БабаМарта не се изложи,на САМОКОВче мартеничка сложи,да расте здраво,весело дете

  • 7 480
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
Я стига бе,размери не съм търсила-унифицирах ги:),че току виж не намеря необходимото ми Д

# 16
  • Мнения: 307
Идвам, може ли! Само Силвето по-малко да ме документира! Joy

 И аз така.

# 17
  • Мнения: 674
Аз темички до държавния изпит няма да правя! hahaha Вие как сте се разписали........само пред компа трябва да вися! ooooh!

Не е кой знае какво, ама да ви се похваля - вчера ходихме на Сф и си купих флаш. Тук в Самоков няма никакъв избор и са скъпи! А Габето се разходи по центъра и беше много удивена от трамваите! Joy

А заглавието така ли ще остане?

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айде сега без претенции моля ви, кой хвана, хвана. Не болеше миналия път, за разлика от среща №2 hahaha що не ми давате да публикувам снимката, те само 2 лаката се виждат hahaha
Ели, теб те провъзгласявам за кръстница на темите, всеки който прави тема ще е подкръстник (друга титла не се сещам), аз ще ви бъда майката понеже аз ви намерих и събрах Blush

# 19
  • Мнения: 228
Мамо Ви,кажи на кръстницата,да даде на подкръщелничетата едно заглавийце плс Joy hahaha

Ели,чу лиии?А за трамваите,Жоро онзи ден вика на Радостина"Не се плаши тати,то не е глътнало хората,ще ги изплюе" Joy hahaha

Бягам да се къпя,че Ж. всеки момент ще кацне.

# 20
  • Мнения: 674
Е не ща да съм кръстница пък! Crossing Arms
Аз заглавия не мога да измислям. Имам само 1 добро попадение, ама него го споделихме само с Мими и Нели! Wine Glass
Ани май най-много измисля, Силве, ти също.
Аз мога да одобрявам, ако искате! hahaha

# 21
  • Мнения: 79
Пу незнам си коя по ред. Joy Joy JoyИииииииии все не мога да се вредя първа,вечно ми се случва нещо. Cry
Ани темата е супер.
Честита баня на изкъпалите се. hahahaСега съм аз наред.
Лека нощ на всички. Heart Eyes Hug

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какво направихте бе хора 2-ра страница.
Мен един татко ме заприказва по q-то (уж го питах за един детски матазин в Пв), та обсъдихме и колички и храни и памперси ooooh!
Чудя се дали и мойто М може да води такива разговори newsm78

# 23
  • Мнения: 674
  и след малко

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро  kaffeetrmker_2,
ето и заглавието:  Баба Марта не пропусна и на САМОКОВче мартеничка върза, за да може да расте здраво, весело дете.... измислих го в 4ч Ники като се събуди да яде (добре, че си го записах в тел, че в 7.30ч като се събудих вече не го помних Blush ) ако ви харесва....

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ама къде сте всички днес newsm78, то обяд стана Crossing Arms

# 26
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добро утро!Аз докато се разпиша,забравих бройката,с която влизам в новата темичка! JoyЕгнето не прощава,а вие и снощи активно продължехте да си пишете,момичета,браво!За заглавия не ме бива,обаче дупенцата са страхотни.
ВИ,милата майчица,на кака Таня тя. JoyИ какви са тези разговори с непознати татковци,да не ти си обади Тъпото или как там беше. NaughtyРазмахвам пръст като бъдеща самоковска свекърва. Joy

# 27
  • Мнения: 228

Ви супер са,а какво ще кажеш за мъни4ка корекция:или
Баба Марта пак не се изложи и на САМОКОВче мартеничка сложи, за да може да расте здраво, весело дете....

или

Баба Марта се забърза и на САМОКОВче мартеничка върза, за да може да расте здраво, весело дете....

Търся римата:)та кажете

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Баба Марта пак не се изложи и на САМОКОВче мартеничка сложи, за да може да расте здраво, весело дете....   Peace това ми харесва

Таничка, не е непознат таткото, познаваме се още преди да стане татко от q-то Wink

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За неделя и Лили е с нас, даже е готова ако е хубаво времето за навън с малкия да дойде Laughing

Общи условия

Активация на акаунт