Преди зачеването...

  • 1 507
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Преди да забременея 3 месеца спрях да пуша и започнах да пия фолиева киселина. Хранех се нормално и на третия месец забременях Grinning

# 16
  • Мнения: 961
Първо отидох на гинеколог.
Направих си цитонамазка.
Започнах да чета във форума, от където разбрах колко е важно да се приема още преди забременяването фолиева киселина.
Започнах да пия фолиева киселина.
Продължих да се информирам от форума за изследвания и етапи на бременността.
Забременях.

# 17
  • Мнения: 1 121
На твое място бих отишла на гинеколог и на зъболекар. Хубаво е и да започнеш пренатални витамини.

# 18
  • Мнения: 5 940
Фолиева киселина. Ние планирахме да стане от раз, но стана след три-четири месеца, та имах време да пия фолиева киселина. Направих и лека диета, просто се хранех здравословно -повече риба, зеленчуци и плодове.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нито едно от изброените  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 11 004
Щом разбрах, че съм бременна, започнах да пия фолиева киселина. Преди бременността не съм правила нищо по-специално.

# 21
  • Мнения: 1 197
При мен също не беше планирано,искахме бебе и работехме за това Mr. Green,но не сме мислили,чеще стане толкова бързо

# 22
  • Мнения: 21
Мили мами,

благодаря ви за споделения опит.  bouquet



Ето тук можеш да видиш предварителните изследвания, които се правят при планиране на бременност: http://old.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=158
Успех.

Meshko,

хиляди благодарности и на теб. Много изчерпателен списък и интересен сайт. Малко е плашещ списъка на нещата, които трябва да се направят, но поне е някакъв ориентир и няма да се притеснявам, че пропускам нещо, а при съвет с лекар ще зная от какво точно имам нужда. Много, много ти благодаря!  bouquet

Ще продължавам да следя с интерес!

# 23
  • Мнения: 2 131
Нищо особено не съм правила. Като решихме да имаме бебе си спрях безвъглехидратната диета. И, естествено, свалените преди това 12 кг ги качих мълниеносно още в първите месеци на бременността. За щастие, забременях още първия месец.

# 24
  • Мнения: 208
Всички неща които си посочила са много важни това ме кара да мисля ,че си добре подготвена.Не си вманиачена, а загрижена,което е супер. Laughing

# 25
  • Мнения: 9 973
не съм се подготвяла Whistling

Общи условия

Активация на акаунт