Детски празник СНБМ - работна тема

  • 22 394
  • 597
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
надявам се няма да ви липсвам неутешимо довечера, понеже се налага да отпадна. Peace пожелавам ви ползотворна среща  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 570
запис

# 17
  • Мнения: 1 828
Един бърз отчет от срещата:

Аз днес ще сглобя текст и вид на поканата - решихме до утре да я финализираме. Тя е спешна, заради евентуалното пускане на анонс в списанията.

Днес Мими ще нахвърля протокол от срещата и ще го прати.
Танчето ще нахвърля план за действие със срокове и конкретни задачи.
Подробности малко по-късно.

Междувременно си кажете мнението за водещи. Сия вече е нахвърляла предложения в общата тема.

Аз съм за Ани Салич, Габриела Наплатанова или дрега журналистка от БТВ (държа особено на медията) и актьор/ актриса. Но за име не съм сигурна, че мога да дам. Хрумва ми, че водещите на господари на ефира са актьори  newsm78
Също обща задача - спонсори - фирми свързани с децата и с които имаме (лични и професионални) връзки, за по-лесен достъп. Някой да има връзка, познати към магазин Jumbo, Пакостник или Пигис ? Същото важи и за сладкарски фирми и други кетъринг фирми с ниски цени. Ако някой е ползвал покрай домашни партита и т.н.

# 18
  • Мнения: 2 388
аз Зуека много добре го познавам. мога веднага да му звънна

# 19
  • Мнения: 1 895
Някой да има връзка, познати към магазин Jumbo, Пакостник или Пигис ? Същото важи и за сладкарски фирми и други кетъринг фирми с ниски цени. Ако някой е ползвал покрай домашни партита и т.н.

Счетоводителката на Джъмбо пише във форума. Също и съпругата на собственика на сладкарници "Росита". Не ги познавам момичетата, но съм ги запомнила, защото са го споменавали по разни теми. Ще се пробвам да издиря профилите и евентуално да говорим с тях Peace

# 20
  • Мнения: 2 388
Някой да има връзка, познати към магазин Jumbo, Пакостник или Пигис ? Същото важи и за сладкарски фирми и други кетъринг фирми с ниски цени. Ако някой е ползвал покрай домашни партита и т.н.

Счетоводителката на Джъмбо пише във форума. Също и съпругата на собственика на сладкарници "Росита". Не ги познавам момичетата, но съм ги запомнила, защото са го споменавали по разни теми. Ще се пробвам да издиря профилите и евентуално да говорим с тях Peace

Много ще сме ти благодарни, ако го направиш това, мила.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 708
За сега само се включвам с идеите за водещите - моите предложения са Мариана Векилска (не знам покрай шесторката дали би могла, но пък тя скоро свършва, така че защо не, има и деца и е съпричастна) и Миглена Ангелова (сега вече Чакракчиева) - доста е запозната с въпросите за децата и голяма част от предаванията й са с такава насоченост. А защо не и Ива и Боги от часът на мама  Grinning  За мъже господарите на ефира мисля че са доста подходящи - Зуека, Мавриков. Ще е добре да е някой музикант или актьор

# 22
  • Мнения: 1 895
ДейзиГ - Jumbo
DariLind - Росита

Ако някой ги познава да ги разпита Laughing

П.П. Ива и Боги, особено първата са ми малко анти...Дамата обича да изпъква и предпочита нейната персона да е на преден план, а не толкова да дава всичко от себе си за дадена кауза. Лично мнение Peace

# 23
  • Мнения: 1 828
Момичета, пуснах на пощата текст за поканата и после и за анонса в списанията.
След обяд ще мисля дизайн да е по-весела. Сега вижте текста.

Помолила съм Пепи да провери пак как ще оформяме билетите от счетоводна гледна точка. Дали пак с ордери или е по-добре да се вземат билетчета от Министерство на финасите.  Другите финансови дами също си кажете мнението. 

# 24
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Говорих със списание 9 месеца. Готови са да публикуват анонс за празника (ще излезе в априлския брой, който е на пазара на 25март), ще отразят събитието, ще отразяват и други наши инициативи. Може във всеки брой да публикуват нашето лого и инфо. Ще качат анонса и на сайта. За да пуснат анонса в списанието трябва да им го пратим най-къно до 10-12 март. Но колкото по-рано, толкова по-добре - ще има възможност за корекции, ако се наложат. В замяна искат да качим инфо за училището им на нашия сайт.
Кажете дали сте съгласни  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 388
да докрадвам и аз. списание моето бебе и аз също ще ни публикуват в априлският си брой. ще им изпратим готовият анонс другата седмица. нищо не искат в замяна....

# 26
  • Мнения: 2 388
мими, не им обещавай нищо за сега за сайта. първо трябва да го оправим. Ти каза ли им, че вече 1 година има техен банер при нас? Сега до празника е най-спешно да го оправим с нашите неща. после ще качваме реклами и информации.

въпрос: Те само срещу това ли ще публикуват анонс? Безвъзмездно няма ли да го направят?

# 27
  • Мнения: 2 388
Само да напиша, че не мога да се въздържа. Виждам, че кипна задружна работа.

Страхотни сте, момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
9 месеца предлагат - анонс във списанието и сайта им, отразяване на събитието, отразяване на други наши инициативи, лого във всеки брой, а също и да разпратят поканата по мейл на тези, които имат в базата си данни - над 1000 контакта на бремелинки и вече родили.
Няма да го направят безвъзмездно ми се струва. Не съм уточнила че банера им стои 1год.
Нищо не съм им обещавала. Уговорката е да се видим другата седмица с тях и да уточним условията на партньорството. Аз не знам дали ще успея да отида. Може да стане по време на училището, но да звъннем да уточним това, или по друго време с уговорка. Училището е от 9,30 до 11ч всеки вторник и четвъртък до Плиска.

Изпратих на пощата някои корекции по анонса и поканата.

# 29
  • Мнения: 4 181
Момичета, ще качам довечера да видя плана, за да коментирам.
Принципно по отношение на водещите, смятам, че е най-добре да са двама (от двете медии БТВ и Нова), ако се съгласят, защото водещият ако е само от едната медия, автоматично губим другата медия (ако реши случайно нещо да отрази).
Ани Салич и Зуека са много добър вариант, а ако Ани Салич е заета, може Габи Наплатанова.

Относно спонсорите - смятам, че трябва да се свържем задължително първо с Хиполенд, а ако те ни откажат тогава  с някой друг.
За сладкарницата трябва да помислим какво евентуално бихме могли да искаме.
Освен това трябва да знаем какво им предлагаме.
това е засега от мен , че имам много работа

Общи условия

Активация на акаунт