Шесто чувство

  • 5 885
  • 141
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 559
И аз още като разбрах, че съм бременна бях сигурна, че е момченце. Наистина не вярвам в тия предчувствия ама...така го усетих. Сега още преди да се е появил вече искам и момиче  Mr. Green сигурно ще ми се изпари желанието като ревне  hahaha
За сега докторите са категорични, че ще е момче и аз го виждам на ехографа, не смятам, че може да е грешка!
Миналата седмица ми разказваха за едно момиче, на което чак в 9ти месец са й казали, че са близнаци! Не мога да повярвам че е възможно  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 25
Като чета темата ми прави впечатление,че всички са били убедени,че ще имат момчета още преди ехографа.
Сякаш момчетата са по желан пол.
Аз имам момиченце и момченце.Абсолютно едно и също е. Peace

Аз исках Praynig 1-вото да е момче, а 2-рото момиче, Rolling Eyes те си размениха местата, но аз пак съм доволна bowuu и двата пъти  познаха на ехографа Peace

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
6-тото ми чувство проработи Simple Smile
На таткото беше още по-силно. Докато видим 2 чертички, той отсече "ще е момиче" и позна

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз имах шесто чувство и за двете си деца и за баткото и за дребната сега Wink

# 34
  • Мнения: 2 646
Да,и двете бременности бях 98%сигурна,че нося момиче.Просто вътрешно усещане беше.Но и на видеозона ми казваха момиче.

# 35
  • Мнения: 789
Не знам доколко е 6-то чувство...просто се виждах като майка на момче.През цялото време.И момче се роди.

# 36
  • Мнения: 256
Бях сигурна, че съм бременна, при това с момче, още преди  EFP . За сега и докторите казват, че ще е момче, ще поизчакаме още и ще видим дали съм била права. Wink

# 37
  • Мнения: 636
Не съм имала шесто чувство. Просто повярвах на специалистите и те не сбъркаха Peace.

# 38
  • Мнения: 523
И джата пъти бях сигурна , че ще родя момиенца . Така ми казаха като ме гледаха на ехографа и така и стана . Родих две прекрасни кукли . Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing stork-girl stork-boy

# 39
  • Мнения: 2 818
Да, вярно се оказа.

# 40
  • София
  • Мнения: 627
Аз мислех,че ще е момче. 8 месеца ми казваха,че е момче.В деветия ми казаха,че е момиче и наистина си имам едно прекрасно момиченце.

# 41
  • Мнения: 3 323
Аз не съм имала. Обаче свекърва ми имаше страхотно  ... не знам как да го нарека ...провидение... В деня когато трябваше да ми дойде, тя замина за чужбина. Тъй като детето ни е трето - т.е. въобще не е очаквано (от нея, де) и не сме споделяли, че работим по въпроса, не съм ́и споменавала нищо за случващото се в момента. Още повече в рода на мъжът ми от 9 поколения се раждат само момчета. Та - сънувала тя, че пълзи по някакъв розов ледник, на другия ден се чуваме (аз вече съм направила тест, ходила съм при лекар) и ́и казвам че я чакаме с хубави новини, при което тя ми казва - Бременна си с момиче! Така се и оказа в последствие! Друг е въпроса, че при направата на първия тест - т.е. около 4 г.с. мъжът ми отсече - това е Дивна! Да, нашето слънчице Дивна е вече на 1.2 годинки...

# 42
  • Мнения: 268

Моето усещане беше за момиче (всъщност с мъжа ми много искахме принцеса и май просто се бях настроила - обикновено съм инат и гледам винаги да става на моето, ама този път ударих на камък Laughing )
Лошото е, че до 8-я месец лекарите подклаждаха усещанията ми с твърдения, че бебето ще е момиче, даже ни показваха вагина на ехографа Mr. Green! И изведнъж в осмия месец се показа пишка ...смяяяхххх hahaha -грешки винаги стават, дори с най-модерната техника Rolling Eyes
Е, сега си имам най-прекрасния син и дори за миг не съм съжалявала, че съм била подведена от шестото си чувство Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 348
Свекърва ми сънувала, че ще има дъщеря и до последния ден спорели с различни доктори за пола на бебето. Родила момиченце  Party .
 

# 44
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз нямах никакво шесто чувство и разбрах пола, когато го регистрираха на видеозон. Беше много смешно, защото всички роднини викат: "ооооооооо, момиче ще е!", като има казах, че ще е момче: "ооооооооо, аз си знаех, че ще момче!" и така всички имаха "предчувствие" само аз не  smile3532 Е, в крайна сметка е МОМЧЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт