За 90 дни,фиданка стани!№6

  • 15 714
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
dess76, а ти защо се отказа, какво стана? Аз не се отказвам и въпреки че доста прегрешавах и прекъсвах ще продължа.

# 16
  • Мнения: 910
Dundurela, спрях режима тъй като трябваше да ходя на очни за две седмици, хранех се навън и просто беше невъзможно да продължа с режима,това беше преди празниците.Мислех след празниците да го почна пак,но започнах един от режимите на Ипократис и засега съм на него.
Бързо оздравяване!  bouquet

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 14:47 от dess76

# 17
  • Мнения: 286
Ох днес станах много рано и не издържах до обед за пръв път от 15дни.
Аз нещо съм се объркала май днес ми е 15 ден а не 14 но както и да е разбрах че с lulumba вървим заедно за поредността на дните говоря.
Радвам се че все повече нови и нови хора се запалват по фиданката,и е много забавно тук.  bouquet
Поради прегрешението ми сутринта-2 пържени филии с сладко направо ме е страх да се кача на кантара,да не съм скокнала на зад. Tired
Dundurela,оправяй се бързо и отново на линия с диетата. Hug

# 18
  • Мнения: 3 211

Аз смятам да си продължа с разнообразното хранене и за напред с различни неща на обяд и вечеря,защото имам резултати и то добри,ако на някой не му харесва да се спасява. Peace

какво имаш предвид, на едно хранене разнообразни белтъчни/бобови или на обяд един вид, на вечеря друг.
все още търся за себе си удачния вариант.

# 19
  • Мнения: 286
very nice,незнам кое е правилно за самата диета,но лично за себе си имам в предвид че ям на обед и вечеря различни неща които се вписват в позволените за деня.Аз си спазвам поредността на дните и това какво може да се хапва през тях,само си осигурявам разнообразие,защото първия път опитах за обед и вечеря грах и не се бях заситила.Така че намери удачния за себе си вариант който искаш да следваш,приложи го и ако има резултати похвали ни се,ще те аплодираме с удоволствие. Hug newsm10 Peace

# 20
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Запис!
Довечера ще пиша...., да видим каква ще я свърша дотогава Close

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен момичета в новата тема.Толкова е приятно,че все повече се увеличава броят ни.Режимът наистина е прекрасен.И аз не съм свалила много,но дънките са ми вече широки.Сигурно е,защото мазнините не тежат.Днес си хапнах пиле и кюфтенца с доматен сос,а сега за утре си правя картофени кюфтета,но без яйца и сирене,а със грах,чушка и картофи, разбира се.Да видим дали ще станат.Мисля,обаче, да почна да вечерям само салатки.Какво ше кажете,дали ефектът ще е по-голям?Нямам търпение да стана 55 килограма,но...знам,че трябва търпение и постоянство.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 272
Как сте  Simple Smile кандидат-фиданки!?

 Многа се кефя че има с кой да си споделям в това си начинание. За първи път съм на диета повече от половин ден. Режима е походящ дори и за мен( вечно гладната), т.е. подходящ за всички Simple Smile Днес хапнах сиренки, локумки и едно парче торта.

Утре ми 4-я плодов ден, най-много се стрхувам от него. Как ще го издържа незнам Sad

 Praynig Имам нужда от морална подкепа.

# 23
  • Мнения: 286
Момичета аз вечерях вече една баничка с малко компот.За обед освен 2 филии към 10,30 към 13р30 хапнах една пилешка супа и с нея прегреших Mr. Green и 2 фил .хляб и после се претеглих  но за мое успокоение съм си толкова колкото бях. Blush

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Много е приятно, когато редиците се увеличават.  Hug
Dess76, как може някой да има нещо против, че пишеш. Нали затова сме форум - да пишем и се поддържаме взаимно.  Grinning Аз може би малко остро реагирах на изказването на Птица, но лично мен ме засегна, затова. Пък и едно е да се каже нещо с добронамерен тон, друго - с поучителен. А относно заглавието на темата, на което кръстница е Птица - само хубави неща.  Hug Чудесно е.  Peace
Сатен, разликата се вижда, защото както казва и мама Миглена сланинките не тежат. Мен точно това ми харесва на този режим, че топи обиколката, а не само килцата.
Tanija, с теб сме утре. Peace И аз съм утре на плодове. А след това ме чака и първият воден ден. Crazy

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 105
Tanija,не се притеснявай за плодовия ден.И мен ме беше страх от първия,но си хапнах бананчета и издържах.Сега вече ми е любим.Така че ако си гладна,хапвай плодче,пък било то и банан.Успех!

# 26
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз днес бях на белтъчен ден и съответно си направих едно пиле фрикасе и хапнах и малко сирене и за обяд и за вечеря и изядох и едно кисело мляко, че съм на антибиотик и ме е страх да не ме свие пак гастрита. Утре бабав ден - приготвила съм зрял фасул да сготвя. Но все си мисля и аз брашното към кое спада?  Thinking А яйцята, те нали са само за белтъчния ден, но се съдържат със сигурност в тортите, както и млякото, и са забранени за въглехидратния, тогава какви торти през въглехидратния ден, а?   ooooh! Май ще караме само на кус кус и макарони с кутчуп.  Crossing Arms А и шоколада, да ама и той съдържа мляко, а сега де? newsm78

# 27
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ама и аз съм една шматка - исках да напиша бобов и яйца

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Дундурела, то яйца има и в спагетите, макароните, фидето и т.н. Mr. Green Щом са писали, че може тортички и сладки - добре. Аз обаче днес се пробвах и ограничих тези сладости до максимум. Не е сложно, с времето и без тях ще свикна или поне с минимално количество. newsm78 Днес за обяд хапнах 5-6 солени бисквитки, 2 обикновени вафли и едно малко кексче. Шоколадът го забравих. Следобяд хапнах няколко солети, а вечерята ми бе баница с гъби и парченце шоколад. 

# 29
  • Мнения: 47
Здравейте момичета, и аз да се впиша в темата. Днес бях цял ден навън и чак сега се докопах до компютъра. Да ви кажа ужасно гладна съм  Sad и дори в момента прегрешавам с един портокал  Embarassed Днес ми беше много напрегнат ден и съм яла само 2 портокала за закуска, един кроасан с шоколад и около 200 - 300 гр кифлички с мак и вишнев мармалад....а и един банан  Embarassed Ох то сега като го написах не е чак толкова малко. Все още избягвам да се меря. Мисля да го правя един път седмично или на всеки 10 дена. Кг, които искам да сваля не са много и не мисля че ще има толкова бърз ефект. Но аз не мисля да се отказвам  Naughty
Успех на всички, които се включват от днес  Simple Smile и честито на всички, при които има вече чудесни резултати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт