Съсипвам ли мъжа си?

  • 4 311
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 988
аз ще те подкрепя
чудесно е че си задържала детето и че мъжът се е стегнал и бачка
след като родиш, можеш да вземеш бавачка, ако ще взимаш голяма заплата, а ан годинка - на ясла, като много детна майка ще имаш предимство
има и програма за детегледачките, ако майка ти или друг близък е безработен, може да го "наемеш" да гледа бебето и да работиш, програмата вече е до 3 г на детето
изобщо сега сте в труден момент, но след време ще изплувате , така че горе главата, пари се изкарват, но други неща нямат цена
важното е да подкрепяш приятеля ти и сега, щом се е хванал на дипълнителна работа да внимава с натоварването/от горчив опит го казвам/
а твоите деца са и негови, щом сте заедно, така че не виждам какво те терзае
успех

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ще се справите, важното е Вие и децата да сте живи и здрави Hug
Приемайте и преодолявайте трудностите, такъв е животът! Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
geonadin, щом те чакат на предишните ти работни места, значи всичко е наред.  Peace Радвам се за теб. Ще се оправите, ще видиш.

# 18
  • Мнения: 1 477
Важното е да продължите за сте заедно и да се подкрепяте.Всяко семейство има проблеми.И вашите ще отминат.Радвайте се на децата си и се подкрепяйте.Поздравявам те за това, че си запазила бебето! Hug

# 19
  • Мнения: 6 703
Не се притеснявай толкова много за мъжа си. По-добро лекарство от работа и цел за депресия няма измислено. Бъди до него и му покажи, че цениш това, което прави, че е "истински" мъж.
Това с майка ти не го разбрах  newsm78 Тя по-силна ли е от мъжа ти или понеже ти е майка е длъжна да ви издържа.
Не ги жалете толкова тези мъже - обичайте ги и ги уважавайте.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 710
Как ще се връщаш при майка ти?В крайна сметка трябва сте заедно и в добро и в лошо.
Не можеш ли да се върнеш за малко на старата си работа,кокото после да взимаш майчинство?

# 21
  • Мнения: 3 727
благодаря за подкрепата!  bouquet
mamavassi,това ме притеснява,натоварването,психическо преди всичко...не знам колко ще издържи...
Рени,финансова или каквато и да е подкрепа от бившия нямам и не искам,мерси.Мама помага понякога,децата честичко и гостуват Laughing
Ме4тателка,за работа и пари проблем няма,обаче от договори и осигуровки бягат като дявол от тамян Mr. Green

# 22
  • Мнения: 313
Незнам какво да кажа, освен, че ако сте заедно и обедините силите си, ще се справите с всяка трудност в живота. Щом има любов и здраве, друго всичко се постига...Пари се печелят, а здраве не можеш да си купиш, така, че важното е, че сте здрави...Подкрепяйте се взаимно и ще спечелите! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 11 710
Геонадин ако наистина те чакат в старата работа и заплащането ще ти бъде добро,можеш и по-рано да тръгнеш на работа и да си наемеш детегледачка.
Не знам какви са били мотивите ти за напускане /само съпричастност ли/ но е била голяма грешка в момента да напускаш.
Въпреки това съм сигурна съм,че ще се справите! Hug

# 24
Подкрепям мнението на Динчо. Какво има да го жалеш - мъжът е този който трябва да
издържа семейството. Щом те е приел, така ще бъде, ти ще гледаш децата, той ще
работи. Когато родиш, ти си майка ще прецениш как да постъпиш с децата.
Ако е възможно и те приемат на старата работа, би било добре да се върнеш там.
Моят мъж също работи по 12-14 часа.

# 25
  • Мнения: X
Аз пък се учудвам колко лесно е да се размахва пръст по форумите и да се дават високопарни оценки колко глупаво постъпва някой с живота си. Едва ли жената е искала оценките ви. Избрала е този мъж, решила е да има дете - това е чудесно. Ако вие сте си избрали силни мъже, осигурили сте прекрасно децата си, живеете охолно, работите прекрасна работа и сте най-,ама най-идеалното семейство на света - ОК, какво й натяквате на жената колко е сбъркала?! От това няма да й стане по-добре. А едва ли има нужда някой да й демонстрира колко е идеален.

А който твърди, че на работното място няма емоции и сме там само за парите, да си помисли, дали ако беше така, нямаше всички хора да си работят на едно работно място цял живот. Нямаше да има пазар на труда, нито агенции за подбор на персонал, хората от университета и училище щяха да скачат в една фирма и така до живот.

На авторката на темата мога само да кажа, че щом си до мъжа си и го подкрепяш и всеки ден му показваш колко високо цениш това, което прави за вас, не го съсипваш, а му даваш стимул да работи и да се чувства пълноценен. Това ще му помага много повече, отколкото да седне вкъщи и да се депресира. Децата са си деца и съм сигурна, че щом си избрала да имаш още едно, едва ли съжаляваш за нещо - така и трябва. Не ходи при майка си, на трудните моменти това им е хубавото, че като всеки друг период в живота минават. След първите девет месеца можеш да се възползваш от програмата за детегледачки и да започнеш работа. Сигурна съм, че ще се оправите, защото се вижда, че никой от вас не е скръстил ръце и да е седнал да се оплаква, без да прави нищо. Успокой се и винаги си припомняй, че щом сте заедно и се държите един за друг, ще преодолеете всичко.   bouquet

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не се притеснявай за работните часове.......,повечето семейства в България са на това положение.За съжаление трябва да се работи не само по 8 часа дневно ,за да се свързват двата края....Трудно е,но не е невъзможно.Повече воля,труд и оптимизъм са ни нужни ,за да съществуваме.Успех!

# 27
  • Мнения: 230
Бъдетете заедно и с децата като едно голямо семейство! Ако се държите един за друг  всичко ще си дойде на място! Успех мила Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 276
покажи му, че това което прави е достатъчно и че го уважаваш за това. дори парите да са малко ....

Здравей...
и аз мисля, като Лабрадор....окажи му подкрепа! Човек може и с малко и с моного. Това е най- неподходящият момент 'да го изоставяш", особенно, като се обичате и държите един на друг!
успех!

# 29
  • Мнения: 263
Не го съсипваш ти! Животът е такъв!
Ще го преодоолете този период и после ще се цените още повече заради това, че сте били един до друг!
Щом толкова се претрепва човека да работи значи държи на вас! Ти пък намери начини да го "компенсираш" като му помагаш, когато и както можеш, с мили жестове, целувки милувки и т. н...
Ще отмине това претоварване и ще се съвземете пак финансово!

Общи условия

Активация на акаунт