Ревниви ли сте?

  • 1 788
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Вие събрахте: 27 точки
 

Вие или сте безразлични към такива неща, или половинката ви заслужава пълно доверие и затова нищо не ви тревожи;


  Heart Eyes
а в анкетата "Ревниви ли сте?" гласувах с "малко, в полезни граници"

# 16
  • Мнения: 94
Вие събрахте: 23 точки

 

Вие сте ревниви, но не и агресивни;

Аз пък си мислех, че въобще не съм ревнива newsm78 живяла съм в заблуда

# 17
  • Мнения: 2 015
Не, но то е сигурно, защото не ми е даван повод за ревност.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
25 точки
Вие сте ревниви, но не и агресивни

# 19
  • Мнения: 606
Вие събрахте: 20 точки
Вие или сте безразлични към такива неща, или половинката ви заслужава пълно доверие и затова нищо не ви тревожи;

# 20
  • София
  • Мнения: 2 410
Никога не ми дава повод за ревност, затова отговорих с 'не'. Иначе съм /била/ ревнива.

# 21
  • Мнения: 5 401
Според теста "Ревнива, но не и агресивна".. Хммм..  newsm78

Бих се самоопределила като съвсееееем лекичко ревнива и при това без да ми е давал никога повод да се съмнявам в каквото и да било. Понякога изпитвам няккава... здравословна ревност - такава, каквато се поражда от любов към другия, от нуждата от неговата компания, нежност..

# 22
  • Мнения: 71
20 точки
"Вие или сте безразлични към такива неща, или половинката ви заслужава пълно доверие и затова нищо не ви тревожи;"

точно такава съм  Peace

 

.Същото,само че моите точки са 27 Peace

# 23
  • Мнения: 292
28 точки
 Отело е цвете в сравнение с вас. Вие сте прекомерно властна натура, искаща прекалена много.
 Embarassed
 

# 24
  • Мнения: 3 500
Вие събрахте: 27 точки
Вие или сте безразлични към такива неща, или половинката ви заслужава пълно доверие и затова нищо не ви тревожи;

Което не е вярно, защото по прицип съм ревнива /умерено/.

# 25
  • Мнения: 340
19 точки, т.е. неревнива.

Само че тестът беше малко тъп.  На места бърка близостта между двама души с ревността.  Например, без да се замислям бих отворила всеки вид поща на мъжа ми, но в никакъв случай не за да го следя или защото ревнувам.  Просто при нас всичко е общо, споделяме всичко и няма мое-твое...

# 26
  • Мнения: 252
Вие събрахте: 29 точки
 

 


Отело е цвете в сравнение с вас. Вие сте прекомерно властна натура, искаща прекалена много.

# 27
  • Мнения: 1 058
Вие събрахте: 24 точки

 

Вие сте ревниви, но не и агресивни

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Вие събрахте: 20 точки
 

 

Вие или сте безразлични към такива неща, или половинката ви заслужава пълно доверие и затова нищо не ви тревожи;

Това ми се падна на мен.Наистина не съм ревнива.Мрязя ревността.Тя развали една моя връзка.И в началото преди да се оженим с мъжа ми сме имали доста караница заради това.Аз смятам че това е болест, а той смяташе, че който не ревнува не обича.Той и сега си ревнува, но се прикрива, а и аз се правя че не забелязвам  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 53
Вие събрахте: 24 точки
Вие сте ревниви, но не и агресивни

 newsm78 Хм... Винаги съм смятала, че не съм от ревнивите. А и милото ми никога не ми е давал повод. Кълна се в него! Вярвам му повече, отколкото вярвам на себе си...

Общи условия

Активация на акаунт