Сладки господа или дами растат в корема на ЮЛСКИТЕ мами

  • 14 500
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 289
Тази салатка ми звучи доста апетитна и витаминозна! Ще я пробвам! Цвеклото сурово го слагаш, нали? newsm78
Какво си говорите за трудна подвижност! Аз вече чорапите си трудно обувам... Joy


Да сурово , белиш го с белачка и го стържеш, ако имаш кухненски робот , става още по мързеливо, след това и 1-2 морковчета и овкусяваш! Много витамини има в цвеклото , а и аз много обичам ... С варено пилешко месо също става супер!!   bouquet

# 76
  • Мнения: 30
Хапвам всичко!Но предпочитания имам към сладко и портокали,въобще към плодове!Без парче шоколад на ден,не ме бива!Месото нещо не ме привлича!Сутрин ако нямам сандвич от вкъщи,си купувам кифла или нещо подобно.Не че ми харесват особено,но нищо друго няма за ядене покрай работата ми.А преди да забременея,въобще не ядях тестени и сладки работи,но сегаааааааа...............сега ми се е паднало и ще си похапвам  Joy!Засега съм 4+,но усещам как се надувам!Е,все пак съм бременна и то в 5-ия месец!

# 77
  • Мнения: 1 427
Ей,Веси,може ли такива работи баш по обяд да разправяш Stop Сега къде ще търся,на работа,някой да ми стърже моркови и цвекло? Mr. Green
А за месо,и аз от месец Sick А преди си бях твърдо месоядна

# 78
  • Мнения: 4 371
Ели, дадоха ти идея за вечерята Mr. Green
Цвекло съм яла само сварено с оцет и чесън, много вкусно. Току що се обадих на баба ми, че следобяда имам път към тях, да бъде така любезна да извади резервите(тя си затваря в буркан) Mr. Green
Мерси, Веси Hug
А като е сурово няма ли вкус на кал Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 137
 Joy Дуци, тамън звънях на баба ми да й кажа да ми направи една спаначена супа довечера, че ще минавам да я видя и вече знам с каква салата даже ще ям супичката Grinning
А тези мънички легълца са толкова сладки, но май са доста непрактични... Все пак може би трябва да е по-голямо, поне до годинка да спи в него. Колко е дълго бебето на 1 годинка?
nova budeshta mama, аз също се колебаех доста за БХС-то, но докторът каза, че е добре да си го направя. Сега не съжалявам, ама това е защото ми е добър резултатът. Не мога да те посъветвам, но каквото и да решиш успех thumbsup

# 80
  • София
  • Мнения: 553
Весито, много ми харесва тази мисъл на Джеймс Бари дето си я сложила   bouquet

# 81
  • Мнения: 223
Цитат
Pearl,   много сладка шапчица си и взела на бебката. Само че то няма ли да му е топличко лятото в жегите с такава плътна шапка  newsm78.

Коколина, не се подвеждай по цветовете, бебката е бебко  Joy Не страдам от предрасъдъци  baby_neutral

Шапката е памучна, но въпреки това не смятам да му я нахлузвам в жегите, естествено Simple Smile Купих я съвсем символично, от кеф и умиление, а пък ако случайно влезе в употреба в някоя хладна вечер на вилата, още по-добре Simple Smile

# 82
  • Мнения: 142
Здравейте момичета  Hug
Аз днес се събудих болна с всички бонуси - гърло, хрема, запушен нос, главоболие, сълзящи очи Tired
Направо съм бясна, защото знам кой ме зарази - може ли да отиваш на гости на бременна болен и да я целуваш по устата на всичкото отгоре  #Cussing out #2gunfire
Сега се наливам с топло мляко с мед и се тъпча с кивита и портокали, ама след дъжд качулка. Притеснено ми е защото другата сряда ще си защитавам дисертацията и едно че имам много работа за да се подготвя, а  друго трябва да съм във форма на защитата. Ако си бърша сополивия нос и си мънкам под носа ще е страхотно  Close

И аз съм ужасно тромава - едва се въртя в леглото, постоянно пъшкам, трудно си обувам чорапите, обувките, да не говорим как успявам да се бръсна сещате се къде, трудно слизам от колата - абе, една мецанка съм си отвсякъде hahaha Но си мисля че някак инстинктивно избягваме да си напрягаме много коремните мускули newsm78

# 83
  • Мнения: 223
Здравейте момичета  Hug
Аз днес се събудих болна с всички бонуси - гърло, хрема, запушен нос, главоболие, сълзящи очи Tired
Направо съм бясна, защото знам кой ме зарази - може ли да отиваш на гости на бременна болен и да я целуваш по устата на всичкото отгоре  #Cussing out #2gunfire

Дано се оправиш бързо, но когато някой ти идва на гости задължително питай дали е болен, или не. Няма нищо невъзпитано в това да отклониш покана за гости, за да запазиш здравето си в това грипаво време. Особено, след като много добре знаем, колко по-сложно е лекуването при нас. Аз като ходя някъде винаги питам: "а има ли болни при вас?". Ако е "не" всичко е наред, ако е "да" - друг път. По същия начин и ако някой ми идва вкъщи задължително му се задава същия въпрос. Просто уважавам себе си. Преди не съм се пазела, но сега избщо не смятам да си експериментирам с имунитета.

# 84
  • Мнения: 9 905
Аелиа, сигурно се чувстваш ужасно.
За успокоение мога да ти кажа само, че този болен дето те е заразил, можеше да е собственото ти дете, на което няма как да избягаш от сополивите целувки Simple Smile в момента съм подложена точно на това - носът е като водопад, и кашля малката гадинка, но ме целува за всяко нещо, и то по устата.
За съжаление понякога можеш да се запразиш и от човек, който още не знае, че е болен.

девойки, време е за йога и водна гимнастика - ако отсега не можете да ставате, какво ще е в деветия месец, м? Simple Smile всеки си намира за какво да се притеснява, аз се тревожа, че още съм само +1.

цвекло и аз обичам ама варено.

Пумичка, стандартните легла са 120/60 или 140/70 и децата спят в тях докъм двегодишна възраст, че и повече.

# 85
  • Мнения: 1 427
Ей,ама много ме дразнят такива несъобразителни хора! Crossing Arms Аз никога не бих си позволила да отида на гости болна,като знам че там има бременна или бебе. Сега ако искам да излезем "на кафе" с приятелки,винаги ме предупреждават ако са хремави или нещо друго. Това си е до елементарно възпитание,според мен. Майка ми,като беше настинала,/живеем заедно/отиде за седмица при баба ми,за да не ме зарази.

# 86
  • Мнения: 782
Здравейте момичета  Hug
Аз днес се събудих болна с всички бонуси - гърло, хрема, запушен нос, главоболие, сълзящи очи Tired
Направо съм бясна, защото знам кой ме зарази - може ли да отиваш на гости на бременна болен и да я целуваш по устата на всичкото отгоре  #Cussing out #2gunfire

Aelia, яж и мед и зелени зеленчуци Simple Smile
 Тити е права, че за грипа всичко е късмет.... и аз се ядосвах като се разболях  Wink освен това четох, че когато боледуваме по време на бременност създаваме антитела на Бебчето  Simple Smile ако е вярно,  има и нещо положително в цялата гадория...

Губят ми се Агата, Астарта и Душичката .... а Дани май вече се присъедини към работещите мами  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 58
Веси, и аз смятам през април да спирам работа.Ще кръстосваме ли из морската? А за морковите, откъде си вземаш хубави , защото на мен са ми абсолютно безвкусни, като картон. И въобще това се отнася за почти всички зеленчуци в момента.
А какво става с кървенето на венците- минава ли ви от нещо? При мен въпреки разните специални пасти продължава и е толкова зле, че съм принудена да си мия зъбите с пръст, не знам какво да правя.
 Aelia в каква област ти е дисертацията? Любопитствам, защото и аз съм докторант в момента, но съм далече от финала, даже смятам да прекъсна за 1 година, пък после ще видим.
Варна, среща в събота в 11.00 в Лучано под Чаталджа, какво ще кажете?

# 88
  • Мнения: 223
Е, Тити, като постоянно се редим болни - кой с контракции, кой пак настинал... кога да се ходи на йоги-моги... да се стабилизират нещата, та тогава...

Иначе за чистенето - двамата чистим открай време. Сега повече от нещата са за него. Само че, сега когато съм вкъщи по цял ден и имам енергия за 5 човека, чистя като идиот по два пъти на ден... дори и да няма какво - мерак ми е! (знам си, че полудявам). И в този ред на мисли - домакинската работа ми прави перфектна гимнастика и загрявам доста добре и тонуса ми е добър. Отворила съм навсякъде да се проветрява и хем гимнастика, хем чист въздух - така ми е перфектно, а и времето е супер Simple Smile

Но проблемите идват, когато се заседя - например се зачета нещо, или съм полегнала, ако се возя по-дълго в колата... тогава ми трябва помощ и идва голямата хамалогия в ставането.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 12:44 от Pearl

# 89
  • Мнения: 693
Привет и от мен дами  Hug!!!

Shada, пускам още инфо за леглата - сайтът е www.family-bg.com и ето и линка http://family-bg.com/catX_52_53.htm?osCsid=9179d7bea5f8e0ef9da63c3fc4fa745f За всяко легло има подробно описание! Кофти е това, че се поръчват само он-лайн и неможеш да ги видиш на живо  Crossing Arms - аз харесвам такива модели и ще търся такова с по-голям скрин и гардеробче, както ме посъветваха Kokolin@ и Ninche Mr. Green!  

Belinda, мисля че това за решетките не си го разбрала правилно! По принцип, докато е още малко детето матракът се вдига на горе и колкото повече порасва, толкова по-надолу се смъква. В момента, който детето може да слиза от леглото само, но го е страх да спи без решетки за да не падне (мисля, че Алекс на Астарта е така, да ми прости ако бъркам  Hug) се махат само три от пръчките за да може да излиза. След още известно време се маха цялата решетка и става юношеско легло, но в случай че искаш да го долепиш до родителското легло не виждам проблем да го направиш Peace!

Майра мястото е точно толкова, колкото да сложиш повивалника, няма да има място за нищо друго отгоре, дори точно този модел има и прегради отстрани, който не позволяват мърдане!

Jollity не си мисли, че ако се отварят на другата страна ще ти е по удобно - снаха ми имаше такъв и съм го тествала, но все пак ти си преценяваш!

Дуци, как се закрепя тази кутия за вана, че мо стана интересно?

Тези люлеещите легла ги гледах в Айко - изобщо не ми харесха, но все пак е въпрос на вкус и приоритети!

Един въпрос - според вас, колко време трябва да спи бебето в спалнята на родителите? Д-р Спок казва, че след 3-тия месец може да се измести в недовата стая, но не е ли малко рано Shocked? Дуци ти кога смяташ да го изместиш при Пепи?

Успешен ден на всички   bouquet!!!

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 12:57 от Katinche

Общи условия

Активация на акаунт