Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, които се обсъждат в работната група за детските заведения?
Какви са някои от проблемите, обсъждани във връзка с детските заведения?
Какви са предложените решения и стъпки за справяне с проблемите в детските заведения?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, които се обсъждат в работната група за детските заведения?
В работната група за детските заведения се обсъждат теми като информационна система за обслужване на детски градини, осигуряване на нови места в детски градини, модулни конструкции за детски градини, проблеми с класирането на деца, хигиена и хранене в детски градини и предложения за прекратяване на дългите летни ваканции в детските заведения.
-
Какви са някои от проблемите, обсъждани във връзка с детските заведения?
-
Какви са предложените решения и стъпки за справяне с проблемите в детските заведения?
- Някои от предложените решения за проблемите в детските заведения включват прекратяване на договори с настоящите наематели, налагане на мораториум върху отдаването под наем, продължаване на договори за наем на сгради за детски заведения, разглеждане на алтернативни възможности като родителски кооперативи и прехвърляне на всички предучилищни групи към училища. Предложени са конкретни стъпки за решаване на проблемите в детските градини, включително преразглеждане на договорите за наем с юристи, търсене на варианти за закупуване на вече реституирани детски градини и разглеждане на възможността за прекратяване на договорите за наем по някои от терените. Освен това се обсъжда въвеждането на нови модулни детски градини и преустройството на сгради.
-
Какви са някои от проблемите, свързани с храненето в детските заведения?
-
Какви са дискусиите относно продуктите за градини в рамките на общината?
.Поемма каквото трябва.Ей сега ще прегледам подробно списъка и ще се разпиша кои поемам.Днес ще звъня
Силно се надявам наистина препарата да действа така както чувам от други майки и наистина да спрат хреми и кашлици
. След празниците с Ани ще се уговорим кои да поеме тя и кои аз и ще ги довършим. За мен не е проблем и всичките аз да ги поема, без НМИ, вече знаете защо. Просто трябва да знам.


Само трябва да знам поне 3 дни предварително за да организирам работата в завода без мен. 
.Останалото е в ръцете на работните групи и общините