Абитуриентски Бал 3

  • 35 570
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 520
От провинцията съм. моля обяснете ми къде в София има магазини за абитуриентска мода? дъщеря ми е абитуриентка и вече е време да купим тоалетите. моля помогнете!!!
Ох, мила аз не мога много да ти помогна,нека другите момичета кажат къде има,щом сте от провинцията идвате обикаляте цял ден и така,но нека някой по-запознат да каже Peace

# 271
  • Мнения: 1 354
Ха сега де,кой каза,че роклята е сатен.Роклята е от полиестер и едва 5 % еластан.
А обувките са само изцапани и далеч не са много насени.Обували съм точно два пъти.Единия път като си ги купих,обух ги и с тях се прибрах.А втория път като купих роклята.
А самото токче така или иначе ще го слагам желязно.
А и не си мисли,че не си ми любимка,направо си ми favourite,защото винаги мнението ти е пълна противоположност на моето и е интересно да се съпоставят мнения.
 Peace

# 272
  • Мнения: 240
Ех, тази комбинация на Лорън вече стана прочута Laughing
И обувките, и роклята са чудесни, предполагам ще ти стоят много добре. Вече ти си решаваш дали да ги съчетаеш или не, но и моето мнение е, че не са добра комбинация. Причината е освен в материята и в дължината на роклята и на ботушите. Това оптически много ще скъси краката ти и ще направи фигурата ти "тромава", при всички положения, независимо как изглеждаш. А роклята не е за колан- в това съм абсолютно сигурна- достатъчно добре подчертава и оформя талията  Peace

# 273
Да се оплача... в събота ходих на изложението в музея "Земята и хората" и останах много разочарована от моделите като цяло. Мерих доста рокли, за да преценя каква дължина и модел да е. Поисках да меря при една дизайнерка и тя ми каза: "Ама как така ще мерите, роклята струва 850 лв". А беше съвсем обикновена, черна, сатенена рокля, дори беше разринчена. Ужас! Много надути цени. Все пак си харесах една рокля, но как ви се струва 700 лв за рокля, заслужава ли си? още се колебая...

# 274
  • Мнения: 3 050
Не виждам смисъл от това да се дадат за 1 вечер 700 лв  Peace

# 275
  • Мнения: 3 459
Поисках да меря при една дизайнерка и тя ми каза: "Ама как така ще мерите, роклята струва 850 лв".
Седя и се чудя как при тези думи, казани от нейна страна ти все още си останала на това място  newsm78

# 276
  • Мнения: 226
Моя приятелка също ходи до там.Каза, че е пълно с кичозни боклуци на космически цени. И по същия начин няква си "дизайнерка" световно неизвестна и искала по 10лв за проба на рокля  Shocked . Това вече на нищо не прилича....Явно са схванали,че на тези пари никой няма да им купи роклите, ми поне да ги избият от проби.Ама това е смешно направо....Естествено моята приятелка само я изгледала и подминала....

# 277
  • Мнения: 1 354
Моя приятелка също ходи до там.Каза, че е пълно с кичозни боклуци на космически цени. И по същия начин няква си "дизайнерка" световно неизвестна и искала по 10лв за проба на рокля  Shocked . Това вече на нищо не прилича....Явно са схванали,че на тези пари никой няма да им купи роклите, ми поне да ги избият от проби.Ама това е смешно направо....Естествено моята приятелка само я изгледала и подминала....
Ми да ти кажа и аз така бих реагирала.
Моята майка няколко дни ми се жалва,че не съм се съгласила да отидем.Имало от 200лв до 1000лв рокли,нам ко,нам що...добре,че найстина не съм се съгласила Tired

А,за да се прекратят коментарите ще се снимам с роклята и ботушите при първа възможност и ще видите,че не е чак така както го изкарвате всички. Peace

# 278
  • Мнения: 1 813
10лв проба?  hahaha

# 279
  • Мнения: 893
Славче, не си спомням колса са...бяха намалени доста...ама колко струваха... Rolling Eyes катоп бях в София ги взех...ехе...преди месец   bouquet Ще потърся гаранцията, там трябва да пише  Crazy
Знаеш ли какво се сетих..от продавалника имам един потник черен на Кики Рики, с V - образно деколте...даже днес бях с него Simple Smile)(и с едно болеро отгоре, разбира се Simple Smile)
Абе не видях една рокля, за която да кажа..."Това е моята"  Embarassed Къде си, рокличке... Joy

# 280
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ужасно ви завиждам, абитуриентки. Аз бях с най грозната рокля на света, с най претенциозната прическа (която престана да бъде претенциозна в един момент, щото я заплетох в едно дърво), изкарах си ужасно и искам пак, ама да е хубаво този път. Искам пак да си избирам рокля, обувки, искам...

# 281
  • София
  • Мнения: 4 793
Славче, не си спомням колса са...бяха намалени доста...ама колко струваха... Rolling Eyes катоп бях в София ги взех...ехе...преди месец   bouquet Ще потърся гаранцията, там трябва да пише  Crazy


Такива обувки има и в Леонардо в CCS и са 35-40 лв- в черно и червено ги гледах днес.

# 282
  • Мнения: 893
Славче, не си спомням колса са...бяха намалени доста...ама колко струваха... Rolling Eyes катоп бях в София ги взех...ехе...преди месец   bouquet Ще потърся гаранцията, там трябва да пише  Crazy


Такива обувки има и в Леонардо в CCS и са 35-40 лв- в черно и червено ги гледах днес.

Моите са от Фиорели на Витошка! Peace

# 283
  • Мнения: 6 053
Ще следя темата, защото ми предстои бал тази година и в началото на април ще си купувам рокли...

# 284
  • Мнения: 15
Да знаете днес съм много тъжна искам да плача даже Sad вчера си купих роклята (400 евро) и тей като съм в Испания трябва да си дойда 2 седмици преди бала, но тук съм все още на училище и днес питах дали ще ме пуснат по-рано и ми казаха че сигурно няма да стане щото последните 2 седмици били най-важни и тогава били всички изпити  Cry Сега ще питам дали немогат да ми направят изпитите по-рано но незнам

Общи условия

Активация на акаунт