Въпрос за ПДЧ

  • 2 374
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 268
важна е плътността (твърдостта) на ПДЧ-то.Колкото по твърдо толкова по-добре, защото вероятностт от измятане е по-малка (за рафтове. Ако е за вратички само - няма значение. Има ПДЧ-та в които трудно завиваш болт, в други влизаш като в масло - по-евтините. За врати под мивка и врата на миялна нещо по-здравичко, за да не се раздува. На мен МДФ-а ми се разду, а какво остава за ПДЧ. По евтиното има и предимство, че като се скапе няма да се чудиш много дали да не го подмениш.
Съгласна съм с написаното. Peace EGGER плоскостите са в пъти по-добри от българските. В къщи си правихме мебели от българско ПДЧ и се е раздуло там, където беба го е поливала със шишето. Вярно е, че не беше с ПВЦ кант, но все пак.... А в офиса преди години (мострена зала на мебели) ни бяха направили кухня, която беше и мостра и работна, с EGGER плоскости не мръдна изобщо. Като се има предвид колко се пази служебното, направо си е "желязна" Simple Smile Не мисля, че си струва компромиса, който ще направиш.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз така знам че на Егер плоскостити били най-добри.Българските били със много рехав талашит и след време се отмятали.

Общи условия

Активация на акаунт