Защо всичко се преобръща когато чакаме или имаме бебе ?

  • 7 172
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
В момента чакаме бебе и изобщо не смятам, че нещо ни се е преобърнало. Напротив. Чувствам се спокойна, красива, желана, обичана. Боготвори корема ми, говори му, целува го и не спира да ми казва, че съм адски секси. Помага ми вкъщи във всичко, грижи се за мен, прави каквото е необходимо, за да се чувствам добре и никога преди не съм била по-щастлива в живота си.
  И при нас беше така...ама БЕШЕ,  преди 2 седмици НИ напусна внезапно... бебо е на 5м  #Crazy

# 16
  • Мнения: 423
В момента чакаме бебе и изобщо не смятам, че нещо ни се е преобърнало. Напротив. Чувствам се спокойна, красива, желана, обичана. Боготвори корема ми, говори му, целува го и не спира да ми казва, че съм адски секси. Помага ми вкъщи във всичко, грижи се за мен, прави каквото е необходимо, за да се чувствам добре и никога преди не съм била по-щастлива в живота си.
  И при нас беше така...ама БЕШЕ,  преди 2 седмици НИ напусна внезапно... бебо е на 5м  #Crazy
ами нали каза че си го изгонила, какво да прави момчето....


# 17
kum SIQINA : maika sum na momi4ence na 3 godini , tatkoto ni napusna kogato tq beshe na 1g.i 3 meseca .ne se obvinqvai zatova 4e si go izgonila - prosto nqkoi muje sa taka ne mogat da udurjat na naprrejenieto.v momenta se razvejdame ,suprugut mii 4aka bebe ot jena s koqto se e zapoznal po internet , kazvam ti go ne za da te raztroq ,a za da ti pomogna ,preceni dobre neshtata i to oshte dnes zashtoto utre shte e kusno i ako ne si uverena v 4uvstvata mu ,a si sigurna v svoite deistvai




Розов Пухчо: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 00:17 от Розов Пухчо

# 18
  • Мнения: 145
     Да уточня - аз му казах и че не издържам на номерата му и че искам да ме остави, след което имахме разговори и т.н.  Стигнахме до извода, че трябва да ми помага повече, а аз да съм търпелива, но не съм го изхвърлила, а трябваше... Той след това се изниза...без да мога даже чисто физически вода за бебето да ходя да купя.

# 19
  • Мнения: 94
Защото се появява нов живот в семейството ви и не знаете как да реагирате Simple Smile

# 20
  • Мнения: 277
до тук само дамите са се изказали.и лабрадор.
хайде ,мъже малко смелост! Simple Smile

# 21
При нас също се промениха нещата,и то към по-лошо,което много ме притеснява:(Със сигурност причината е появата на малкото същество-то миличкото е толкова невинно!Аз съм по-изморена,по-напрегната,старая се да съм спокойна заради бебчо,но в един момент просто неиздържам!От съпруга ми очаквах повече разбиране и помощ в къщи,но уви..!Като си поговорим всичко става ОК,но за кратко!После все трябва да вървя след него и да го моля да ми помогне с това и онова!Със сигурност съм по-нервна от преди,но явно е нормално,заради хормоните!Иска ми се повече търпение и разбиране!И на него не му е много лесно,знам!Дано е временно това положение!Много обичам моето момченце и моят мъж!За сега отношенията ни са в застой,дано отмине бурята!Повече търпение и от двамата,това е моят извод за сега!

# 22
  • Мнения: 2 448
 c'est la vie

# 23
  • Мнения: 2 309
Ако не се променят взаимоотношенията ви,значи не *** децата си!
Сега не ми се обяснява,но предполагам,който е кипял би ме разбрал Peace

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 00:04 от Розов Пухчо

# 24
  • Sf
  • Мнения: 978
Променят се взаимоотношенията. Бащите понякога са в много по-тежко емоционално състояние от майките - държат се неадекватно, грубо, странно. На някои им идват в повече стресът и отговорността, на други намаленото внимание на жената. Криза е, преодолява се с много търпение и откровени разговори. Раздялата все пак е крайна мярка.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ами засега само аз понякога се чувствам зле и ми става нервно , но засега мъжа ми ме разбира ама не знам докога!Иначе той много се радва за бремеността
ми ,приел е много преди мен и я искаше много още от преди една година! Сега само се радва и казва "Ще ставам татко!И съм най-щастливия мъж!".Чете форумите повече от мен сваля статии търси всякакъв вид информация, за бременността, лекари, изследвания , диети, какво е полезно и какво не и т.н.!Интересува се от всичко заедно с мен!Ние се променихме, но към още по-добро!След раждането се надявам да е пак толкова мил и внимателен!

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И при нас нещата се промениха.Не мога да кажа дали към по-добро или не. Първия месец беше много труден и за тримата (за мен, него и бебето), безсънни нощи, болки, притеснения, рев и умора, на всичкото отгоре лекарите се съмняваха, че бебето страда от някакво заболяване (за щастие се оказа фалшива тревога), но това ни скапа тотално.Естествено това се отрази повече на мен, мъжът ми прие нещата много мъжки и ми беше опора, но аз бях ужасна- нервна, заядлива, сприхава, абе да не съм ви в къщата  Twisted Evil, но с времето нервите се поуспокоиха, синът ни започна да спи повечко и аз малко по малко започнах да приличам на себе си. Сега, когато детето е болно или плаче по цяла нощ "змийското" в мен отново се обажда, на мъжът ми му писва от нервниченето ми и също си нарежда, но вече приемаме всичко по-спокойно, разменяме по някоя реплика и после всичко минава и пак си се смеем, шегуваме се с изцепките си, но това в никакъв случай не се отразява негативно на отношенията ни.Животът ни се промени откакто си имаме сладко момченце, недоспали и нервни сме понякога, но пък се научихме да не обръщаме внимание на дребните проблеми и да си казваме точно, ясно и без излишен драматизъм кой, какво и как и така да решаваме проблемите и да успокояваме топката без да се обиждаме и правим скандали.
Определено появата на бебе води със себе си и криза в отношенията (от партньорите зависи доколко ще позволят да навреди на отношенията им), но тя отминава и ако двойката е съхранила нежността и любовта си един към друг, то тя ще излезе още по-сплотена и сигурна от този "черен" етап в отношенията си. Това е моето мнение- търпение, овладяване на страстите и сън са ключа към решаване на проблема по-бързо. Wink

# 27
  • Мнения: 625
Леле, Райна ми взе думите!!! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 876
     Мога да напиша любовен роман от живота ни преди...но дори и Шекспир бледнее пред трагедиите случили се по време на бременноста и повявата на малката принцеска в живота ни. Доста масово явление... за съжаление. Защо става така и дали ние жените не сме в основата... Аз го гоня от къщи...той ми се хили....ааааааа ти мила си в цикъл хахаха, споко!   Навсякъде по форумите, а и в разговорите само жени се оплакват!   А мъжете стоят мълчаливо и търпеливо изчаквайки поредното торнадо да отмине и ни дума, ни стон...
    Мъже, какво става с вас?   
Нищо не им става на мъжете, просто се държат като истински мъже. Друг е въпроса дали истинските мъже вече не намаляват. Иначе нека не забравяме, че всеки човек си има някакви моменти на спад в настроението или каквото и да го наричате там, всеки човек си има някакви кусури и ако наистина си решил да си с него ще го приемеш такъв какъвто е. Ако искаш някой да застане до теб в твоя житейски път, застани и ти до него и тогава дето пее Богдана ще стане ....

дядо хаджия

# 29
  • Мнения: 256
Нищо не им става ли? По цяла нощ да не се прибира, а като му звъннеш по телефона, да го питаш жив ли е ти прави скандал и заплашва, че ще се изнесе от вкъщи. Не знам, щом като така се държат истинските мъже, аз явно нищо не разбирам от семейни отношения.

Общи условия

Активация на акаунт