Рисунки в детската стая

  • 4 851
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
много са красиви, браво, ....строим в момента, но догодина определено ще имаме нова детска за обзавеждане, много идейно

# 16
  • Мнения: 4 371
Има една мама във форума - Асинка, в подписа й съм гледала снимки. Мисля, че морско дъно беше една от стените в стаята на нейното детенце, много ми хареса. Лично мен ме успокоява и бих наела художник, да. Аз не мога да рисувам Simple Smile
Трябва да е нещо ненатрапващо се, защото ще омръзне. Сега има и много красиви тапети, но друго си е рисунка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 022
Има една мама във форума - Асинка, в подписа й съм гледала снимки. Мисля, че морско дъно беше една от стените в стаята на нейното детенце, много ми хареса. Лично мен ме успокоява и бих наела художник, да. Аз не мога да рисувам Simple Smile
Трябва да е нещо ненатрапващо се, защото ще омръзне. Сега има и много красиви тапети, но друго си е рисунка Simple Smile

Да много си права, много е красиво. Специално тази рисунка, която е с Аладин, принцесата, Таз и Ариел са нарисувани преди 5 години и не са мръднали. Ужасно са красиви и не съм сигурна, че омръзват.

# 18
  • Мнения: 6 206
Уважение към труда ти,
но виж и изрисуваните стени в подписа ми. Момчето е уникално добро и 100 центъра да си отворя, пак него ще извикам
Просто е невероятен

# 19
  • Мнения: 1 022
Уважение към труда ти,
но виж и изрисуваните стени в подписа ми. Момчето е уникално добро и 100 центъра да си отворя, пак него ще извикам
Просто е невероятен

От това, което успях да видя наистина са страхотни!
Поздрави!

# 20
  • Мнения: 394
Уважение към труда ти,
но виж и изрисуваните стени в подписа ми. Момчето е уникално добро и 100 центъра да си отворя, пак него ще извикам
Просто е невероятен
а тази картинка която е рисувана в топ бонбон на стената горе -долу уринтеровачно колко струва? Много мие любопитно защото и ние си строим къща на село дали ще можем да си позволим за в детската нещо такова? Flutter Ако искаш отговори ми на личния че твоята кутия е пълна!!!

# 21
# 22
  • Мнения: 7 091
Бежи, да си затворим очите, че искаш да си направиш безплатна реклама във форума, но моля те поне не товари сървъра със снимки, за които си дала вече линк! Ще изтрия постингите със снимките, достатъчно е, че си пуснала линк към сайта на фирмата в първия си постинг, който има желание може да ги разгледа там.

# 23
  • Мнения: 1 800
Не бих изрисувала стените, не само в детската.
За мен е нещо задължаващо и скъпо (предполагам) и не искам години наред да живея с едно и също нещо.

Сега е много по актуално разни там стикери по стените или големи парчета плат от известни дизайнери опънати в рамки!

# 24
  • Мнения: 1 877
Харесва ми идеята,но се опасявам,че бързо ще им омръзне. Те,играчките им омръзват за по-малко от ден,пък какво остава за рисунки по стените

Общи условия

Активация на акаунт