Всяко РАЗГРАДско дете - с мама,мартенички ще плете.

  • 9 806
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро на всичко раннобудници...,а вече и на не толкова раннобудните.
 Ей го на,вече обедно време стана.
 И днес времето ще е хубаво,така че стягайте се за дълги разходки.

# 76
Добър ден и от мен Hug

Гичевааааа днес е петък Mr. Green

Днес наистина е много приятно за разходки, жалко че само през прозореца гледам навън Sad Нищо надявам се утре да наваксам Hug
Какво стана с мартеничките за децата от дома?
Айде аз продължавам да работя, а на всички неработещи приятни разходки Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 500
Иленке,айде утре да пием кайве,като додиш,а? А може и друго........ Mr. Green

# 78
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет и от мен!
Усмихнат и слънчев ден на всички! Grinning
Аз лично ще пощъкам по един пазар и общо-взето ще релаксирам, нищо че съм на работа! Wink
Приятен обяд, че като гледам наближава вече....
maia_a , ох това щруделчеееее........ Sunglasses
Mirkata , кафенцето никак не беше лошо.....пак да направиш..... Wink Peace
~ ~

# 79
  • Мнения: 500
Тъй ги правя аз-не лоши работите... Joy Joy Joy PeaceАйде аз ви оставям и тръгвам за работа,че много си експлоатирам магазинерката... Mr. Green

# 80
  • Мнения: 4 586
Миши нула шест, на колко години е Миши, правителството ще спонсорира работодатели, назначили мами на деца от три до пет години.
Това ще ви направи по-лесно намиращи си работа.
Бен, съжалявам, в това време съм бил към Селско-Стоп.техникум.
Има ли велосипедистки, ще удължават алеята за велосипедисти,
която ходи към пчелина.

# 81
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Миши нула шест, на колко години е Миши, правителството ще спонсорира работодатели, назначили мами на деца от три до пет години.
Това ще ви направи по-лесно намиращи си работа.
Бен, съжалявам, в това време съм бил към Селско-Стоп.техникум.
Има ли велосипедистки, ще удължават алеята за велосипедисти,
която ходи към пчелина.

 Ъъъъъ,как ще ги спонсорира,къде го пише,дай да прочета?
 И важи ли за тези,които вече са назначили такива мами,каткто е в моя случай?

# 82
  • Мнения: 398
Wolf, я дай по вече инфо.....Аз вече съм на работа,но в момента ползвам отпуските си от кажи-речи 5 години назад...
...или това важи само за тези,които от тук нататък ще бъдат назначавани на работа...

# 83
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Wolf, я дай по вече инфо.....Аз вече съм на работа,но в момента ползвам отпуските си от кажи-речи 5 години назад...
...или това важи само за тези,които от тук нататък ще бъдат назначавани на работа...

 Временно ще ни съкратят и посл пак ще ни назначат. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 124
Е,браво бе темичката ни на втора страничка!Ами така е оправи се времето и се започнаха едни разходки..
То и ние сега се прибираме.Обаче в яслата ме сюрпризираха,че имат болни дечица и че и моя син кихал малко по-вечко.Сега очаквам включване.Вече честно незнам какво да кажа.Разбирам майките,които няма как да вземат болнични,ама аз какво съм виновна.Сега ако се разболее едното,ще се разболее и малкия.Аз ще изкарам поредната ужасна седмица,а на всичкото отгоре ще изгърмя и 30-40 лева.И това,защото...Нямам думи!Обаче ако тоя път Тео се разболее ще ме чуят как мога да викам.Обещавам го!

# 85
  • Мнения: 441
Бен,напълно те разбирам.Последното боледуване на Влади беше след като 2 дена ходи на градина и след обяд като го вземах засичах една майка като си прибира щерката и сиропите  ooooh!.Съответно Влади се зарази и от там болно ухо,всеки знае какво е да те боли ухо и колко е опасно това.
Този път си премълчах,но следващият и мен ще ме чуят как викам.Това ,че не ходя на работа не значи ,че ми е приятно да гледам болно дете.Никога не съм си позволявала да водя каката болна,макар,че тогава и аз работех и трябваше да бягам за болнични.

# 86
  • Мнения: 4 586
То още не е прието, но ще бъде. На майките няма да им дават пари, а на работодателите. Обаче вторичният ефект ще е, че работодателят ще е по-скронен да назтначи майка на малко дете.
От 19ч по-разградската кабелна ще дават центъра за социална интеграция и рехабилитация Емилиян. Би могло да се види и мойто гардже - най-високото, най хърбавото и черно.

# 87
  • Мнения: 227
Добър вечер и от мен
В понеделник ще заминавам за 3 дни в София.
Моята мечта се сбъдна малко часа на работа и добра заплата.
Не мога да повярва ,че успях да си намеря толкова бързо работа.

Wolf Мишо е на 1 и 5 месеца.Лека вечерт от мен.

# 88
  • Разград
  • Мнения: 518
Добър вечер мацки, на мен от хойкане не ми остава време да се запиша в новата темичка!!!

Моята мечта се сбъдна малко часа на работа и добра заплата.
Не мога да повярва ,че успях да си намеря толкова бързо работа.


  Миши 06 smile3501  и честито за новата работа. На днешно време да си намериш работа за толкова кратко време е все едно да удариш джакпота на 6/49.

жалко че само през прозореца гледам навън Sad
Охххххххххх то една гледка само като се сетя и ще падна от   Joy Joy Joy Взеха ни хубавото офисче   Rage и сега трябва да гледате (ме) стените на отсрещната сграда.

# 89
  • Мнения: 4 586
Миши нула шест, само дето се притесняваше.
А кой ще гледа Мишо едно и пет?

Общи условия

Активация на акаунт