Диета - Японско чудо - 13 част

  • 19 487
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 41
Здравейте на всички   bouquet
 az_li_be и tara_6 браво но вас за постигнатите резултати  smile3501
eleiana , с постояннство ще имаш добри резултати  newsm10
А при мен ,дали заради напрежението около болните у дома,върнах 500 гр.Но няма да се откажа.
Лек и усмихнат ден момичета

# 226
altemada  може пък да задържаш течности,понеже 500 гр не са много... Wink аз днес не съм премерила,но ще ви информирам как съм след няколко дена Simple Smile  Whistling

# 227
мдаааа,очевидно не ми се радвате много,никой не пише...аз днес се премерих и бях още с -900гр Simple Smile  доволна съм,понеже като че ли неравностите по кожата ми(понеже все още не беше целулит) изчезнаха,доста по "прибранка" се чувствам Simple Smile и от бедрата нз колко съм свалила,но видимо от талията и от ханша има разлика Simple Smile


tara_6,а при теб как върви Simple Smile

# 228
  • Мнения: 173
E,как да не ти се радваме. Grinning
Просто аз засега няма с какво да се похваля,а и вчера бях рожденичка и се изкуших с 1 парченце шоколадово роло.Ама повече няма да се повтаря.А иначи ще се премеря след седмия ден и ще докладвам колко общо съм свалила.

# 229
охх...аз пък вчера бях на рд на братовчедка ми,но занесах яйчица,хапнах си двечки и малко салата,но прегрешението беше...че беше с олио и сол....  Embarassed но за смтка на това не се изкуших с нищо друго,дори карах на водичка...   Mr. Green аз сега започнах да търся как да се захранвам след това,че мноооооого набързо ще си върна тези така бързо свалени килца...а може пък да са били "непостоянни"...качени от повечко ядене,задържане на течности и т.н...(е,и не само от там....  Blush )

# 230
  • Мнения: 69
Здравейте Simple Smile Надявам се да приемате нови японки Embarassed Чета папката отдавна но не пиша, та сега се реших. От утре и аз съм на диета. Имам да свалям 8 - 9 кг, надявам се поне 6 да успея  Confused .  На всички пожелавам много минусчета   bouquet

# 231
  • Мнения: 173
Здравей,Nelito.Добре дошла при нас. Grinning

# 232
....Не мога да повярвам...един килограм по -малко! Simple Smile от първия ден...
Имам доста за сваляне и съм пробвала какво ли не,но не успявам все до края да спазвам диетите,но този път съм твърдо решена.Имам да свалям около 10-15 кг.Тук времето е чудесно,в събота съм на плаж..ПОздрави на всички японки и успехи!  bouquet

# 233
  • Мнения: 7
Pozdravleniq za rezultata i blaze ti za plaja v sybota  Rolling Eyes  Redovno 4eta napisanoto ot vas qponki, no skoro ne sym pisala, sled kato v petyk si prikliu4ih dietata sega sym na 1 sedmica "zadyrjane na svalenite kilogrami" i ot petyk mislq da napravq o6te edin opit s qponskoto 4udo. Uspeh na vsi4ki i 6te se radvam ako ima i drugi, koito zapo4vat v petyk za da spodelqme.

# 234
  • Мнения: 7
Pozdravleniq za rezultata i blaze ti za plaja v sybota  Rolling Eyes  Redovno 4eta napisanoto ot vas qponki, no skoro ne sym pisala, sled kato v petyk si prikliu4ih dietata sega sym na 1 sedmica "zadyrjane na svalenite kilogrami" i ot petyk mislq da napravq o6te edin opit s qponskoto 4udo. Uspeh na vsi4ki i 6te se radvam ako ima i drugi, koito zapo4vat v petyk za da spodelqme.

# 235
 agatha
 какъв е крайния резултат? Simple Smile  goodscale
eleiana
нали ти казахме,че ще успееш   love001    Hands Clap
Nelito_
успех,с теб сме  Hug  newsm51
tara_6
при теб кога приключваше седмицата?  newsm78

а бай дъ уей,аз вече съм 47,900 Simple Smile

# 236
  • Мнения: 173
Утре ми е седмия ден ,като си премеря  в четвъртък сутринта ще кажа какъв е резултата при мен. Тогава ще реша дали ще продължа още една седмица.
Успех на всички Grinning

# 237
а видимо не се ли усещаш,tara_6 Simple Smile аз се забелязвам доволно и наистина ше продължа още 4-5 дена да съм както трябва и после само разумно хранене Simple Smile

# 238
  • Мнения: 142
color=darkviolet][Здравейте, на всички япончици wavey.Аз известно време ви бях позагърбила,но сега отново съм с вас. Утре започвам на ново дано тоя път да е успешен. smile3501на всички за минусчета момичета вие сте ми голям стимул само така smile3525. Аз обаче за обяд вместо варени яйца ще си правя нещо като шейк, но само от белтъци (жълтъците съдържат много калории и мазнини).  [/color]

# 239
  • Мнения: 173
Усещам,че съм се вталила,но съм се зарекла да се премеря след седмия ден.
Аz_li_be колко свали общо досега и не се ли чувстваш вече малко отпаднала.Аз вече усещам лека отпадналост,въпреки че вече свикнах с тази диета и не знам дали ще се проборя с нея още една седмица. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт