Да споделим за автобронзантите.

  • 48 247
  • 388
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 63
по препоръка на EMPRESS  bouquet ето този : никакво цапане, даже на бели дрехи, бавно и равномерно пада, но проблем си остават ръцете. Дано някой помогне със съвет Hug

# 316
  • Мнения: 281
Аз се справям перфектно с нанасянето на автобронзант, получава се страхотен, развномерен тен, но имам много голям проблем с областта на китките. Момичета, как се справяте с този участък, никак не ми харесва тъмно тяло, с бели пръсти на ръцете и просто не мога да измисля начин да си мажа ръцете и да не се налага да се измивам после. Някой, ако има идея нека я сподели   bouquet Hug
A коя марка автобронзант ползваш?
Китките и на мен са ми проблем (единственият),дано някой се включи с идея. Аз съм си  мислила да прикиривам разликата с гривна,но никак не обичам да нося бижута. Tired Иначе навсякъде другаде тенът  ми е  равномерен.

P.S.Не препоръчвайте солариум, защото имам  бенки и ме е страх да не стане нещо.
Здравейте!
Аз правя така:След като съм готова с тяло,единствено без целите ръце,измивам китките много добре със сапун.След това намазвам цялата ръка от рамото до китката и разтривам върху цялата, но вече нанасям и върху китката с кръгообразни движения(без дланта).Ненамазаната ръка,тази с която съм мазала върху другата измивам отново със сапун.След не по–малко от половин час,намазвам и втората ръка по същия начин. И измивам китката на ръката с която съм мазала, след като съм приключила.Отнема малко време,но това е начина да не станат разлики.Дано съм била достатъчно красноречива.Успех!

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 16:01 от Bagira

# 317
  • Мнения: 451
по препоръка на EMPRESS  bouquet ето този : никакво цапане, даже на бели дрехи, бавно и равномерно пада, но проблем си остават ръцете. Дано някой помогне със съвет Hug
Hug
Където не искаш да има цвят, мажеш с вазелин преди нанасянето на бронзанта, а по  ръцете - бронзанта с памуче Mr. Green

# 318
  • Мнения: 63
EMPRESS, молех се да се включиш и ето те теб  Blush  bouquet Hug така, да те поразпитам преди да стане гаф, че скоро имам повод, а от солариума съм решила да се възползвам все по-рядко. имаш предвид да си намажа дланите с вазелин и пръстите от вътрешната страна, а отгоре да нанеса с памук от бронзанта-правилно ли съм те разбрала newsm78 Sunglasses

# 319
  • Мнения: 451
Именно Mr. Green Само че бих препоръчала да практикуваш поне -2 пъти преди повода, защото понякога пръстите се оцветяват много и трябва да видиш къде да н слагаш.  bouquet
Това с вазелина се прави и за лакти, колена и всички места, които се оцветяват по-тъмно от останалата част от тялото.

# 320
  • Мнения: 63
EMPRESS Laughing Hug да, ще попрактикувам преди това-да те попитам аз като си намажа дланите с вазелин-как ще разнасям бронзанта по тялото - няма ли де се изтрие и се чудя няма ли да се пързаля шишенцето Laughing а ти медиум или лайт версията имаш-аз позлвам от доста време медум и за зимата ми идваше доста тъмен, но за лятото мисля, че ще е супер. другия знаеш ли как е, предполагам е по-светъл newsm78  bouquet  bouquet  bouquet

# 321
  • Мнения: 451
Имам и двете, но ползвам Medium. Light на мен почти не се забелязва.
 А с намазани с вазелин ръце няма как да нанасяш бронзанта по тялото, ще стане страхотно мазало Laughing Ръцете се правят последни, т.е, когато вече си го нанесла по тялото, мажеш с вазелин и нанасяш с памучето Hug

# 322
  • Мнения: 281
по препоръка на EMPRESS  bouquet ето този : никакво цапане, даже на бели дрехи, бавно и равномерно пада, но проблем си остават ръцете. Дано някой помогне със съвет Hug
Не се вижда добре. На коя фирма е?!

# 323
  • Мнения: 63
А после, след намазване с памучето да измия ли вазелина или така ще отмия и бронзанта или да изчакам да попие. ти колко приблизително седиш с вазелина на ръцете Laughing   bouquet

# 324
  • Мнения: 63
Bagira Hug на Fusion Beauty

# 325
  • Мнения: 451
Не го мия, попивам/изтърквам го с нещо(салфетка, плат някакъв) Grinning

# 326
  • Мнения: 141
а какъв вазелин  amiiii тубичка тип лекарство от аптеката, на която пише вазелин или вазелин за уста  newsm78

# 327
  • Мнения: 63
а какъв вазелин  amiiii тубичка тип лекарство от аптеката, на която пише вазелин или вазелин за уста  newsm78
Предполагам от тези в тубичките, но ще изчакаме Empress да ни каже и започва великото мазане   chef Hug

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 968

От къде го купувате и колко

# 329

Общи условия

Активация на акаунт