Поза при сън при бременност

  • 26 718
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 929
Аз пък бях чела, че най-добре е да се спи на дясната страна. Аз лично така спях, а също и по гръб.

# 76
  • Мнения: 4 335
Е ве4е никак не ми е удобно да спа,както и да легна се схващам и краката ми изтрьпват Cry

# 77
  • София
  • Мнения: 5 079
Настрани спях, както ми е удобно и можех да заспя... Crazy

# 78
  • Мнения: 1 536
И да искаш не можеш да спиш по гръб ,на мен много ми тежеше, не можех да си поема въздух така.
Настрани с възглавница между коленете си спях екстра.Обръщането от една страна на друга обаче беше трудна работа

# 79
  • Мнения: 161
почти не спя
на никъде не ми е удобно на мен
и на ляво и на дясно
пък по гръб ми почва едно скачане в корема .......
почнах да спя в началото 2 после с три; четири и сега с 6 възглавиници
заспивам за половин час и пак се будя сега съм в 5 месец и не знам какво ще е до края
и най интересното е че ставам в 7:30 сутринта невероянто свежарски

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Препоръчително е наляво, на мен не ми беше удобно да е все наляво, затова спях и на двете страни, но не и по гръб.
Peace

# 81
  • Мнения: 12
Определено наляво е най- добре за бебето така се храни и снабдява с кислород възможно най-добре

# 82
  • Мнения: 86
Аз първият път спях почти само по гръб,защото бебчо много ритаще когато се обърнех настрани,а втория и аз разбрах че не трябвало да се спи по гръб,а на лявата страна,но си  спях на всички страни!

# 83
  • Мнения: 741
Аз обожавам да спя по корем и сега така си мечтая да си легна така!!! Но се опитвам да заспя или настрани или по гръб, защото според мен най- важно е майката да спи, за да отпочива и е второстепенно на коя страна. Природата си знае работата, ако се чувствате добре докато спите, значи и на бебето му е добре!!!

# 84
  • Мнения: 78
Първият път не помня как съм спяла, но през втората бременост в началото всякак,но като порасна плода само на една страна,защото когато стоях по гръб ми притискаше някакви кръвоносни съдове и ми ставаше лошо.

# 85
  • Мнения: 138
докато нямах още корем си спях нормално т.е. както ми е удобно попринцип, но сега това е малко невъзможно и за това спя само настрани. заспивам на ляво, ама се будя легнала на дясно.

# 86
  • Мнения: 66
Оооох, като се сетя само колко трудно беше...  #Crazy В началото си спях както ми е удобно. До към 7-мия месец нямах проблем и със спането по гръб, но след това - само на една страна. Сменях ги, но последните 2-3 седмици само на ляво спях, защото като се обърнех надясно, наставаше едон бурно ритане... Явно нещо й пречеше, пък и на мен не ми беше удобно много  newsm78. Слагай много възглавници, за да не ти се схваща кракът  Peace

# 87
  • Мнения: 63
Аз спя настрани - главно надясно с една възглавница между краката. Знам, че наляво е по-добре, ама не ми е удобно

# 88
  • Временно
  • Мнения: 788
Спя и наляво,и надясно,по-рядко и по гръб.Абсурд е да изкарам цяла вечер на една страна.И със възглавница между краката. Peace

# 89
  • Мнения: 5 362
Спях настрани Peace

Общи условия

Активация на акаунт