Какви са стените ви в кухнята?

  • 3 425
  • 41
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 036
Само с латекс.
Ако е с тапет ,ще правиш всяка година ремонт за смяна на тапети.
Тапета си е хартия и поема и влагата от изпарението на готварската печка,мазнините .
А латекса може д се мие.
В днешно време има различни оцветители за латекс и може да си докараш какъвто цвят искаш,ако решиш да се съобразяваш с мебели,шкафове и т.н.

# 16
  • Мнения: 5 462
А фасаген подходящо ли е ???Каква е разликата между латекс и фасаген ???

# 17
  • Мнения: 92
Фасагенът по принцип знам, че се използва за боядисване на външни стени. Аз също съм на мнение, че латекса е най-подходящ за кухня. Поразрови се в нета предлага се латекс, специално за кухни, който не попива миризми и може лесно да се почиства. Преди време бях купувала такъв за моята кухня.Магазинът се намираше някъде на ул."Раковски", но не зная кой номер.Можеш да си избереш цвят по каталог и ще ти го тонират на място.   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 005
Новодомци сме и стените ни във всичките стаи са с латекс в различни нюанси  Peace

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Миещ се латекс. Нямам намерение да слагам никъде, никакви тапети, заробваш се с тях  ooooh!

# 20
  • Мнения: 46 518
Латекс.

Тапетите много поемат миризмите  Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
Фасаген. Същото е като латекса, но за разлика от него може да се избърсва с влажна кърпа (Подчертавам, че НЕ ВСИЧКО се избърсва и не може току-тъй да се бърше профилактично.)
Но например веднъж падна на пода шише с боза и опръска цялата стена. Забърсах и не остана нищо. Забърсвала съм лапички от котката, петна от мръсни пръсти и др. С мокра кърпичка от тези ароматизираните става добре, а наскоро научих и за едни специални гъби "Сано".

Предимството на латекса (и фасагена) пред тапетите е, че може лесно да се пребоядиса.  Peace

# 22
  • Мнения: 132
Латекс.Едвам смъкнах тапетите и не смятам пак да се занимавам с тях.По-лесно е.За един ден може за се освежи кухнята,а и да се смени цвета

# 23
  • Мнения: 227
А като се нацапа латекса - петната не са ли по видими??? а и възможно ли е да се почисти

Мие се лесно с мокър парцал.Мазните петна се чистят също,но със специален препарат.В къщи навсякъде е латекс и съм доволна пък и ми харесва повече от тапети.

# 24
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
В кухнята сме с латекс светла охра.Макар че не харесвам много латекса (стените ми изглеждат голи и студени)е по практично за кухните.За фасагена,той е за външна фасада не е препорачителен за вътришно боядисване отделя вредни токсини(Все пак работя в такъв магазин)

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Тапети. Оранжеви. Но се мият лесно

# 26
  • Мнения: 958
Искахме в кухняка да сложим корк гледах при едни познати и ми хареса, даже купихме и корка само че май поема миризми и влага въпреки че го водят устойчив  newsm78 , накрая се спряхме на латекс и ние.
Има интересни мазилки също ако искаш нещо по разчупено.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 249
аз имам и тапет и латекс в кухнята-около мивката и печката кадето се цапа най много съм сложила ,PVC тапет за баня а останалото е латекс.нямам забележка,а и не съм забелязала да се цапа.

# 28
  • Мнения: 824
Само една стена в кухнята имаме,защото е Г-образна.Боядисана е в бял латекс.Последните дни е по-ефектна,на кафяви шарки-обърнах си чашата с кафе(пак се връзва с останалите мебели) Joy Joy Joy

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Латекс Peace Измих и олиото от него само с веро и гъба Laughing

Общи условия

Активация на акаунт