Всяко РАЗГРАДско дете - с мама,мартенички ще плете.

  • 9 805
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 31
И аз се включих Simple Smile.

# 226
  • Мнения: 25
Оф без да искам стана,нищо не написах,съжалявам.Как сте мацки и днес не се отложи разходката,даже се прибрахме,наобядвахме и вече малкият заспа.Аз набързичко да ви видя и да ви черпя по едно следоедно  :coffee,че отивам да поотам малко.Хайде до после.

# 227
  • Разград
  • Мнения: 377
Къде сте всички? Чак на втора страница останахме. Я елате да пийнем по една  cheers, че нещо се одрямахме!

# 228
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добър вечер  Hug

Браво бе времето се постопли малко и темата на втора страница - на лято на амнайста страница ли да я търся newsm78
 Joy Joy Joy Joy

Мирка и моята кашля и се сополиви и два дена не е ходила на ДГ ама сега пием  Осцилококциум и сироп за кашлица на д-р Тайс и засега АБ-то ни се разминава. Дано  всичко е наред и не се наложи да вземаме АБ Praynig Praynig Praynig

# 229
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Къде сте всички? Чак на втора страница останахме. Я елате да пийнем по една  cheers, че нещо се одрямахме!

ей изпревари ме Mr. Green
 ами щом си рекла а наздраве

# 230
  • Разград
  • Мнения: 377
То хубаво наздраве, ама без мезе не става. Я елате на софрата!

# 231
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
пиене има , мезе има ей на и музика  Mr. Green

Сега остава само хора за купон да се намерят Thinking

# 232
  • Разград
  • Мнения: 518
Купон, купон ама къде са купонджиите   newsm78
Ели утре е  smile3558

# 233
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Купон, купон ама къде са купонджиите   newsm78
Ели утре е  smile3558
а де newsm78

Зори  Hug Баш ми е драго да те видя Hug как си? Кога ще дойдеш на инспекция в офиса  Crazy
 Утре наистина е петък и следват три почивни дни  Mr. Green

# 234
  • Разград
  • Мнения: 518
как си? Кога ще дойдеш на инспекция в офиса  Crazy

Аз съм добре, дебелея си Embarassed прогресивно. Надявам се на 04.03 да дойда на "инспекция" Mr. Green

# 235
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
как си? Кога ще дойдеш на инспекция в офиса  Crazy

Аз съм добре, дебелея си Embarassed прогресивно. Надявам се на 04.03 да дойда на "инспекция" Mr. Green

Супер GrinningЩе подготвим СОП-ите и ще те чакаме Hug Hug Hug

# 236
  • Мнения: 25
Голяма маса сте направили без мен,я и аз да се включа beer2,наздраве.А ето и мезенце де,то без него накъде cook.Ама аз доката се наканя и вие май сте под масата вече,а?! hahahaАйде да бегам,то се видя че ще се пийвам сам сама.

# 237
  • Мнения: 201
Какви са тези тежки софри тука и бременелките ни най-активни купонджийки, хм.
Зори, Майче - засрамете се!   Joy
Хубава вечер момичета и се извинявам, че съм дублирала петицията, после изчетох назад.  Embarassed

# 238
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен!Аз влизам само да дам отчет от акцията.Първо да благодаря на всички,които се отзоваха и на тези,които имаха желание да го направят.
Събрахме 36лв.от тях
за 3,50лв.купихме мартенички
за 7,50лвлокумени вафли 60бр.
за 15.90миникроасани
и за 11лв. 5кг мандарини
Като се върнем утре ще разказваме.

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 22:25 от бен

# 239
  • Разград
  • Мнения: 377
Миа, така е мила, на нас бременните ни се живее и купон ни се вдига, ама тумбачето не дава и само си мечтаем!  Weary
6ен, браво. Дано децата да са се зарадвали. Да ни кажеш с какво друго можем да помогнем, че то това си беше само жест, ама много красив! Благодарим много на инициаторките!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт