полски колаген Colway

  • 26 375
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 776
Този го предлагат уж в чистата му форма..... почти..... Simple Smile

Като в онази приказка, "екстра, без малко" Mr. Green Simple Smile
Иначе наистина не разбирам защо стяга полския  33uu, и на приятелката ми така й действаше, но той е силно овлажняващо средство по принцип, не се предполага, че след него трябва да се ползва мазен крем. Сам по себе си носи достатъчно хидратация. Странно Thinking, наистина!

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Не знам този в каква точно форма е, но действително ако е в естествената си, то тогава едва ли би могъл да се усвои от кожата. Колагеновите молекули доколкото знам, трябва да се обработят и да са под формата или на липозоми или на микросфери, за да могат да проникнат под епидермиса.

# 17
  • Мнения: 19
Записвам да следя темата. А може ли директно от представителството да се купи? Ще чакам за някакви мнения?
Te sa 3 vida silver,gold i platinium.Vsi4ki sa za razli4ni zoni. Kato proceduri s ipl i s kolagen vuzliza na 100-200lv.Kato burkan4e-125lv

# 18
  • Мнения: 19
Az li4no ne bih si go slojila na liceo! Pravili sa mi procedura na tyaloto s nego i ne s4itam,4e ima zabelejitelen rezultat- veroyatno e neobhodimo da se naslagva efekta! Plus tova za da se sintezira estestven kolagen v kojata ,sa neohodimi proceruri s kiselina(VC). Imam poznata,koyato e dosta zapoznata s produkta i kozmeti4ka,koyato uporito go reklamira i to ot 3 god na sam.Koito se valnuva 6te mu poblikuvam tel po-kusno za info.

# 19
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Една приятелка ползва и не е доволна, само дето си даде парите, все пак това са близо 100 лв. Вече съм писала за добри български колагенови продукти, за това тук няма да се повтарям. Нека всеки сам да си прецени, аз поне от това, което съм ползвала съм останала доволна и съм сигурна, че колагенът е бил произведен по възможно най-добрата ( за българските стандарти )  и по една от добрите (за световен мащаб) технологии. Иначе измислени продукти на пазара колкото искаш Peace

kiora Кажи някой български продукт PraynigПредполагам,че ще е много по-евтин за същото качество.Заинтерисувах се.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има крем Колаген,на  фирма Мота 6-Пловдив(ако правилно го пиша),продават се в магазините за парфюмерия и козметика.Имат разнообразие в зависимост от потребностите и типа кожа.

# 21
  • Мнения: 776
мартина, както е писала k.a.l.i. фирмата е Мота 6, серията се казва Колагена, а продуктите са диверсифицирани според типа кожа - акнеична, чувствителна, нормална и т.н., даже има и кремчета против петна (пигментни или възсрастови), която между другото е доста добра Peace Цените са нормални, дори по-ниски от конкурентни български производители на козметика.
k.a.l.i. ти в София къде си виждала да се продават? newsm78 Сподели Praynig, аз никъде не мога да открия!

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В София съм ги виждала в едно малко магазинче за козметични продукти .....спирката на тролея(номер 2,ако не се лъжа) на петте кьошета в посока за квартал Борово..........и беше добре заредено с Колагена....

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 10:50 от k.a.l.i.

# 23
  • Мнения: 776
В София съм ги виждала в едно малко магазинче за козметични продукти .....спирката на тролея(номер 2,ако не се лъжа) на петте кьошета в посока за квартал Борово..........и беше добре заредено с Колагена....

Много благодаря за отговора  bouquet, мисля, че се сещам къде е!

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
момичета, Колагена имат интернет магазин, можете да си поръчвате оттам:
http://collagena-bg.net/

Аз също не ги намирам никъде и сайта е едно решение  Peace

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вивиан,ти си цяло съкровище Heart Eyes.Някой ползвал ли е техните продукти и работят ли ...,тоест има ли видимо подобрение на кожата,моите спомени  за тях са много далечни....?

# 26
  • Мнения: 10
Вивиан, и аз много ти благодаря. Смятам веднага да си поръчам един защитен крем за ръце и тяло, че кожата на ръцете ми е като шкурка от студа. Вече се затопли, а още не се оправила. Казвали са ми, че това е вид екзема от студа и досега само с колд крем съм успявала да овладея положението. Ако този на Колагена е добър, ще ги призная Simple Smile. Ако някой е ползвал техни продукти за лице, нека да сподели.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Хайде като си поръчате ще кажете отзиви  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320


никакъв смисъл от този колаген, по-добре качествен крем  Peace

Аз ползвам колаген, но не този полски или другите за които пишете тук, а на друга голяма козметична марка и съм много доволна. Ползвам доста скъпи кремчета, но това което постигам с колагенови процедури и колагенов крем, друг крем не е успял да постигне с кожата ми.  Peace

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дай повече информация за козметиката,която ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт