И тук е нашият дом

  • 1 872
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Прекрасно си го написала, така е наистина Hug

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
чела съм и в други,но този ми е най на сърце Hug  bouquet
и аз се пробвах амане стана Confused
виж тук се будя и тук заспивам hahaha Joy

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 675
Като наркотик ми е тоя форум.Много се радвам,че Ви открих.
Peace Peace Peace

# 18
# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Тук е моето убежище, мдаааа Thinking

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз също бих висяла нон стоп тук, добре че вкъщи мъжете не ми дават, та го обхождам само през работно време  Peace

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 477
Ако не ме закачат мога да си ровичкам тук денонощно.
Намирам полезна информация и практични съвети за всичко, което ме интересува. Това ме прави спокойна и малко по-уверена. Отглеждам си и Интернет бебе. До момента не съм попаднала на нещо, което да е било написано тук и да не е било вярно или полезно.
Срещнах прекрасни момичета  Hug

# 22
  • Мнения: 1 341
Ако не ме закачат мога да си ровичкам тук денонощно.
Намирам полезна информация и практични съвети за всичко, което ме интересува. Това ме прави спокойна и малко по-уверена. Отглеждам си и Интернет бебе. До момента не съм попаднала на нещо, което да е било написано тук и да не е било вярно или полезно.
Срещнах прекрасни момичета  Hug
Сякаш аз съм го писала!  Peace
Това е и моят втори дом.  Heart Eyes

пп. Звънче, радвам се да те "видя"!  Hug

# 23
  • Мнения: 444
честно казано съм регистрирана от скоро но ви чета от достаа дълго време и това е най-прекрасния форум
когато вляза например в готварските рецепти винаги се вдъхновявам и готвя по нещо
опознавам някой хора но не лично.. по мненията им и по снимките на бебчетата им
абе изобщо... доста време от деня си когато мога съм във форума за да чета и научавам полезни и интересни неща  Hug

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
... няма какво да добавя....
 Laughing
ДА БЛАГОДАРИМ НА MAMMA И ТАТТI, ЧЕ НИ ДАДОХА ОЩЕ ЕДИН ДОМ

  bouquet

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Дом е силно казано. Но ме хваща абстиненцията, ако не ровичкам из форума поне по 1 час дневно  Mr. Green

# 26
  • France
  • Мнения: 726
Пия сутрешното кафе с вас. Съпричастна съм към проблемите на съфорумките. Ядосвам се, смея се с тях, съпреживавам. Случвало ми се е да се насълзявам тук. Споделям. Разкривам се без страх.
Преди няколко дена, се замислих: а след 10, 20 години, когато станем баби, живот и здраве, пак ли ще сме тук, или ще се преименува в "Бг-бабба" ? newsm78

# 27
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Страстно пристрастена.
Не мога да изляза от тук.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт