710.jpg
http://standartnews.com/images/articles/orig_170089_bg.jpg

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 11:07 от ДесиХ2

Общи условия

Активация на акаунт