Баба Марта се задава,пролет май че приближава!Благоевград№5

  • 9 458
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 286
Фантичка,честитооооо smile3501 newsm01 newsm18 Hug
Много се радвам за теб,дано и към мене скоро полази твоето щастие,че и аз съм от мераклиите,а пък и на кандидат шофьорките Марси и wildgirl желая късмет и скоро да се похвалят и те. Peace
В пицарийката онази вечер хапнах любимите си спагети Болонезе с маслинки добавка,а Жорчето една махи пица.Ние хапнахме и се прибрахме да къпем децата.Единственото романтично беше че валя като изведро точно докато папкахме и после спря за да си тръгнем,ще ни върви по вода смятам аз. Laughing Heart Eyes  loveuuu 1dating luvbed txtloves
Днес съм много доволна от следобеда,въпреки че валя сняг аз бях на фризьор с две познати от Покровник и си изкарахме чудесно,всички с нови прически аз още по блонди и после бяхме на кафенце,за капак си купих едно списанийце за мода и светски клюки и блажено седнах да му се наслаждавам докато децата обръщаха къщата с главата на горе. smile3521

# 256
  • Мнения: 11 607
Ех ама......Все събота......Плюс това тази събота сме в Кюстендил - с или без празник, вече сме обещали да гостуваме.

Незнам кога ще се приберем от Кюстендил(смятем по-късничко), но ако се наспим.....Съгласни за неделя в 11ч. Виенската?Не съм яла в скоро време палачинкова торта.......

Не ми се пише нещо....мързи ме много!

# 257
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
Добре дошла на новата мама!

Фантичка поздравления за успешно приключеният изпит! Peace Grinning
Marci айде успех и на теб в предстоящият изпит.
Да последваш примера на Фантичка. Grinning
jinjer_78 браво на теб за личното време , което си подсигуряваш. Много е хубаво , че има кой да ти помага, че като гледам моята приятелка с нейните близнаци как е лудналааа #Cussing out......
Чакаме и отзивите от половинката ти за новата прическа. Wink

За среща - и аз не мога в събота , ще съм на работа и няма да мога да присъствам. Cry
Ще си събера часовете в един ден, затова ако се уговорите за неделя - ще се включим и ние с Ана-Мария. Wink

За сега чао, че малката ме чака да я мия и да четем книжки.
  bouquet

# 258
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
АМи събота или неделя за мен е все едно,
така че съм съгласна са  НЕДЛЯ-11ч. ВЪВ ВИЕНСКАТА.
wildgirl приемаме всякак с или без деца.  Laughing А за офиса поздравления. Понякога нещата сами си се подреждат и така май си е най-добре. Нормално е сега да се чувстваш с повишен адреналин, какво по хубаво от това. Laughing

# 259
  • Мнения: 11 607
Ураааа........станахме три......

Ако към три добри същества се добавят поне още три х три...ще стане такава веселба...


Хайде на купона...Кой ще е следващия - Цоци, Деси, Марси???Може би Ана, Джинджър...

Фантичке...ще ти полеем книжката! Това ще е повода! Прати си номера на сметката за да я дадем на сервитьорката накрая като дойде да ни види сметката.......Честито! Леко и безаварийно каране!

# 260
  • Мнения: 286
Деси,много се радвам че си се включила тук с пост,че на последък си заета и нямаш време за нас.
А за коментара на Жорче
  newsm12 ами той няма думи,единственото което каза е че наистина добре ме изсушава фризьорката,той не е много по комплиментите все с ченгел му ги мъкна.  Sick
За срещата в неделя ще помисля,на мен ми се идва,освен да накарам Жоро да ни доведе с децата или аз да дойда без тях...... newsm78
wildgirl,няма да казвам че благородно ти завиждам за адреналина който лъха от тебе,защото всеки или поне аз обичам напрегнато и динамично ежедневие и новостите те са моята страст. Blush Mr. Green Peace

# 261
  • Мнения: 11 607
Диде...ела....не се излагай! Хващай тройката и при нас! Ако не знаеш как става номера с рейса - ще ти пратя Рая.. - тя има опит! Да видим дали ще ти одобрим прическата.....

Аз обмислям идеята..да дойда сама......без деца.....да видим..дали ще ме огрее.....или какво ще реша в последния момент.......

# 262
  • Мнения: 286
Eй,мамо Цоци само се развеселяваш,аз тука че за 3-4 години само няколко пъти съм се качвала на тройката е истина,ама знам как става де само свеки да ги гледа да не измисли да ходи някъде че сега нали почина татко й и ходят по често към нейното село-Лешко и ако няма такъв повод ще дойда.
Аз се надявам сополите на децата да са секнали до тогава и да ги домъкна че много вече им се ходи на горките където и да било,най-вече казват на ходка.
А тя прическата си е същата само се боядисах ама пак съм си хубава.
hahaha Blush Peace

# 263
  • Мнения: 224
Благодаря ви момичета за подкрепата, то и аз много обичам да ми е висок адреналина, ама като знам, че харча парите за почивката лятото / всъщност и за твете почивки #Crazy/ и започвам да се смахвам наистина, защото 100% няма да ги възстановя дотогава. Обаче от друга страна като съм го решила, няма да се връщам назад я Simple Smile То аз съм си типичен овен / а може би по-скоро овца Joy/ винаги стената с главата бутам. Но като си взехме следобяд ключа и някак си много готино ми стана и мисля да не съжалявам, пък да става каквото си ще Simple Smile

За срещата - щом приемате без деца, може и аз да дойда, в неделя ли остава?

# 264
  • Мнения: 447
И мен ме бройте за неделя Peace
Фантичке,  честито  bouquet Леко  и безаварийно шофиране
  bouquet

# 265
  • Мнения: 161
За неделя съм и аз. Мога да дойда с каката, че тя е по-човек. Малкият сега прохожда и постоянно влачи някой с него в различни посоки, докато стане разноглед. С него кафе не може да се пие. Да се надяваме, че и моята свекърва ще бъде на линия да го гледа, все пак нали е неделя, а тогава е нейния ден за гледане на децата.

# 266
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Еееееее супер, айде дано този път се съберем повече. Аlex11, Ana2 и anii_ta сигурно и те ще могат да дойдат. Може пък и някой друг дето само чете да ни изненада. Laughing
Мама Цоцоланка много ме е яд че ние няма да можем да отидем на Кюстендил за празника. На вас много весело изкарване и после ще разказваш как сте изкарали. Там при кого отивате, не съм те чувала да говориш за разни познати по Кюстендил? Laughing

# 267
  • Мнения: 286
Здравейте от мен момичета в този мразовит четвъртък почти по обед! Hug
Много се радвам за срещана че се отзоваха толкова хора,а да видим дали ще се съберем да не сме накрая само аз и Марси hahaha
Аз се чудя какво да ги занимавам моите юнаци че само мрънкат и се карат за една и съща играчка,а войната с слагането и бърсането на сополи продължава. ooooh! Tired Sick

# 268
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Благодаря ви момичета!
 Като се видим ще почерпя. Mr. Green
 Успех на всички останали. Hug
 Времето беше ужасно,валеше сняг,беше мокро,но се справих.
 Сутринта като погледнах през прозореца и видях снега се ужасих,идеше ми да се скрия под юрганчето и да не се показвам. ooooh!

# 269
Здравейте!
Аз се казвам Роси и ще ми бъде много приятно да контактувам с майки от моят град. Непрекъснато чета във форума, но досега не съм писала. Имам бебче на пет месеца казва се Боби. Живеем в кв. Струмско.

Общи условия

Активация на акаунт