Мъжът ми каза,че си слага край на живота!

  • 7 554
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
http://www.novaduma.com/?lang=bg&do=8

Редакция в Испания:
Адрес: C. Simancas 36
28941 FUENLABRADA (Madrid)
тел./факс: 91 697 25 96
При избиране от България: (02) 403 0774
(на цената на разговор със София)
e-mail: novaduma@yahoo.es
--------------------------------------------------------------------------------
 Отдел “Реклама”
тел: 699 972 422
--------------------------------------------------------------------------------
 Отдел “Разпространение”
тел: 699 972 427
--------------------------------------------------------------------------------
 Представителство в България:
Тел: 0886 391 528
e-mail: novaduma_bg@yahoo.com


Свържи се с редакцията на вестника и помоли да ти помогнат!

 Или попитай спешно в този форум,  към който Dona Bonbona е дала линк!

http://www.iberbg.com/forum/index.php/board,8.0.html 

Силно стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 16
  • Мнения: 313
Незнам, какво да кажа, съжелявам те... Но искам да му кажеш да отиде на психиатър, ще ме извиняваш, ама един нормален мъж, който обича семейството си и се труди и прави всичко за тях, не би казал, така на жена си. Просто, колкото и пари да дължи, може да се мобилизирате заедно всички, цялото семейство и да си помогнете да ги върнете, а не да се самоубива, просто не е наред за мен, извинявай за израза... И както е написала Dona Bonbona , вместо да пишеш тук, пиши та, където трябва, зада се вземат мерки на време... Naughty

# 17
  • Мнения: 3 727
 newsm17Дано всичко е наред!

# 18
Седни и помисли - фирмата от която е заминал, ти трябва да е знаеш, отиди там. Попитай родителите
му, може те да знаят нещо, брат-сестра ако има, питай тях. Прави това бързо, но без паника. Стискам ти палци. newsm17

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търси връзка с него по всички възможни начини. В кой град е? Надявам се да е било моментно настроение (щом и друг път го е казвал) и да се вразуми Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Това, че ти е отговорил "Амин" на смс-а ме кара да се съмнявам, че го е мислил сериозно. Много показно и драматично ми се струва. Може просто да си е пийнал предната вечер, да му е било самотно и тъжно и да е преиграл малко.
Знам ли...  Thinking
Дано да е просто шега, макар и жестока за теб. Разговор и то сериозен, обаче задължително трябва да проведете.

# 21
Писах,къде ли не,звънях в посолството,дано има резултат.Това с Амин,беше доста глупаво от негова страна и ме кара да си мисля,че преиграва.Не знам.Какво иска да докаже по този начин и  с тези реакции.Да му падам на колене и да му се моля.Той не близва алкохол.Но сега като е сам,де да знам.

# 22
  • Мнения: 81
Oх миличка дано всичко е наред ,продължавай да му звъниш на мобилния и дано да вдигне ,малко да се успокоиш.Стискам ти палци ,поздрави ,пиши какво е станало?Обади се на майка му или на баща му може да знаят нещо

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Според мен те прави на луда. Понеже и той самият не е много добре с нервите. Не мога да помогна с друго. Съжалявам. Някой по-горе каза, че който иска наистина да се самоубива го прави тихо и без предупреждения. Другите, дето много говорят просто играят театър. Аз мисля по същия начин. Никак не му прави чест на мъжа ти да си играе така с психиката ти. Още повече, че си сама, с две деца.
Дано скоро да имаш новини.

# 24
  • Мнения: 16
Дано да лъже.Но ако има нещо,до сега да са го намерили и да са му включили телефона.Но понякога човек може много лесно да го направи.Куче което лае не хапе.

# 25
  • Мнения: 2 723
Според мен те прави на луда. Понеже и той самият не е много добре с нервите. Не мога да помогна с друго. Съжалявам. Някой по-горе каза, че който иска наистина да се самоубива го прави тихо и без предупреждения. Другите, дето много говорят просто играят театър. Аз мисля по същия начин. Никак не му прави чест на мъжа ти да си играе така с психиката ти. Още повече, че си сама, с две деца.
Дано скоро да имаш новини.

Оххх и аз така мисля.

# 26
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А друг път "шегувал" ли се е по подобен начин? Има и вероятност да те будалка?

# 27
  • Мнения: 1 809
Поведението му го намирам за странно още с това,че не е пожелал да ти даде някакъв свой адрес,координати на негови познати или приятели там.Имам чувството ,че отдавна те манипулира ,прикривайки се зад чувствителния си характер и лабилната си психика.Ужасно е това,което преживяваш в момента и дори да е гадно,се надявам да е просто блъф..

# 28
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Бъди силна, миличка, дано и съпругът ти намери сили да се пребори  Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Не искам да звуча жлъчно, но понеже ми е малко болна тема, мисля си,че хората, които наистина посягат на живота си, не предупреждават.
Моят бивш съпруг ме заплашва 2 пъти, че ще се самоубива, дори с най-големи подробности ми обяснаваше какво щял да направи и какво искал да му сложа, когато си отидел.
За мен  това си е чист психически тормоз, преди носех, плаках тръшках се, защото той ще сложи край на живота си. А сега , когато чуя, че някой товари когото и да било с такива приказки, меко казано се ядосвам.
Едновременно с това и разбирам, много добре разбирам как се чувстваш в момента и какво изпитваш, предполагам, че просто е изпаднал в някаква дупка, от която ще излезе и все пак, ти пожелавам възможно най-скоро да имаш вести от него-положителни разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт