Водихте ли си дневник докато бяхте бременни?

  • 4 074
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Не съм водила дневник.

# 16
  • Мнения: 2 910
Не съм водила дневник.

# 17
  • Мнения: 317
Сега водя дневник на бебето. Ако се бях сетила по-рано щях да си водя дневник и като бременна

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. Пазя си само изследванията, макар че не знам защо.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не съм  Rolling Eyes .

# 20
  • Мнения: 7 474
Не, даже не съм се и сетила за такова нещо  Laughing

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не съм и съжалявам за това Rolling Eyes За следващото ще си водя Peace

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
През бременността не съм водила дневник, но след като се роди Ники започнах. Майка ми на времето ми е водила и да си призная ми е много интересно да си го препрочитам сега. Брат ми не проявява особен интерес към неговия, виж може да е интересно за бъдещата снаха hahaha

# 23
  • Мнения: 2 237
Да,аз си водих дневник за всеки ден от бременноста.По-скоро беше медицински дневник.Всяка сутрин ставах,измервах си сама кръвното,пишех дали съм усещала плода да рита,колко често и т.н.Мерех се и си записвах теглото,както и обиколката на корема.И това всеки ден.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 770
Не съм. Нито с Дияна, нито сега.
Трябва да си меря кръвното, но не мисля, че ще ми е кеф после да чета нещо такова.

# 25
  • Мнения: 753
нещо съвсем съм се 'объркала', чела недочела стана моята...моля да ме извините за предния ми пост...редакцията ми тук:

не не съм водила дневник по време на бременността ми

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 14:16 от The Fervent Fairy

# 26
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И аз не съм водила дневник по време на бременноста,но сега да Grinning

# 27
  • Мнения: 1 372
По принцип не съм привърженик на дневниците, но смятам че ако това те забавлява няма лошо. Според мен едва ли детето пък било то и момиче ще се забавлява с това, но пък може и да му хареса. За сега не съм водила, ако си променя мнението някой ден и съжалявам ще поправя грешката за второто!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не, нямах такъв дневник.

И аз

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Имам едно тефтерче с нахвърляни бележки вътре-консултаций,изследвания,килограми...

Общи условия

Активация на акаунт