Сладки господа или дами растат в корема на ЮЛСКИТЕ мами

  • 14 463
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Ох,направо ще се изям от любопитство моето момче ,ли е мома ли е.... Thinking не че има голямо значение,просто искам и аз вече да знам.Но съм с предна плацента и ще трябва да почакам още 2-3 седмици,според доки. Почти всички формули и календари ми показват момиче,а аз имам предчувствие за момче. Някоя от вас проверявала ли е по тези" методи " и позна ли ви?

# 16
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета!
Нямам много време да пиша, но се опитвам да следя темичките.
Видях, че в предната тема сте обсъждали хемоглобина.
Моят е много нисък /от дете/. При първата ми бременност май никой не ми обърна внимание, но сега си правих един куп изследвания и се оказа, че имам много рядък вид Анемия - Таласемия.
В момента хемоглобина ми варира 79-82.
Критичният момент за кръвопреливане е 70.
Моят съвет е,  непременно да си пуснете изследване за желязо заедно с ПКК. Ако желязото е в норма е излишно да се натоварва организма с допълнителен прием на желязо.
Посещавам много добър лекар хематолог в Центъра по хематология и трансфузиология в София.
Ако някой има нужда мога да дам координати.

Моят бебчо от ден на ден заяква все повече и все по-силно си ме ритка. Особено вечер.На мен ми се доспива, а той си играе. Усещането е много вълнуващо! Grinning

И забравих да поздравя Катче за страхотната темичка!

# 17
  • Мнения: 782
Моят Бебок е кротък през нощта  Simple Smile през деня подритва, обикновенно към обяд .... но за съжаление не всеки ден
Цитат на: galli_

link=topic=268582.msg6576030#msg6576030 date=1203433634
И забравих да поздравя Катче за страхотната темичка!

И аз   bouquet

# 18
  • Мнения: 1
Ели- пате питай таксиметровите шофьори. При мен те познаха, още преди лекарката ми да предполага  Joy  Joy  Joy

# 19
  • Мнения: 56
Ох,направо ще се изям от любопитство моето момче ,ли е мома ли е.... Thinking не че има голямо значение,просто искам и аз вече да знам.Но съм с предна плацента и ще трябва да почакам още 2-3 седмици,според доки. Почти всички формули и календари ми показват момиче,а аз имам предчувствие за момче. Някоя от вас проверявала ли е по тези" методи " и позна ли ви?

Ели, при мен всички календари и разните му там методи за изчисления показваха момиче, а  се оказа, че си имаме пишчица. Grinning
Така, че аз не им вярвам.

# 20
  • Мнения: 1 427
Ели- пате питай таксиметровите шофьори. При мен те познаха, още преди лекарката ми да предполага  Joy  Joy  Joy
Не разбрах newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 53
ine, честито момиченце:)
Добавих броя на момченцата и момиченцата, но не съм сигурна дали са точни. По едно време имаше щъркелчета на тези, на които при преглед е установен пола и бебчета на мамите с предположения за пола, но по някое време шъркелите се изгубиха и сега не е съвсем ясно...
lucia, добавих ти синия биберон:) Следила съм новините за пол в предишните теми, но не съм запомнила всички и ако има други мами, на които не е отбелязано какво бебче чакат нека ми пишат.

# 22
  • София
  • Мнения: 979
Момичета - да ви дам идей за имена на темите - не че имам дар - но вие толкова хубави ги измисляте - реших и аз да се включа поне с това, като не мога да пускам теми.  Embarassed вие ще ги пооправите да са по представителни Simple Smile

Мартенички връзваме, за да са много здрави малките юлчета
Пролет иде, а юлската мама още се чуди - на промените във нея Wink
Кой ли рита в Юлското тумбаче - малко лъвче или сладко раче?

# 23
  • Мнения: 326
Ели, при мен всички календари и разните му там методи за изчисления показваха момиче, а  се оказа, че си имаме пишчица. Grinning
Така, че аз не им вярвам.
При мен и за двете бременности таблиците и изчисленията се оказаха верни. Аз не им вярвах, но се оказа че имало и точни попадения.

# 24
  • Мнения: 9 903
пу 23та  Peace

Кой ли рита в Юлското тумбаче - малко лъвче или сладко раче?


а, браво, това е много хубаво.

и шапчицата на Пърлиния момък е много хубава, много харесвам такива.

и за успокоение на притеснителните - уж ми е втора бременност и не съм дебела, а не усещам бебето.

# 25
  • Мнения: 223
и шапчицата на Пърлиния момък е много хубава, много харесвам такива.

Тенк ю Whistling Щом харесваш таквиз, в мола на Стамболийски, у Фокс бейби - цена: 2, 70 лв. Памучна, в различни десени и размери  bouquet

# 26
  • Мнения: 152
Очаквайте скоро да вдигна рязко бройката на малките дами! За единия бебо ми казаха,че е девойка, а другия- на 90 процента пак девойка!  Laughing Още не са сигурни, но аз си знам, че в нашия "женски" род надеждите за момче клонят към нулата. За сведение имам само братовчедки, ние сме 3 сестри, имам и 3 племеннички! Joy
 Темичката наистина е много хубава!Браво!  bouquet
Някъде четох, че е нормално бебетата да са будни нощем и да ни подритват. Laughing

# 27
  • Мнения: 56
Ели, при мен всички календари и разните му там методи за изчисления показваха момиче, а  се оказа, че си имаме пишчица. Grinning
Така, че аз не им вярвам.
При мен и за двете бременности таблиците и изчисленията се оказаха верни. Аз не им вярвах, но се оказа че имало и точни попадения.

За баткото познаха, но все си мисля, че е случайност. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 951
Да се запиша и аз преди да ви изгубя дирите  Laughing

Да се похваля - вече ме подритват официално, не е само гъделичкане, дори таткото го усети и е много щастлив  Grinning

Аз се надявам в четвъртък най-сетне да разбера дали чакам мъж или девойка  Praynig

# 29
  • Варна
  • Мнения: 441
eli-pate, според всички възможни календари трябва да имам момиче. Док каза, че е 100% мъж, даже снимка имам за доказателство на таткото. Той още празнува по този повод Joy На мен друго ми направи впечатление, коремчето ми е едно такова остро. Нали това било белег за момче newsm78. Ще ти кажат,най- голяма е тръпката докато незнаеш.
Моят бонбон пък си ритка предимно денем или пък нощем мама му спи като пън. Дори когато се разхождам или върша нещо, а уж тогава не се движели много.

Общи условия

Активация на акаунт