Секс пред бебето-до кога???

  • 24 046
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Децата ми са в отделна стая почти от самото раждане и такъв проблем не сме имали. Но определено пред тях не бих си позволила секс.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Разбира се, че не е нормално да се прави секс пред детето докато е будно и може да види или чуе, защото детето може да си помисли, че случващото не е нормално, че е насилие, че мама и тати се борят, бият, карат и т.н. Така мисля. Но не виждам проблем ако мама и тати правят безшумно секс в стаята, когато детето спи. Наистина, има хора които живеят в гарсионера, в много малки апартаменти, където няма друго място за секс. Кой иска да прави секс няколко години само в банята или върху масата в кухнята? Искам да уточня, че тук говорим за малко дете, разбира се.

Що бе има културни начини - разтегателен диван например....ама те ако са в гардониера...то детето ще порасне, тогава ще спрат ли да правят секс....а и ако ще си безшумен, потаен, неподвижен почти...то къде отива кефа от секса изобщо???

# 17
  • Мнения: 1 479
Никога не сме го правили с бебо в стаята...нещо неестствено ми е независимо от възръстта....

На същото мнение съм и аз.
Аз пред децата си секс не бих могла да правя. Peace
И ние така!И в банята под душа става. hahaha

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Как пред  бебето бре жена Naughty

# 19
  • Мнения: 169
Ние живеем в 1 стая не знам как да стане да го правим другаде? Естествено , че детето е заспало ,а и от кошарата няма как да ни види.   Или да ходя да го оставя на баба му , като искаме да правим секс ли?  newsm78 Crazy Crazy Crazy

# 20
  • Мнения: 655
Нашите госпожици също са в една стая с нас през нощта защото още не искам да ги оставям сами за толкова дълго време и за това любов правим следобед, те в повечето случаи в това време на деня са у майка ми и ние сме си сами. Ако все пак са при нас пропускаме.

# 21
  • Мнения: 630
Бебетата го усещат подсъзнателно от най-крехката си възраст и така може да му създадете сериозни проблеми в бъдеще. Не би следвало изобщо някога да се прави секс пред бебето!

# 22
  • Мнения: 1 197
Не мога да го приема за нормално, без значение възрастта на детето.


Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не мога да го приема за нормално, без значение възрастта на детето.

 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 348
нашето бебе е на 3 месеца и ние правим секс, в същата стая, докато спи.
 Питах братовчедка ми, която има дете, тя каза че дъщеря им била на 2 годинки, когато ненадейно влязла в стаята и веднага разбрала, че вижда нещо нередно. Даже казала "УПС"  Party .

# 25
  • Мнения: 4 784
Аз не съм привърженик за секс пред детето, когато е будно. За съпруга ми няма проблем, той чак толкова не се притеснява и няколко пъти сме почвали пред детото. НО...като се взря с едни такива големи очи, като се втренчи в нас, какъв ти секс, то всичко ти секва, ни ти е до секс, ни до нищо. То ни гледаше толкова уплашено, че само дето не се разплака горкото. Не мога да му го причиня повече това.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 27
  • София
  • Мнения: 146
 #Crazy Shocked #Crazy - друго не знам какво точно да кажа! Никога не сме правили секс докато е бил буден, а ако се събуди веднага спираме!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Бебетата го усещат подсъзнателно от най-крехката си възраст и така може да му създадете сериозни проблеми в бъдеще. Не би следвало изобщо някога да се прави секс пред бебето!

А как го усещат ми е много интересно...  Crazy
И колко сериозни вреди можеш да му нанесеш? ooooh!
Все едно няма родители на поотраснали дечица, които волно или неволно да не са били "изненадвани", от притичало, "приспано" дете, нищо че е било прилежно отделено в друга стая... Просто не мога да го повярвам... Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 477
Не мога да го приема за нормално, без значение възрастта на детето.


Абсолютно съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт