Секс пред бебето-до кога???

  • 24 119
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 393
Аз пък си мисля,че никоя от майките нямаше предвид да прави секс пред будното си дете.

По начина, по който е формулиран въпроса аз го разбирам точно по този начин Thinking

# 61
  • София
  • Мнения: 2 808
Аз пък си мисля,че никоя от майките нямаше предвид да прави секс пред будното си дете.

По начина, по който е формулиран въпроса аз го разбирам точно по този начин Thinking
Аз също!

# 62
  • Мнения: 15
да за будно дете говоря

# 63
  • София
  • Мнения: 6 292
Аааа, значи аз си го интерпретирам по другия начин.

Значи, аз лично не мога пред будно бебе да го направя.

# 64
  • Мнения: 756
не бих се чувствала комфортно  ако е буден , но не виждам проблем поне до годинка да правим секс , докато спи. Е може би след около 6 месеца може и да ми е по - притеснено дори и ако спи -не знам ще видя как ще се чувствам.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 318
да за будно дете говоря


e те тогава наистина никога не бих.....толкова ли не може да се въздържите поне докато заспи...

# 66
  • Мнения: 15
нашата е вече на 1 г и 3 м до сега ставаше под юргана ама май трябва да спираме

# 67
  • Мнения: 311
Никога не сме го правили с бебо в стаята...нещо неестствено ми е независимо от възръстта....

Това е и моето мнение

# 68
  • Мнения: 434

....а и ако ще си безшумен, потаен, неподвижен почти...то къде отива кефа от секса изобщо???

Именно  Peace Един път се случи докато малката беше на 2 месеца и спеше.. но през цялото време поглеждах към нея и се притеснявах.. Ами отиде ми кефа.. Да правиш секс и да гледаш детето си как спи и само да мислиш за него - Колко "възбуждащо" не мислите ли?! Simple Smile)

# 69
  • Мнения: 8 999
Искам някой да ми каже на каква възраст децата започват да разбират когато родителите им правят секс? От кога да започнем да се крием?

Майко мила! Никога, ама никога, не сме правили секс пред децата си, пък били и те спящи пеленачета на 5 дена.
Не се крием, когато се преобличаме, но сексът не е просто голота.

# 70
  • Мнения: X
Ние живеем в две преходни стаи. Както и да правим секс, детето все е около нас. Използваме момента, докато спи в кошарката. В кухнята и банята не става, защото там е ужасен студ и като влезеш, ти минават всякакви мераци, за каквото и да е. Скоро обаче времето ще се затопли и ще се пренасяме там. Но да не правя секс, когато детето е вкъщи, ми се вижда абсурдно. Въздържането от секс ми се вижда, не само ненужно, но и крайно глупаво. Дай сега, като сме родили деца, да забравим за секса или да го правим 2 пъти в месеца, когато дадем детето на баби. По тази логика, аз докато кърмя, не трябва да правя никакъв секс, нали детето е все с мен.  #Crazy

Обаче не мога да правя секс пред дете, което не спи. Просто не ми е комфортно, пък ако ще и нищо да не разбира. Но пък и умишленото скриване на целувки и прегръдки пред детето ми се вижда пълна крайност. В моето семейство не съм виждала никога родителите си да седят прегърнати, да се целунат нежно или нещо подобно. Всеки намек за секс беше табу. Спомням си, че една сутрин влезнах в стаята им и ги видях, че спят прегърнати и ужасно се засрамих, вместо това да ми се види най-нормалното нещо на света. Смятам това за голяма грешка - децата трябва да виждат още от малки нежност в семейството не само към тях, но и между родителите. От малки да не ревнуват от такива неща, а да ги приемат за част от общуването.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Цитат
В моето семейство не съм виждала никога родителите си да седят прегърнати, да се целунат нежно или нещо подобно. Всеки намек за секс беше табу. Спомням си, че една сутрин влезнах в стаята им и ги видях, че спят прегърнати и ужасно се засрамих, вместо това да ми се види най-нормалното нещо на света. Смятам това за голяма грешка - децата трябва да виждат още от малки нежност в семейството не само към тях, но и между родителите. От малки да не ревнуват от такива неща, а да ги приемат за част от общуването.
И в моето семейство беше по същия начин и всеки път, когато ставах неволен свидетел на по-близки отношения между родителите ми /не става въпрос за секс/ се чувствах ужасно. В никакъв случай не искам и детето ми да се чувства по същия начин. Прегръщаме се, целуваме се пред него, но секс, когато е буден или е при нас в стаята, дори и спящ - никога  Peace

# 72
  • Мнения: 2 100
Много ми е интересно кога правят секс родители, които нямат баби, които да им гледат детето и същевременно нямат 100 стаи, в които да се ширят. Когато родим освен майки, сме и съпруги. С това не искам да кажа, че е нормално да се прави секс пред разбиращо дете, но проблем няма докато детенце е още неосъзнато.

# 73
  • Мнения: 2 960
Никога не сме правили секс пред детето Shocked( в смисъл да е будени да гледа)
Правили сме секс в същата стая, докато той спи, но в момента в който се размърда или събуди сме спирали.


Точно! Peace

И ние така... hahahaама преди това трябва да сме приспали каката. FlutterТя си спи в своята стая разбира се!!!

# 74
  • Мнения: 2 614

Майко мила! Никога, ама никога, не сме правили секс пред децата си, пък били и те спящи пеленачета на 5 дена.
Не се крием, когато се преобличаме, но сексът не е просто голота.

Реагирах по същия начин още докато четях заглавието!!!
Недопустимо ми се струва и на 10 дни да е бебето да се прави секс пред будно дете.
Ние също спим в една стая, но никога не сме правили секс пред нея. Дори и само да се размърда и спираме, въобще не я чакаме да се събуди и чак тогава....

Общи условия

Активация на акаунт