Искам обем!

  • 15 592
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 187
Аз единствено от тупиране,или от направени "вафлички" в корените с преса.Нищо друго. Naughty

При мен най-успешен вариант е този с пресата.

# 61
  • Мнения: 254
Rolling EyesИ аз като всички тук май се боря за ОБЕММ!
Нека ви попитам някой може ли да обясни -може би пак Ефи  bouquet как точно се използва дифузера,за да се получат леки чупки по косата Blush. Купих си сешоар с дифузер,но опитите ми са доста несполучливи-слагам в основата и по краищата пяна за коса и започвам да въртя ли въртя Joy....та въпроса ми е как точно се използва дифузера....че голям мерак ме е подгонил да си начупвам косицата

Здравей,
аз ползвам дифузер от 2,3, годинки и след миене слагам пяна, минавам с пръсти по цялата дължина, т.е. разнасям пяната, после навеждам глава надолу, и просто събирам в дифузера коса и духам ту с топла, ту със студена струя. Издържа около 2,3, дни и после пак я мия. Но не въртя с дифузера, просто  прибирам косата към главата.

# 62
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
А някой да е открил шампоана,който наистина прави обем? Или маска,балсам? На мен от всякакви купени маски и балсами косата ми става още по-тънка,мека и права,а от стилизиращите продукти ми се губи блясъка Thinking

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
А някой да е открил шампоана,който наистина прави обем? Или маска,балсам? На мен от всякакви купени маски и балсами косата ми става още по-тънка,мека и права,а от стилизиращите продукти ми се губи блясъка Thinking

ЗабравИ от маска или балсам косата ти да стане по-обемна  Naughty
Аз съм доволна от шампоана на Нивеа за обем. Също и от VO 5, но отдавна не намирам за обем от тази марка.
Купих си на Клоран за обем, но още не съм го ползвала.

# 64
  • Мнения: 131
kreolka_ta , мерси за съвета!  bouquet Ще опитам като теб-но без студената струя,защото моя сешоар няма Sad
Значи явно ми при мен не се получава от въртенето,което съм решила, че трябва да се прави Whistling А и така пишеше,ако не се лъжа на указанието-"с леки въртеливи движения" Blush......

# 65
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Току що в една съседна тема прочетох,че от аспирин в шампоана косата става по-обемна и лъскава Flutter

# 66
  • Мнения: 483
Никой не спомена за широките ролки.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 437
Никой не спомена за широките ролки.

Споменаха ги  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 59
Надявам се да няма нищо против авторката че ще ползвам темата  Hug Чудя се какъв шампоан за обем да си взема професионален. Някой ако има идейки да свирка Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 1 941
Току що в една съседна тема прочетох,че от аспирин в шампоана косата става по-обемна и лъскава Flutter
това, ако е истина ще се пробва Peace

# 70
  • Мнения: 483
Никой не спомена за широките ролки.

Споменаха ги  Simple Smile

Нещо съм се разсеяла  Wink
Мисля, че това е най-щадящия вариант и ако се направи добре се получава много хубав обем. Само не знам до колко е дълготрайно, при мен горния ми пласт е по-къс и затова топирам или правя вафли

# 71
  • София
  • Мнения: 2 437
Наташа, пробвай по-късия пласт с по-тънка ролка. И сложи само под основата на косата, а не към краищата. Мисля, че ще се получи добре.

# 72
  • Мнения: 483
 Peace Да, ползвам едни по-тънки, даже днес се направих с тях и после издухах със сешоара, получи се добре, но топирането ми се удава повече.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 437
Ще си скапеш косата  Simple Smile И аз се справям по-добре с тупиране (аз го правя само с пръсти, без гребен), но гледам да е само при специални случаи , защото много се чупи (не се сещам по-подходяща дума) косъма.

# 74
  • Мнения: 1 312
Божее,колко мъка има по земята.
Аз се чудя как моята чума да я прибера да слегне малко към главата ми,ти се чудиш как да направиш обем.Нямам идея,наистина.Знам само,че борбата с природата е трудна.Ако имаше начин да си менкаме косите,ехееееее.....кеф.

Днес в салона ме изправяха почти час.
Фризьорките цъкаха,ли цъкаха от чудене с кой акъл я зализвам тая чуплива коса.
Човек верно иска това,което няма.

Общи условия

Активация на акаунт