Чакащите бебета самотни мами - насааам

  • 2 751
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
* щом са наблизо мама и тате - или направо у тях или ако може да го поемат в 4аст от седмицата. или поне с пазаруването да помагат. щото дете на една стран и торбите да тегат надолу - ми закопаващо си е.
пази се тебе си. нема кой да те опази ина4е.
** аз като бях бременна, все с торби си бех. то и преди. па и сега - бе мъка. за едното сране толко разходи. пфууу.

*Абе наблизо са, обаче сега като бях по чужбинско ми го гледаха 1 седмица - е ужас ви казвам, прибрах си едно лигаво подобие на дете. Оня ден отивам да го взема от яслата той като ме видя се разрева "Де е дедиииии искам дедииии не мамаааа". Другите деца го гледат ей така  Shocked

**ама ей тия торби ше ми изядат главата. Хем с кола ходя на голямо пазаруване, ама от колата до входа и неориентиран дивак в едната ръка... мне, не си е работа... Ма аз не бях и купила оня злопочучен ден кой знае какво. Една двойна пица, за да може да ми тежи повече, 2 бутилки мин вода (защо ли ми бяха) и един сладолед джимис, е честна дума отщя ми се тоз сладолед, а ми беше любимия Sick

Ох, много по-добре ми стана като помрънках Crazy
Ми успокоително е някак си, че не съм само аз откачалката на форума
Сега ше взема да поработя.

# 16
  • Мнения: 2 336
Никси, Ицко дето е вече голям, като се върне от баба му - не може да седне от лиготия. Ама бързо влиза в нормите де... newsm29
Аз много обичах да се разхождам и сега обичам. Само да не съм сама. Можех цял ден да обикалям. А пък ако пазарувам - нямах умора. Ма така и не си купих бременни дрехи.  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
**ама ей тия торби ше ми изядат главата.

Да ти кажа, че можеш да пазаруваш от Пикадили по телефона и в И-нет. Доставката струва допълнително към 4-5 лева... Наскоро като беше болна Дариа го открих и много ми хареса. Бяха ми избрали страхотни плодове.

Най ми липсва мъж и най-много ми е гадно като мъкна торбите от големия пазар от колата до вкъщи  Sick

# 18
  • Мнения: 660
...и колкото и да се мъча да съм толерантна и да си обяснявам, че мъжете верно не са товарни магарета, ей в такива моменти и на мене много ми липсваше (да не говорим, че нямам и кола Crossing Arms)

# 19
  • Мнения: 2 723
Да ти кажа, че можеш да пазаруваш от Пикадили по телефона и в И-нет. Доставката струва допълнително към 4-5 лева... Наскоро като беше болна Дариа го открих и много ми хареса. Бяха ми избрали страхотни плодове.
Не го знаех това. Ще го пробвам през следващите два месеца, щото май нямам избор Tired

Най ми липсва мъж и най-много ми е гадно като мъкна торбите от големия пазар от колата до вкъщи  Sick
Абе и по друго време ми липсва, ама като съм с торбите най Thinking

Ей го сега дребния от сутринта е заскимтял за дядо си, ама аз съм си виновна, щото вчера му обещах, че като се събуди и дядо му ще дойде да го вземе... голяма грешка, оказа се, че вече помни ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 336
Не обещавам нещо ако не съм 101 % сигурна. Децата са много злопаметни и ще ти го натякват после цял живот.  Mr. Green
Не ми липсва никой за мъкнене на торби. И сама мога вече.

# 21
  • Мнения: 2 723
Не обещавам нещо ако не съм 101 % сигурна. Децата са много злопаметни и ще ти го натякват после цял живот.  Mr. Green
Не ми липсва никой за мъкнене на торби. И сама мога вече.

Абе и аз преди можех, сега ми е зор, ама драпам де, ще избутам още малко, то не остана

Сиси, преди е минавал номера, напоследък го хващам, че помни и не мога още да се настроя на тая вълна Tired

# 22
  • Мнения: 2 336
Никси, докато бях бременна бях впрегнала цялото приятелско и роднинско войнство. Щото не съм шИфьор и ги ангажирах за пазаруване, разходки, губене на време. Една чанта не съм мъкнала. Не е срамно да помолиш някого за подкрепа и помощ. Особено като си бременна. А и хората се радват, когато могат да помогнат. Важното е да не става прекалено.
Така, че нямаш ли комшии, познати, приятели? Никви торби, никви води! Ти трябва да си носиш корема. Нищо друго.

# 23
  • Мнения: 2 723
Така, че нямаш ли комшии, познати, приятели? Никви торби, никви води! Ти трябва да си носиш корема. Нищо друго.

Абе имам, ама не ми е много удобно да звънна на съседа и да му кажа да дойде да ми вземе торбите, смотана съм явно.
А приятели из махалата май нямам Tired

Ще помисля по предложението на иса, за сега е най-разумен вариант

# 24
  • Мнения: 2 336
И тиквен медал няма да получиш за жертвите, за силата и борбеността си. Пък от деца благодарност -  Naughty Така, че мисли и за себе си.
Кой е запомнил, че докато бях бременна водих и взимах Ицко от училище, ходих и се връщах от болницата всеки ден и все пеша. В студовете, с проблемната бременност. Никой. Ама и аз така като теб отказвах я на бившата зълва, я на комшии и приятели да ме разкарват. Поне зе пазаруване ги ползвах и за товаромъкненето.

# 25
  • Мнения: 277
бременностите и двете ми бяха едни от най -щастливите в живота!
нищо ,че в 6 ти мес.баща им ми заби шамар пред дъщеря ни и майка ми.отидох на психиатър,нервите не ми издържаха.
но като цяло бременността е толкова хубава и е ...а бе ,таинство!
ти седиш и то хоп-хоп с краченце, с ръчичка се мръдне.бодне те ,усещаш го как се движи!красота!.
дъщеря ми я подготвях от началото ,че чакаме бебе.
водех я на ехографа и лекарката и показваше на ,,телевизорчето,, бебо.
а после като дойде в болницата / с баща й/ тя -вече кака на малко братче вълнението и беше огромно.
и беше щастлива!
това са едни от най-хубвите моменти в живота ми.
и сега така се радват ,че са заедно с брат й.
скоро Боян ще проходи и тогава започват вече голеееми игри.  bouquet
определено е по хубаво да имаш 2 деца.
а ако имаш и кола ,за какво ти е мъж newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
бременностите и двете ми бяха едни от най -щастливите в живота!
И при мен беше така. Най-щастливото време.
И нищо че имах мъж до себе си - пак си мъкнех торбите сама.

Общи условия

Активация на акаунт