Идва ми да размажа бившия!

  • 5 082
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
От една страна се радвам, че се разкара такъв боклук от живота ми. Мина вече носталгията по неизживяната ми мечта, и когато се разплете историята и истина излезе дойде гадното чувство на гняв и неистова омраза. Особенно след раждането на бебчето ми. Още тогава (в родилния дом) ми се искаше да го размажа, само защото се е изгаврил и с мен и с детенцето ми, а от тогава минаха почти вече 6 месеца. Оххх ... надявам се и то скоро да мине. Добре, че е чак в Украйна иначе можеше и да го лежа ако ми беше тук както се казва. Simple Smile

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не разбирам едно - за какво всъщнос тсъжаляваш?
то трябва да прати ш пари на бабето че ти е извлякла боклука от къщи....че е почистила кенефа за своя сметка...
виж какво всеки бърка - освен да се ядосваш на себе си - няма за какво друго дза съжаляваш - ако бе станало по-късно кой знае ка кщеше да изгориш - не само с едно дете...
въпроса е да помислиш къде не си преценила правилно, къде си сбъркала лично ти...не  за друго - ми просто да не сбъркаш пак

вярвам ще ес справиш! в кайна сметка един боклук в живота ти по-малко...вярно направил е поразии, но пък това е може би товето щастие както казва Джали...вярно плащаш сега и ти е трудно, но ще дойде и по-добро време...всички плащаме едно или друго...дори тези дето привидно всичок ни е наред си плащаме своята си цена за своите си избори...

# 17
  • Мнения: 588
Според мен съжалява и я е яд само и единствено за каквото и всички ни е яд в този подфорум.

За това че мечтата и за семейство, малко детенце с баща и майка на разходка в събота в парка, бащата помага на лапето да кара колело, а майката се кикондри, се е прецакала.

Аз също побеснявам като се сетя, па после си викам, споко, ще дойде и нашето време да се смеем. Кво да правиш, живот.

# 18
     Аз да си призная...от хормонити ли е от кво ли(от неговото гадно и гнусно поведение, разбира се)...съм станала много агресивна Embarassed
     Много сериозно се замислям по въпроса, защото ме избива на бой и съм и силна и ужас!!! Преди месец посегнах на една чиновничка Embarassed Embarassed Embarassed охраната дойде и едва ме озаптиха.
     Още БНДто идва в моя дом и ме е страх, че ще му посегна и незнам докъде мога да стигна...Искам да го смачкам от бой-шамари, шутове, само все още на пистолети и ножове не ме избива!
Някой преодолявал ли е такава агресия??

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Според мен съжалява и я е яд само и единствено за каквото и всички ни е яд в този подфорум.

За това че мечтата и за семейство, малко детенце с баща и майка на разходка в събота в парка, бащата помага на лапето да кара колело, а майката се кикондри, се е прецакала.

Аз също побеснявам като се сетя, па после си викам, споко, ще дойде и нашето време да се смеем. Кво да правиш, живот.

мила, трябва да ви е яд на себе си - тези идилийни картини за семеен живот...ми те ще разболеят всекиго
и аз искам такъв живот, ма нема ...в бг със средностатистически доходи и много работещи родители нема такова чудо...
предполагам ако бяхте семейни и тогава нямаше всичко да е ок...
не че ви убеждавам да се радвате че сте сами...ми просто да се отърсите от илюзиите си и да видите реално нещата - няма идилия никъде...и както писах всеки плаща за избора си...а всеки може да бъде навсякъде...само е въпрос на време - както си писала вече

# 20
  • Мнения: 54
Според мен съжалява и я е яд само и единствено за каквото и всички ни е яд в този подфорум.

За това че мечтата и за семейство, малко детенце с баща и майка на разходка в събота в парка, бащата помага на лапето да кара колело, а майката се кикондри, се е прецакала.

Аз също побеснявам като се сетя, па после си викам, споко, ще дойде и нашето време да се смеем. Кво да правиш, живот.
Да и затова ме е яд, обаче повече ме е яд, че сама съм се прецакала, че се вързах на въдицата за семейство и дечица и птички и пчелички. Яд ме е, че съм държала и съм се доверявала на един пълен идиот поне 2 години. И ме е яд, че не е тук в БГ, а е някъде из Украинските степи. Яд ме е, че си взе виза, яд ме е че съм хвърлила толкова пари и емоций и са ме правили на луда. Ама нека седи да си продава джапанки на пазара с бабето! Хак да му е!  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 671
Според мен съжалява и я е яд само и единствено за каквото и всички ни е яд в този подфорум.

За това че мечтата и за семейство, малко детенце с баща и майка на разходка в събота в парка, бащата помага на лапето да кара колело, а майката се кикондри, се е прецакала.

Аз също побеснявам като се сетя, па после си викам, споко, ще дойде и нашето време да се смеем. Кво да правиш, живот.
Да и затова ме е яд, обаче повече ме е яд, че сама съм се прецакала, че се вързах на въдицата за семейство и дечица и птички и пчелички. Яд ме е, че съм държала и съм се доверявала на един пълен идиот поне 2 години. И ме е яд, че не е тук в БГ, а е някъде из Украинските степи. Яд ме е, че си взе виза, яд ме е че съм хвърлила толкова пари и емоций и са ме правили на луда. Ама нека седи да си продава джапанки на пазара с бабето! Хак да му е!  Sunglasses

Те тия романтични представи за птички и пчелички,в конкретния случай са напълно НЕВЪЗМОЖНИ!!
Да не мислиш,че ако сега беше тук до теб а не с мумията,всичко щеше да ти е наред-разходки в парка,вечеря на свещи,целувки на лунна светлина....
Силно се съмнявам!!!!! Thinking
Я иди и запали една свещ Praynig-да е жива и здрава мумията ,че да го държи далеч от тебе.А за парите-приеми че с тях просто си си платила за спокойствието!

И не забравяй-"КОГАТО ПЕЧЕЛИМ-НЕ ЗНАЕМ КАКВО ГУБИМ,КОГАТО ГУБИМ-НЕЗНАЕМ КАКВО  ПЕЧЕЛИМ"

# 22
  • Мнения: 446
Здравейте,
да се покажа и аз ...По повод бившия, даже като му чуя гласа от хиляди километри ми иде да го размажа.Добре, че замина за Канада и не се налага да го виждам всеки месец, как пристига с новата си изгора и взима детето и как тримата си тръгват щастливи #2gunfire #2gunfire #2gunfire Детето се радва на баща си, обаче другата на какво се радва не знам.Е, тогава ми идеше и нея да размажа... #2gunfire
СЕга поне не ми се налага да ги виждам...

# 23
Момичета, не мога да мигна от желанието си да размажа бившия, представям си как го ритам и му искам обяснения за страшно много лъжи и манипулаций. Карал ме е да пращам смс-и и подаръци на дъртата му 56 годишна любовница (той е на 28)- представяте ли си. А пред мен излизаше с номера, че я чувства като майка, защото истинската му майка е загинала когато бил на 7 годинки. И аз изобщо не съм допускала, че връзката им е интимна. Сега като разбрах, не мога да преодолея агресията, добре, че е в чужбина. Колко дълго ще продължи това? Кажете ми моля ви, аз вече изпушвам психически от гадостите, които не мога и не мога да преглътна.
Уаоуууу, още преди да съм прочел друго ми прилоша. Ебаси човека...То по принцип и на мен ми се е искало да опитам с по-голяма жена ама това неговото, а пък и да свързва с нея и чувства като майчинските това наистина е извратено. Май това където казват по филмите, че един мъж не може да има истинска сериозна връзка с жена преди да е преодолял привързаността си към майката.


П.С. А бе душа ти сигурна ли си че е 56 годишна, виждала ли си я и ако си я виждала как изглежда, ебаси. Тя сигурно го е карала тя, той да те кара да и пращаш подаръци и смси, защото сигурно е някоя извратена ненормална кучка. А господин "псевдо романтик" радвай се че го няма, подкрепям изказванията на колежките по горе.

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 00:25 от AL Jankoni

# 24
  • Мнения: 54
Момичета, не мога да мигна от желанието си да размажа бившия, представям си как го ритам и му искам обяснения за страшно много лъжи и манипулаций. Карал ме е да пращам смс-и и подаръци на дъртата му 56 годишна любовница (той е на 28)- представяте ли си. А пред мен излизаше с номера, че я чувства като майка, защото истинската му майка е загинала когато бил на 7 годинки. И аз изобщо не съм допускала, че връзката им е интимна. Сега като разбрах, не мога да преодолея агресията, добре, че е в чужбина. Колко дълго ще продължи това? Кажете ми моля ви, аз вече изпушвам психически от гадостите, които не мога и не мога да преглътна.
Уаоуууу, още преди да съм прочел друго ми прилоша. Ебаси човека...То по принцип и на мен ми се е искало да опитам с по-голяма жена ама това неговото, а пък и да свързва с нея и чувства като майчинските това наистина е извратено. Май това където казват по филмите, че един мъж не може да има истинска сериозна връзка с жена преди да е преодолял привързаността си към майката.


П.С. А бе душа ти сигурна ли си че е 56 годишна, виждала ли си я и ако си я виждала как изглежда, ебаси. Тя сигурно го е карала тя, той да те кара да и пращаш подаръци и смси, защото сигурно е някоя извратена ненормална кучка. А господин "псевдо романтик" радвай се че го няма, подкрепям изказванията на колежките по горе.
О да и аз не можех да допусна, та така цяла година ме правиха на майнмуна. Не е за вярване, но е факт, собственият му баща ми се обади да се извини и ми разказа за това, аз само слушах и бях като вцепенена (тогава вече 8ми месец бременна). И до сега не може да ми го побере главата!  А колкото до това, че му се е искало, ми хубаво, много мъже го правят "то не може само кифла, дояжда ти се и баничка понякога" разбирам, но защо трябва да се намесва семейството в тази гадост? Купи си презервативи, кажи, че си на важна среща с шефа и бягай. Обаче нагло да караш бременната си жена да праща смси и подаръци на 56 годишното си "майченце" - това е гавра вече. Виждала съм и бабето, донесе негови снимки след последното си пътуване из степта. Женица на годините на майка ми с ярко червилце, бухнала, добре боядисана червеникава коса  и просташка физиономия. Поне да беше немско или френско бабе рентиерка с голяма пенсия - пак по - разбираемо щеше да е, ами то просто, нахално, безцереммоно и бедно продава на пазара в градчето от което са. А тук си беше напълно нормален, добре оформен егоист, да му се ненадяваш!

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 14:56 от Mashulya

# 25
  • София
  • Мнения: 6 477
Напълно те разбирам...И наистина на човек му иде да го размаже! Наскоро гледах оново руско шоу Окна - там имаше аналогичен случай! Маминка, около 150 килограмова лелка, челрисана и друсаща се се беше омъжила за младок на 21!!!!! Дъщеря й беше паднала възнак, а младежа явно имаше апетити към 4-стайния апартамент на мамчето-съпруга!
Така че не се знае дали и сега няма нещо такова...но и да има - просто е гадоззззз (както казваше Пипи със "з" накрая!)

# 26
  • Мнения: 54
Напълно те разбирам...И наистина на човек му иде да го размаже! Наскоро гледах оново руско шоу Окна - там имаше аналогичен случай! Маминка, около 150 килограмова лелка, челрисана и друсаща се се беше омъжила за младок на 21!!!!! Дъщеря й беше паднала възнак, а младежа явно имаше апетити към 4-стайния апартамент на мамчето-съпруга!
Така че не се знае дали и сега няма нещо такова...но и да има - просто е гадоззззз (както казваше Пипи със "з" накрая!)
Е да но лелчето на моя дръвник няма нищо. Една схлупена къщукка в селцето - градче. Но за сметка на това прави лечебни масажи на такива като бившият, защото е народна лечителка. А на мен ми се гади като си помисля и ме избива на агресия, и агресията ми е насочена главно към НЕГО!

# 27
  • Мнения: 660
Мила,не се нервирай и не се затормозявай с отрицателна енергия заради един плужек,който си пада по бабички и забравил,че има жена и дете.Верно,че и аз така бях до скоро,ама от как вече ми е все тая какво става с моя бивш лицемер ми е много по спокойно.Продължих си живота,смених си номера на телефона,да не  ме притеснява повече никога,нито пък имам желание да го виждам някога или пък да се среща с детето ми.Изтрий и го и ти от мислите си,няма нищо по гадно за един човек да е забравен и ненужен,нека се чувства такъв,ако някога реши да Ви потърси.Не може ти да се подиграваш с човека на който си казвал,че го обичаш, с който сте създали дете и семейство и той да ти причини нещо лошо с което да те обиди,огорчи,да те разплаче... Просто го избутай от мислите си и да пасе там с  извратената си бабичката Naughty
Аз също така  направих вече ,айде бе като не ме оценят и не ме обичат и не се грижат за мен и детето, не ми дават топлина и уют и ме излагат постоянно с разни фльорци,ами айде да си хващат пътеките,торбичката и по живо и здраво...
  Crossing Arms Whistling

# 28
  • Мнения: 451
Божеее,то пълно с идиоти и лъжци и предатели #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз се вайкам,как мен саме предали и излъгали.... Sick

Няма да изпадам в подробности,искам да го убия,да,да се гърчи #2gunfire
А за себе си,каква патка съм била,че съм вярвала,и още си ближа раните,то това за отделна тема.
Браво на Ира_ Ира ,че така бързо успяда се вземе в ръце  bouquet

# 29
  • Мнения: 911
Е да но лелчето на моя дръвник няма нищо. Една схлупена къщукка в селцето - градче. Но за сметка на това прави лечебни масажи на такива като бившият, защото е народна лечителка. А на мен ми се гади като си помисля и ме избива на агресия, и агресията ми е насочена главно към НЕГО!

абе, знаех си, че нещо такова ще излезе накрая с врачки-знахарки и какви ли не врачувания и наричания  Sick #Crazy #2gunfire

Mashulya,

разбери, гаврата не е била конкретно към теб = съществото е НЕЗДРАВО психически (БНД-то, демек) и не знае, нито разбира какви ги върши! Още повече като му е размътила главата с Бог знае какви тайски масажи някаква вещерица!

Престани да се тровиш заради някакви болни мозъци! Не се хаби!!! И колкото по-бързо се отърсиш от тия мисли, толкова по-добре за теб. Разбирам, че ти е гадно и се чувстваш ужасно, ама то е защото имаш здравия разсъдък, за да прецениш преживяното, а то онова нещо не е със всичкия си, бе! Нормален човек не би изпаднал дотам. А знахарката си е намерила точната жертва да си го зомбира с кеф. Но ТИ защо се тровиш заради това?!!!!!?!??!!!

Просто престани да се ядосваш заради психопати някакви! Ок, случило се е, но вече - КРАЙ! И добре, че са на леля му някъде из китната украинска степ и никога няма да ги срещнеш повече в живота си!

Това от мен - мисли си, че не се е "гаврил" с теб, а така щеше да се държи с която и да му се беше вързала да му съчувства на нещастието. И ПРЕСТАНИ ДА СЕ ТРОВИШ заради някакъв боклучец!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт