Раждане в правителствена или Токуда

  • 1 363
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Благодаря!А в Токуда какви са цените?Не пише в сайта им

# 16
  • Мнения: 367
И още 1 въпрос-защо е правен ремонт в правителствена?Инфекция или  за обновяване и освежаване?

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
Не съм чувала за инфекции там. Обикновено ремонтите ги правят за освежаване.

# 18
  • Мнения: 5 393
И още 1 въпрос-защо е правен ремонт в правителствена?Инфекция или  за обновяване и освежаване?

За обновяване и освежаване. Родилното беше едно от отделенията, които не бяха ремонтирани от дълго време.

# 19
  • Мнения: 2 334
Благодаря!А в Токуда какви са цените?Не пише в сайта им

Токуда определено е по добрия избор Peace
Ценита са:за нормално раждане избор на екип 800лв. и пакет изследвания за бебето който не са задължителни но е хубаво да ги направиш 200лв.За секцио 1000лв.избор на екип и 300лв.пакет за бебето.

# 20
  • Мнения: 279
Ейй какво направиха с този ремонт в Правителствена. Започнаха го през Май месец, трябваше да е приключил до Септември, после до Октомври, след това стана до нова година, сега разбирам, че още не е готов. Явно ремонта е доста солиден newsm78.
Наясно съм с протичането на ремонта до Октомври месец, защото започнах консултациите си там.
Много съм доволна от лекарката, която ме следи д-р Асенова. Специално имах много препоръки за нея, а и когато питах в болницата кои гинеколог ще ми препоръчат пак за нея ми казаха.
Само да вметна, че ако д-р Асенова не беше толкова загрижена за пациентите си нямаше да мога да гушкам сладкото бебче Hug.
Условията в правителствена са следните: Консултациите и изследванията се правят при тях и тогава раждането ти е безплатно (без значение как ще се извърши).
Аз лично съм за Правителствена Peace защото си имат утвърдена тактика на работа в родилното, а Токуда е прекалено нова и не знам доколко е сработил екипа Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт