Баба Марта се задава,пролет май че приближава!Благоевград№5

  • 9 468
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Мама Цоцоланка ще те запозная когато кажеш. Laughing
А за празника на Кюстендил, той ще е в петък не в събота. Имаше предложение от кмета на града да се прави в почивния ден вместо в работен заради гостите от други градове, но го отхвърлиха защото в крайна сметка това си е традиция от сигурно повече от 40 години. Та така  и ние няма да го посетим за съжаление, иначе е страшно хубаво и празнично особено ако е хубаво времето. Laughing

# 226
  • Мнения: 224
Мамо Цоцоланке, у вас 100% ще да е по-чисто. При мен вече не се и личи за положените тези дни усилия и бащата , и детето са ми големи прасенца Joy

Някой от вас давал ли си е досега килимите на химическо? На мен ми се иска да поне 2 да дам - тези, върху които малката е вандалствала и са целите на петна, та си мисля, че химическото по-добре ще се справи с това от пароструйката на мъжа ми newsm78 Сега в едното химическо има промоция до края на март, ако си дадеш килимите - 20% и ти дават карта, с която ползваш тази отстъпка занапред за всичко, което носиш. Но ме е страх да не избелеят много цветовете. Та някой, ако има опит, да каже Simple Smile

# 227
  • Мнения: 286
Брей от сутринта на сам вие сте се развихрили в темата,браво на пишещите smile3501
Ние сутринта тичахме до докторката и с двамата,защото сополите потекоха като река и на двамата вече разбира се то е немислимо единият да има другият не.За сега само капки ще слагаме от тия цапащите-коларгол,и олинт да редувам,пък и по една ампулка витамин С.Дано е само хрема да няма никакви други усложнения че останаха 2 седмици до операцията и ако сме така веднага ще ни върнат.А пак другата седмица ще трябва да правим изследванията изисквани от Пирогов,как ще го удържим да му вземат кръв от вената не знам,но то пък следва по страшно така че... Tired Cry Weary
А това за времето си е вярно,те тичат изпотят се после задуха вятър и видиш ли ги сополиви. Outta Joint
Рожденият ден вчера беше изпълнен с притеснения от моя страна,като се започне от на влизане Крили си прищипа пръстчето на вратата,нали е с механизъм и той си сложил ръчичката там където се затваря и тя се затвори и писъци,добре че съвсем леко го беше щипнала и аз бързо реагирах,но се обвинявах къде гледам де,и то толкова хора и деца,пълна лудница,някои ревът майките вътре с тях хаос и навалица,после вътре никой него гледа и аз наблюдавайки по едно време виждам че пак Криси се е качил горе на платформата на голямата пързалка и се готви да се спуска,леле премаля ми и по-големите деца го бутат ту от тук ту от там и той се мота между тях готов в всеки един момент да полети с главата надолу незнайно къде.Докато се изтичам от масата и влезна вътре за мое щастие беше решил да се връща обратно но е стръмно и нямаше как да слезе съм вече висеше на мрежата отстрани когато бях вдигнала врява и едната отиде да го вземе,кошмар да ви кажа,иначе хубаво и с желание играха децата,вътре на къщичката забелязвах как отваряйки прозорчетата пак си притиска пръстите Криси но нямаше контузии в крайна сметка.След двучасово лудеене седнаха при нас хапнаха си хубаво кюфтенца и салатка  пийнаха си сокче и бяха супер доволни.Чакам снимки и ще ви покажа.   smile3515
Аз на чистенето не съм най-върлата фенка,обичам да ми е чисто и подредено,ама някой да гледа децата докато го правя,а пък такова пролетно хич не съм захващала може би за рожденият ден на децата,че нали и нашите ще идват Laughingа прозорци не мием много много с свекървата тя все се шегува че докато може да се глада така ще караме. hahaha
Ще взема да почета за изпита малко че се отплеснах много,после пак ще се включа,приятен ден ама в този вятър не е много за разходки. Peace
 
   

# 228
  • Мнения: 161
Ние разходка направихме въпреки вятъра. Излязохме още в 9.00, че нещо вкъщи и двамата не ги свърташе. Каката ни е почивка от градината, отново заради хрема и лека кашлица. И аз се моля да не се усложни, че малкия веднага се разболява след нея. Само дето при него всичко слиза надолу и прави бронхоспазми.
Иначе вчера се поразходихме до Сандански, естествено нямаше как да подминем детския магазин Бамбино. Мартин се сдоби с нова количка / летна/, че старата вече не приличаше на нищо, но така е като ги возя и двамата в нея. Това прави общо тридесетина килца и мама е развила мускули на културист. Симона си избра детски гримове от магазина и обувки с токчета, ама"истински". Голяма фръцла е, ще белее косата на баща и след години.

# 229
  • Мнения: 286
Момичета забравих да ви почерпя че днес с Жорчето навършваме 4 години от нашата първа среща и по този повод довечера ще се почерпим в Пицария Планета Италия.

# 230
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ето ме,

живи сме,здрави сме обаче имам много работа. ooooh!

# 231
  • Мнения: 224
jinjer, честита годишнина и весело изкарване довечера Simple Smile Пожелавам ти и занапред много любов и топлота да имате в семейството! И разбира се всичките ти мъже да те слушат!

# 232
  • Мнения: 447
Ей ме на!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧИ  ПРАЗНУВАЛИ  bouquet  bouquet  bouquet

За съжаление обаче аз няма с какво да ви се похваля. Трета седмица сме в Благоевград и трета седмица малкия продължава да е болен...  #Crazy
 Ако решите да спретнете среща съм за!

# 233
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
jinjer_78 честита ви годишнинаи от мен, още много, много години да сте заедно и да се обичате все така.  bouquet
jujavka от какво е болен малкият?
Ти докога си тук? То ще е престъпление ако в крайна сметка не успеем да се видим, давайте да се организираме. Примерно почивните дни дават временцето да е мнго топло, а пък може и по рано. Аз само в петък съм заета целия ден, че съм на БЧК, иначе сутрините и вечерите са ми свободни. Аз с теб и Poli S още не съм се запознала лично, а само виртуално. Laughing
wildgirl на мен листовките ще са ми в понеделник, имам много време за размотаване. Laughing
Гледам че има нови мами дето четат, ама нещо не се престрашават да пишат. Laughing

# 234
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейте!!!
Отдавна се каня да пиша, но нещо все го отлагах. Аз съм Ани, а малкото мишленце е Теди, родена е на 29.06.2007 г. много е послушна и лъчезарна. От Благоевград съм, но от доста години живея в София. За съжаление докато беше студено идвахме рядко в Благоевград, но сега се надявам да идваме по често. Ето я и малката Теди


Засега е това от нас, надявам се да ни приемете във вашата компания Simple Smile
Приятен ден  Hug

# 235
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Здравей  anii_ta,

 добре дошла сред нас. Hug
 Аз също съм родом от Благоевград ,но вече от почти 12 години живея в София.Вие в кой квартал сте?Къде си учила в Благоевград,кой набор си...,изобщо разкажи нещо за себеб си. Laughing

# 236
  • София
  • Мнения: 1 352
Фантичка то и аз 12 години някъде съм в София, може да се окаже, че се познаваме Grinning. Иначе съм набор 76 и съм учила в МГ то. Сега живеем в Лагера, ще се радвам ако си на близичко, може да заформим среща  Laughing
хайде чао за сега, отиваме на разходка докато не се е развалило времето Simple Smile

# 237
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Laughing LaughingАз съм 77 и също съм учила в ПМГ. Mr. Green

# 238
  • Мнения: 224
Добре дошла на anii_ta Simple Smile

jinjer, мерси за вписването Hug

# 239
  • Мнения: 447
До следващия вторник със сигурност ще сме тук. Иначе докато не се оправи бебонкин. Докопа вирусче от сестра му и докато тя мина само със сополи, при него още не минава. Трета седмица кашля.... Добре дошла на новата мама  bouquet Хайде давайте ден и час за среща

Общи условия

Активация на акаунт