Баба Марта се задава,пролет май че приближава!Благоевград№5

  • 9 445
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Най-вероятно ще е в Неделя в късния следобед,че имаме накакви семинари.
 А ако сте без кола в Неделя можем да ви приберем с нас,че ние ще сме към Благоевград. Peace

# 16
  • Мнения: 224
Здравейте, благоевградски мамчета! Аз съм Елеонора, сутринта се засекохме с Marci в колата на инструктора! Обещах й да се разпиша и ей ме на!

Какво да ви пиша за мен - имам дъщеричка Ивана, на 1г и 1м. Иначе съм от Враца, но какво да се прави, съдба, учих тук, запознах се с мъжа си, ожених го за себе си и му заживях в къщата! Хихи!

P.S. Marci, Цацев каза, че ако ти е по-удобно в понеделник можем да се разменим, аз съм от 10.10h. Както ти е по-удобно, за мен е без значение.

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Брей,май само аз останах родом от Благоевград,само дето не живея там. Joy Joy Joy

# 18
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здрасти wildgirl, много се радвам че ме позна, обади се а сега и пишеш тук. Laughing Дорбе дошла  в отбора!  bouquet
Благодаря ти за предложението, ако наистина си съгласна, хайде да се разменим че ще ми е притеснено за работа иначе. На Цацев здравата му бях набрала миналата седмица, голямо мрънкало е, ама и той май се усети и вече не мърмори след последната караница. Joy
Разкажи ни нещо повече за теб и Ивана, подочух че си счетоводител, работиш ли или се гледате с малката? newsm78 Ако има срещичка в събота нали ще дойдете? Wink

# 19
  • Благоевград
  • Мнения: 4
Аз само си чета, а забравих да ви пиша.Бройте ме за срещата в събота- когато кажете.Ако съм разбрала правилно остава за зоопарка.
Малкия мъж днес проходи,та съвсем ще си е разходка Hug
Добре дошла и на Елеонора.  bouquet

# 20
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
alex11 където кажете, ама отдавна сме му хвърлили око на зоопарка. Пък и jinjer все още не го е виждала, време и е.Wink Честито ви ходещи крачета и тежко ти от тук нататък. Laughing Това е най-сигурния начин за отслабване. Joy

# 21
  • Мнения: 224
Здравей, Marci! Няма проблем да се разменим, значи се разбираме ти да отидеш в 10.10, а аз в 11. Утре ще му кажа на Цацев. От него хич да не ти пука, аз в началото един път мислех да си сляза от колата насред кръстовището! Много ме дразнеше, ама това май му е тактика, защото доколкото разбрах с всички прави така.

Не съм счетоводител, адвокат съм, но сега съм майчинство. Силно се надявам, обаче пролетта пак да започна работа. Преди чиракувах в една кантора, но сега се организираме с моя колежка да си правим наша. В този ред на мисли някой знае ли как да си намеря детегледачка за дообедите?

На alex11 честито за проходилото детенце! Моятя Ивана изобщо не я интересува това и сериозно взех да се притеснявам!

# 22
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Мойто свеки гледа дечица, ама сега си има едничко и няма свободно време. Тя е бивша леличка в детска ясла и ако искаш мога да я попитам за някоя нейна колежка. Laughing
Благодаря ти още веднъж за смяната на часовете, ти да не би във втроник да си на изпит, или шофираш по честичко? Аз я карам 2 пъти седмично за сега. Wink
А на Ивана изобщо не и се притеснявай че не ходи, и Вики проходи късно, а и до ден днешен предпочита да я нося отколкото да върви. Много е мързеливичка милата. Joy

# 23
  • Мнения: 224
Marci, ние с теб направо на чат го ударихме, но би било супер, ако свекърва ти може да разпита. Моите планове са към април да започвам, а не познавам никой, който ползва гледачка и сигурно голям зор ще видя с намирането!
А за изпита - във вторник съм, но то мойта история е ясна, че нямя да го взема от раз, вече се примирих с тази мисъл.
Приятен ден на всички, ние излизаме, че ще изпуснем слънчицето!

# 24
  • Мнения: 286
Охооооо какво виждам тук ново постъпление.
Тъкмо аз за работата се притеснявах и виж ти как изкочи зайчето което ще ми предложи да му чиракувам в кантората. hahaha
Добре дошла wildgirl-Елеонора,радвам се че си решила да пишеш в нашата темичка! Hug Hug
alex11,честито прохождане на малкия сладур,да е жив и здрав,сега ще разбере какво е истинска свобода и ще тича на воля.  bouquet  animal037 smile3539 smile3540
Много ще се радвам да се запознаем на живо с тези от вас с които не се познаваме и ще ми бъде особено приятно да се видя и с останалите и да посетя Зоопарка. Peace
Фантичке,пак ще разпускаш чета.... Laughing,ние превзехме Благоевград новозаселилите се имам в предвид,но пък на теб винаги ще ти е по мил като роден край нали. Mr. Green

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  jinjer_78,така е. PeaceМного ми е хубаво там,на чист въздух,тихо и спокойно и мама да ме поглези. Hug

# 26
  • Мнения: 286
И на мен досущ като на тебе Фантичке,само че свеки да ме поглези ха-ха-ха Joy

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И на мен досущ като на тебе Фантичке,само че свеки да ме поглези ха-ха-ха Joy

  Joy Joy :35:E,едва ли при мама не ти е хубаво. Crazy

# 28
  • Мнения: 286
Може да не прозвучи добре,но тук се чувствам по спокойна и ми ходят по акъла и знам как да ги въртя и ми угаждат искат или не,докато с моите родители веднага се спречкваме,нервни и импулсивно реагираме на всичко и не се траем отдавна аз затова и не ми се ходи особено в Чирпан освен за няколко дни.Така по телефона ми е по добре от далечко,мога да им затворя телефона в всеки един момент.Не че не са ми мили и не ми е мъчно че не виждат децата,просто свекърите са по -търпеливи и уравновесени. Tired

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Малииии ,все едно не говориш за македноци.Пу-пу да не съм им уроки,да са ти живи и здрави. Hug

Общи условия

Активация на акаунт