11/12 месеца как отлетяха, МАРТенските майки не разбраха!

  • 7 780
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФИЛИП,
МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО

А ТОВА Е ЗА ГОРДАТА МАМА Hug

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 11:42 от iva i moni

# 271
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ НА МАМА ЛИЛИ

# 272
  • Сливен
  • Мнения: 894
Здравейте момичета Hug
аз тези дни се загубих от хоризонта,но нещо не мога да насмагам с домакинските задължения и с тези дъъълги разходки-4-5 часови Laughing
Танче,много си сладка с това коремче,а и новата прическа е много готска(много те отваря Wink)
Съншайн,страхотни снимки ни показа,ах на какви вълшебни места си била(благородно ти завиждам мацка Wink)
и последно,за сега да кажем на всички болни слънчица да оздравяват Naughty
чао и целувки от iva i moni Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 273
  • Мнения: 221
Честит рожден ден на Филип HugДа расте здраво и щастливо дете!

Честит празник на Фло и цялото семейство!Бъди много горда и радостна със сина си Hug

Честито покръстване на Калина HugНека пътят и в живота бъде светъл и равен!

# 274
  • Мнения: 1 988
Съншайн, откри ли фотото на Аква?

# 275
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на ФИЛИП! Да е здраво щастливо и усмихнато дете!До всички мъжки майки: когато слагате памперса вдигате ли нагоре ''чушката''(така викаме ние на пишлето).

# 276
  • София
  • Мнения: 515
Това ни е тортата
Капарирахме я,и един ден преди рождения ден ще я вземем.Долу в ляво ще пише Честит Рожден Ден Мишел.Струва 45лв,от "Неделя".

# 277
  • Мнения: 1 232
Честит рожден ден на Филип!!!!Много жизнерадостно детство много бели и много щастие му желаем.Весел празник мамо Фло.
ЧЧестито християнче на Мила Па,жива и здрава да ти е

# 278
  • Мнения: 1 988
Аз поръчах торти от "100 грама сладки". Не мога да отворя страницата им с бутиковите торти. В събота след купона ще пусна снимки. Едната струва 36, а другата 45 лева (зависи от пълнежа) и са за 12-16 парчета. На техните снимки изглеждаха много сладко, дано наистина станат толкова красиви, а за вкуса не се притеснявам.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Честито на Филип и семейството му   bouquet

Как сте мацки? Рали вече два дни не ще да яде, зъбчето се е подало, ама апетита й не идва. Наобяд реших да ядем заедно, та дано да й се дояде, ама нъц! Видя ме, че ям и кисели краставици и зор да ги опита. Позволих й и така успя да изяде половин пюре - отвори устата да захапе краставицата и аз хоп - лъжицата в устата преди краставицата! Хич не ми се и чете дали са вредни киселите краставици, но с такава лакомия я изяде, че важното е, че не е гладна!

Лили, много сте готини на кръщенето, а за питката и кръстницата просто нямам думи!  Peace

# 280
  • Мнения: 492
Момичета, благодаря ви за добрите думи и хубавите пожелания  Hug  нали си знаете, че ви обичам  Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 114
Честит рожден ден със закъснение на СТЕФИ!

Честит рожден ден без закъснение на ФИЛИП!



Да бъдат много здрави и игриви, любопитни и ученолюбиви!

Честито кръщене на малката КАЛИНА! Дано събере у себе си всички християнски добродетели и да среща само доброта в живота си!

Специални и най-прекрасни пожелания на техните майки!

Да ви кажа иначе- ние сме добре и растем, Ева се опитва да ходи сама, обаче още не може да си прецени силите и се мята самоотвержено за плонж - който някои пъти е доста болезнен. Още не съм измислила какво ще й подаряваме за рождения ден - може би някой строител с много и големи части. Баба ми иска да й купи триколка, която трябва да избера тези дни, а на другите роднини, които ме питат - казвам, че не знам и то наистина си е така.  Wink
Ева е станала страшно приказлива и вечер, като се приберем с татко й, направо не спира да дърдори - избира си една-две срички и ги повтаря двеста милиона пъти - докато умрем от смях  Joy Също започна да се буди малко по-рано - но това е може би защото нашата спалня е източна и сутрин слънцето напича много силно. Имаме плътни ленени завеси, но ако ги пуснем, сме живи успали се за работа.  Sunglasses


Добре дошла на АНИ ОРМ - мнооооооого е сладък малкият Анди!  Heart Eyes

Това е от нас накратко, поздрави и целувки на всички  Hug



 

# 282
  • Мнения: 264
VAVA И на живо са много хубави тортите на 100 гр сладки. Имат сладкарница до нас и съм ги виждала, като ги взимат. Но мислех, че са много по-скъпи.

# 283

Общи условия

Активация на акаунт