Къде мога да се жалвам от БТК?

  • 1 722
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
 БТК действат като измамните чейнджбюра-просто ако не си отваряш очите си вътре и закона не е на твоя страна. аз по-горе казах, че с подписване на заявлението, с което получаваш модема, /който ми го носи куриер и подписвам на вратата/ там някъде на този никакъв лист измежду всички писаници-е вмъкнат и текста, че с подписа на заявлението подписваш договора, който се намира на страницата на БТК. никъде не пише на това листче/поне на моето/ до кога е срока на договора, а само абонаментния ти план.
и още нещо важно се сетих -в общите условия пише, че запазват правото да променят договора на страницата на БТК, когато решат. ако клиентът не възрази до един месец от промяната-следователно се съгласява!!! което на практика означава всеки месец да четеш общите условия на интернет страницата им да не те изклатят без да се усетиш!!!

# 16
  • Мнения: 66
гр.Бургас
ул.Стара планина№1
Дирекция обслужване на клиенти
И аз се включвам, че от това БТК  ooooh!Близо пет месеца продължиха моите мъки с тази компания.На този адрес изпратих жалба с препоръчано писмо и едва тогава се реши моя проблем.
Пробвай и ти и дано успееш.

# 17
  • Мнения: 180
Не знам тази тема за кой път се пуска вече,но явно оправия няма.Аз съм на ADSL 4096kbps,a не ми се е качвал нета на повече от 2000kbps.Но иначе си плащаме като попове.Освен това редовно ни надписват разговори които няма как да проведем,при спряни изходящи.100 жалби  и разправии,не ни свършиха работа.Май медийното уведомяване ще има по-голям ефект.
Ивка, интересува ме ,как мога да определя колко kbps  ми е интернета на БТК. Аз също плащам много , но колко получавам незнам.

# 18
  • Мнения: 1 494
И аз се борих с тях...Ето:

http://www.crc.bg/- Комисия за регулиране на съобщенията

До тях стигнах и май бяха отзивчиви...При нас пък препоръчано писмо пътува 100км за 3 денонощия... #2gunfire

http://www.bnap.org/institucii/krs/

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 16:36 от abigale

# 19
  • Мнения: 2 161
Не знам тази тема за кой път се пуска вече,но явно оправия няма.Аз съм на ADSL 4096kbps,a не ми се е качвал нета на повече от 2000kbps.Но иначе си плащаме като попове.Освен това редовно ни надписват разговори които няма как да проведем,при спряни изходящи.100 жалби  и разправии,не ни свършиха работа.Май медийното уведомяване ще има по-голям ефект.
Ивка,ти как разбираш,че скоростта не се е вдигнала?Ако имаш програми,с които теглиш торенти,то ти сама трябва да си настроиш скоростта на ъплоуд и даунлоуд.По-добре е за теб.Също можеш да се обадиш на АДСЛ телефоните.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 508
Има много сайтове за тест на скоростта, този върши добра работа:
http://www.speedtest.bbmax.co.uk/

# 21
  • Мнения: 1 632
Не знам тази тема за кой път се пуска вече,но явно оправия няма.Аз съм на ADSL 4096kbps,a не ми се е качвал нета на повече от 2000kbps.Но иначе си плащаме като попове.Освен това редовно ни надписват разговори които няма как да проведем,при спряни изходящи.100 жалби  и разправии,не ни свършиха работа.Май медийното уведомяване ще има по-голям ефект.
Ивка, интересува ме ,как мога да определя колко kbps  ми е интернета на БТК. Аз също плащам много , но колко получавам незнам.
Даже и в нетера има спидометър.Този който е дала Jarrita е също добър.Пробвай го!

Общи условия

Активация на акаунт