Чийзкейк като от KFC

  • 9 876
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
сто години е образно казано, ама от доста време- преди да родя ги спряха  Rolling Eyes

Кроки, много идейно, в събота ще имам гости ще си спретна десертчето по твоята рецепта  Hug
цунки на малкия  крокодилчо Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 22 867
сто години е образно казано, ама от доста време- преди да родя ги спряха  Rolling Eyes


Не са спрени, имало е спор за марката на бисквитите, ето тук последният абзац на материала.

# 17
  • Мнения: 110
В Била , продават чийз кейк, в кутия, на някаква гръцка фирма, там сместа за блата е готова, трябва само да разтопите маслото и да го смесите с мазнината, после в друго пакетче има суха смес която съдържа Маскарпоне и сметана, това се разбива с една чаша мляко , с миксера става на пухкав крем.Заливате върху блата и отгоре слагате третото пакетче което съдържа сладкото от ягоди.Изстудявате 2-3 часа в хладилника и става невероятна торта.
Опитайте не е скъпа към 6,50лв.

# 18
  • Мнения: 287
N_A_N™ ,радвам се 4е ти е харесал! newsm44 Наистина е много вкусно това нещо.И аз мисля ,4е по-вкусно нещо не съм яла.Май комбинацията м/у сиренето и сладкото го прави толкова страхотен. Crazy А с орех4ета в блата става ве4е  perko
mini_79 ,цунките са предадени! Hug Дано и на гостите да се хареса кейка! Party
valia07 ,супер зву4и ,но във Варна нямаме Била. Confused

# 19
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Аз пък вчера правих чийзкейка по рецепта на blueeye и много ни хареса   Hug Единствено следващия път ще залея бисквитите с малко
прясно мляко, че да станат по меки.
крокодил, ще пробвам и твоята рецепта, че и аз много харесвам комбинацията между сирене и сладко  Peace

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 894
В Била , продават чийз кейк, в кутия, на някаква гръцка фирма, там сместа за блата е готова, трябва само да разтопите маслото и да го смесите с мазнината, после в друго пакетче има суха смес която съдържа Маскарпоне и сметана, това се разбива с една чаша мляко , с миксера става на пухкав крем.Заливате върху блата и отгоре слагате третото пакетче което съдържа сладкото от ягоди.Изстудявате 2-3 часа в хладилника и става невероятна торта.
Опитайте не е скъпа към 6,50лв.
на  Йотис,нали Wink
супер са bowuu

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Моля ви,каже какво сирене все пак използвате.....каква марка.Не ми увира какво да е newsm78

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Моля ви,каже какво сирене все пак използвате.....каква марка.Не ми увира какво да е newsm78
Аз сложих най-обикновено топено-пушено сирене. Не знам марката /изхвърлих и опаковката вече/, но е жълта отвън Peace Като салам дето се реже.
Предполагам хубаво ще стане и с това на триъгълничетата.

Аз пък да питам - каква заквасена сметана купувате? Тук имаше само на Данон, но ми идва скъпа - 1,60 за 200 гр. Confused Има ли и друга, на българска фирма? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
В Била , продават чийз кейк, в кутия, на някаква гръцка фирма, там сместа за блата е готова, трябва само да разтопите маслото и да го смесите с мазнината, после в друго пакетче има суха смес която съдържа Маскарпоне и сметана, това се разбива с една чаша мляко , с миксера става на пухкав крем.Заливате върху блата и отгоре слагате третото пакетче което съдържа сладкото от ягоди.Изстудявате 2-3 часа в хладилника и става невероятна торта.
Опитайте не е скъпа към 6,50лв.

    На Йотис е и става страхоооотен !  Crazy  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 456
Моля ви,каже какво сирене все пак използвате.....каква марка.Не ми увира какво да е newsm78
Аз сложих най-обикновено топено-пушено сирене. Не знам марката /изхвърлих и опаковката вече/, но е жълта отвън Peace Като салам дето се реже.
Предполагам хубаво ще стане и с това на триъгълничетата.

Аз пък да питам - каква заквасена сметана купувате? Тук имаше само на Данон, но ми идва скъпа - 1,60 за 200 гр. Confused Има ли и друга, на българска фирма? newsm78
Бор- Чвор е доста по-евтина и е хубава. Също съм купувала на "Роса".

# 25
  • Мнения: 110
В Била , продават чийз кейк, в кутия, на някаква гръцка фирма, там сместа за блата е готова, трябва само да разтопите маслото и да го смесите с мазнината, после в друго пакетче има суха смес която съдържа Маскарпоне и сметана, това се разбива с една чаша мляко , с миксера става на пухкав крем.Заливате върху блата и отгоре слагате третото пакетче което съдържа сладкото от ягоди.Изстудявате 2-3 часа в хладилника и става невероятна торта.
Опитайте не е скъпа към 6,50лв.
на  Йотис,нали Wink
супер са bowuu


да точно това е фирмата, благодаря.

# 26
  • Мнения: 2 122
в Била има и на Верея заквасена сметана- 1.04 за малка кофичка

# 27
  • София
  • Мнения: 1 312
Искам да направя чийз кейка,но искам да ви попитам ,ако е с топено сирене дали се усеща соления вкус,че в къщи не обичат да се смесва захарно със солено?

# 28
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Искам да направя чийз кейка,но искам да ви попитам ,ако е с топено сирене дали се усеща соления вкус,че в къщи не обичат да се смесва захарно със солено?
Разбира се. Точно това му е хубавото - обожавам сладко и солено Crazy

# 29
  • Мнения: 539
рецептата е супер,но тук в бургас не съм го яла този чийзкейк на KFC,а само на Неделята,в него няма сладко,според вас какво има

Общи условия

Активация на акаунт