Новини от .........

  • 2 761
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Зъхи
Танче, смятам да отвориш вече темата "Забременели"!  Laughing
Дай боже като имаме такава тема, да си обърнем късмета!  Wink


И аз все влизам тук с нетърпение да науча, че някоя от Вас ще става мама. И се надявам и се моля: ДаноГОСПОД Ви донесе най-чаканите рожби тази година.


Fun,
честито и от мен!
Това е прекрасна новина.  Wink  Wink  Wink Надявам се, че всичко у Вас са много щастливи, както и ние тук.  Wink Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност. Wink
КЪСМЕТ. Wink

Дано късмета на Fun, ВИ СПОХОДИ и Вас останалите.

# 16
  • Мнения: 3 634
Честито миличка ФЪН и от нашето семейство. Леко бременеене и всичко най най хубаво.  

Прегръдки: Гери, Оливер, Антти

# 17
  • Мнения: 147
Честито, мила ФИН браво на вас.Бъдете много , много ЩАСТЛИВИ. Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Честито и от мен и леко бременеене! Grinning

# 19
Stuck Out Tongue Jelaq ti leka i bezproblemna bremennost, a na ostanalite pojelavam da sa mnogo 6tastlivi i v skoro vreme da se pohvalqt sas sa6toto Grinning

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 728
Много ви благодаря,милички!
Аз отдавна не съм ви посещавала,но нямам PC в къщи.Надявам се скоро този проблем да се реши!
Откакто разбрах за бебчето,само си влача краката и ви пожелавам на всички тук да ме последвате и заедно да бременеем!!!
Теди,не съм от клуба(но ми е много приятно да си бъбря с вас), имах невероятен късмет още първия път да забременея от първия опит,а този път.... с предпазно средство  condomuu .
В къщи всички сме много щастливи.Вече казах на моята майка.А на свекървата ще кажем като се видим на 24 май.
Още веднъж хиляди благодарности от мен и да ви се връщат пожеланията многократно!!!

# 21
  • Мнения: 920
ЧЕСТИТО Fun!!

Общи условия

Активация на акаунт