Шесто чувство

  • 5 906
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 590
Чак шесто чувство не съм имала. Искаше ми се да е момче, винаги съм си мечтала за син и като ми казаха, много се зарадвах.  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 135
още в момента в който разбрах че съм бременна знаех че ще е момиче,когато ходих на консултации не исках да ми казват и до последно не ми казаха,след секциото ми казват честито имаш момиче а аз да знам Grinning Joyи моят доктор се спука от смях(той ми водеше консултациите)

# 77
  • Мнения: 1 477
Щесто чувство нямах.Според лекарката, която наблюдаваше бременността ми обаче трябваше да имам момиченце.Е, не стана точно така...родих прекрасен мъж... Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 197
Абе пола да объркат - айде, ама да сбъркат две с едно - прекалено ми се струва!  Mr. Green
Как така бърка бройката #Crazy

# 79
  • Мнения: 596
Да, имах шесто чувство и се оказа вярно.  Party

# 80
  • Мнения: 765
Не, мислех, че ще е момче, но може просто да съм искала момче и  да бъркам чувствата.

# 81
  • София
  • Мнения: 672
Първата мисъл, която ми мина през главата когато разбрах, че съм бременна бе : "На мама момчето.. "
Познах  Grinning

# 82
  • Мнения: 43
Винаги съм искала момиченце и сега го искам много но на няколко пъти сънувах че ще е момче и от известно време като говоря за бебето го назовавам в мъжки род.Странно ми е - да искам момиче а да ме води шестото чувство че ще е мъж все пак.Да видим докторите и 3Д ехографа какво ще кажат в скоро време newsm78

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моето шесто чувство съвпадна с мнението на ехографа, както и с мнението на самото бебе Simple Smile
При моя приятелка обаче и двете й деца ги готвеха за девойки, а се оказаха мъже  Embarassed

# 84
  • Мнения: 568
аз с първото си дете до към 4 месец усещах бебето като момче, после усетих, че е момиче и такова беше. С номер две никакви усещания - само ритници Simple Smile

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моето се оказа вярно .Със синът ми още като разбрах, че съм бременна бях сигурна, че ще е момче.Дори си познах кога ще се роди  Joy
Отидох на лекар във втори месец и ми определиха термин за 23.10.Мъжът ми е роден на 28.10 и като се прибрах му казах" Момче ще е и ще се роди на рожденият ти ден" Така и стана Heart Eyes
Сега също имах чувството, че ще е момиче .Така казват и лекарите Peace

# 86
  • Мнения: 728
Толкова бях убедена че ще е момиче  4470, че и име бях измислила... уви още в края на 3-тия ми казаха че ще е момче.. е бяха прави момче е. Hug

# 87
  • Мнения: 389
Винаги съм си знаела, че ще имам момче, името  бяхме избрали с таткото доста преди да забременея! А отсега имам предчувствие, че ако имам второ детенце и то ще е момче!

# 88
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Верно си е това, че много зависи от специалиста, който те гледа!
При първата бременност доктора някъде в 5ти месец каза момиче и говорих на корема в женски род, измислихме име, настроих се да бъда женска мама и като отидахме със съпруга ми в деветия месец на преглед и ооооо изненадаааа - момче! Щастлива съм, че родих сина ми Дани, не мога да си представя да беше друго човече! Wink По-скоро ми се искаше да имам момиче при първата бременност, докато сега ми е безразлично - най-важното е, че сина ми ще си има братче или сестриче - другарче, човече на което винаги напред в годините ще може да се опре и да разчита, поне ще направя каквото зависи от мене в тая насока! Пак ми се иска да родя момиче, ама ме обхванаха вече съмненията, че в корема ми мърда поредния юнак! Wink

# 89
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да имах шесто чувство и се оказа много  правилно!Казваха ми ,че ще е момче,роди се момиче,но аз така и предполагах!

Общи условия

Активация на акаунт