За 90 дни,фиданка стани!№6

  • 15 743
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 159
здравейте момичета малката още е болна и за това не пиша
гледам много сте стриктни всичките Peace
аз гледам да не намразвам диетата и някак си да я превърна в удоволствие, а не на сила иначе нищо няма да стане Mr. Green
и по този случай си прегрешавам с разни дребни неща, които може и да не са дребни като се замисля Thinking
не се меря изобщо, защото тази диета е дълга и точно в дългия период е идеята, така че не искам да се депресирам, ще се меря след 29-тия ден Peace
Изобщо не се оставям да ми прилошее или пък ако сме седнали заедно семейството или с приятели, не ръфам портокали Mr. Green Все си мисля, че ще има някакъв ефект пък да видим Crossing Arms

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 105
Ох,аз прасе ще си остана,каквото и да правя!Днес ми е въглехидратен,но от няколко дни ме боли глава и ми е лошо.Май ми падна кръвното,та все си мисля как днес ще се наям.Не изчаках и 12 часа,ами ядох още в 11.30.Да не ви разправям как се натъпках и сега ми е зле.То аз затва съм дебела,че с малко храна не мога,ами се тъпчаааааааа.Иначе си направих зелник и руло без брашно,ама бая изядох от тях,та не знам какво да направя,че днес да не ям вече.Много ме е яд на лакомията ми!Дано вие да сте стриктни,а не като мен...Иначе прочетох за тази диета в data.bg и ми се струва,че не сме я разбрали правилно.Там пише да не смесваме храните,макар и позволените за деня,а за въглехидратния-на обед пица със зеленчуци,а на вечеря торта.Не че има значение,де,щом има ефект,ама да ви споделя!Кажете някакви ефикасни упражнения,които да добавя към диетата,че вече килограмите ми са в застой.Почвам да се отчайвам от себе си!А и времето е едно,не става за разходки. #Cussing out,та май ще се  #2gunfire от яд.

# 242
  • Мнения: 286
Здравейте аз пък съм щастлива днес,снощи вечерях само 2 портокала и днес хоп пак съм си 64кг  newsm44 много се радвам че е било само временно,бях се притеснила че край с отслабването,но сега вече и упражнения като правя се чувствам все по добре.
Днес трябваше да ми е водният ден но ще е утре днес хапвам по малко че с тези гости немога да съм на вода.
Blush

# 243
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
На мен днес ми е плодов ден и никак, ама никак не ми се яде. Засега съм на едно кафе без нищо и чаша сок от ананас. Не съм се мерила, но по дрехите усещам, че от диетата има ефект. Утре ще се кача на кантара, пък да видим дали този път ще съм свалила нещо или пак ще затвърждавам постигнатото.  Thinking
А упражнения откога се заричам да правяяяя...  ooooh! Откакто си купих дисковете с програмана Синди Крауфорд. А това беше преди да родя. Рекох си, че веднага щом родя и съответно мине задължителният 45-дневен следродов период, започвам. Започвам, ама друг път. Twisted Evil Даже не съм ги пуснала, за да видя как изглеждат упражненията.  Twisted Evil То, ако ставаше само с добри намерения..., щях да съм най-големия отличник. ooooh!

# 244
  • Мнения: 4 176
Аз като човек минал през всякакви диети и в момента съм на японската, но възнамерявам след нея да пробвам тази. За сега, ще чета и, ще събирам информация.

# 245
  • Мнения: 3 211
и на мен днес ми е плодов ден, засега се справям добре, не ми се яде, но имам и страшно много работа, та не ми остава време да мисля за ядене.
вчера на въглехидратния ядох основно сладко, ама толкова сладко, та чак да ми накърти Mr. Green
вечерта си направих пица с домати и гъби, ама стана отврат и я изхвърлих моята част, на домашните направих с всичко отгоре и много им хареса, явно не е било от тестото  Grinning как ги правите тези пици със зеленчуци, какво слагате освен гъби Rolling Eyes, то няма ли кашкавалче Crazy

# 246
  • София
  • Мнения: 551
Здравейте,пишете ме и мен в групата.Днес ми е четвърти ден и в главата ми  минават лоши мисли да  прекъсна диетата.
Някоя от вас смятала ли е колко калории поема например в белтъчния и в деня за варива,защото аз ги смятах и много малко ми излизат?В белтъчния около 700 , а следващия около 800.Много малко ми се струва.Дали аз бъркам и ям по-малко,но калориите трябва да не падат под 1000.

# 247
  • Мнения: 114
Здравейте,фиданки!
Днес ми е 9 ден , вчера бях на плодове.Тази сутрин се претеглих и  newsm44 вече съм при  седмиците-79.Много се радвам .
Менюто ми днес са пилешки филенца със зелена салата,а за вечеря може би едно яйце-пак със същата салата.Аз май се поувлякох на обяд,та сега ми е малко тежко.
Момичета,не се отчайвайте.Не трябва да бързаме,защото след това бързичко ще си върнем килограмите.Аз смятам,чеотслабването с повиче от 5-6 кг на седмица не е здравословно.Но все пак всеки сам решава за себе си.
Лек ден от мен.

# 248
  • Мнения: 1 263
И аз днес съм на 1-ви плодов ден.
До 14 часа всичко мина добре, но след това въпреки че бях изяла 2 два банана започна да ми се вие свят и да ме боли главата.Изядох още един банан и едно авокадо, но неразположението не спря....мислех да се откажа  goodandevil , но само след половин час ми дойде настроението и болката утихна  yes , а аз се успокоих с това, че все пак утре съм на белтъчини.  Sunglasses
Дано издържа до утре! baby_neutral

# 249
  • Мнения: 817
Присъединявам се и аз.
Няма да давам мерки и теглилки,щото ме е срам Blush,само ще кажа ,че имам 20кг. по мое мнение,по мнение на хора около мен 15 Wink
Искам да питам нещо ,но преди да ми се накратате ,че не чета ,ще ви кажа ,че прочетох първия пост ,какво точно представлява диетата,но някои неща не ми станаха кой знае колко ясни.
Трябва ли да се спазва последователноста на дните,наистина ли се яде хляб Laughingи торта и пица и спагети........... .
Ще ви пусна едно мое примерно меню за утре/ще ми е първи ден/
Сутринта плод-ябълка
После в следващия цикъл,ще обядвам -пилешка пържола и шопска салата.Ще пия мляко с нес и ще вечерям същото като на обяд ,но на половина/това важно ли е?/
След 8ч. спирам с храната и така до вдруги ден сутринта............ .
Надявам се да ми кажете правилно ли съм се ориентирала Rolling Eyes

# 250
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте! На новодошлите - добре дошли!
.........Ще пия мляко с нес и ще вечерям същото като на обяд ,но на половина/това важно ли е?/

Мисля, че всичко е добре, но млякото се брои за хранене. Т.е. Трябва да е 4 часа след обяда. Ако слагаш само колкото да омекотиш кафето, ще го броиш като малко прегрешение. Все пак диетата е много дълга и не може без леки отклонения. 

Аз вчера бях на плодов ден и резултата е около 700 грама по-малко, което е добре Simple Smile

NIL, 5-6 кг дори на месец се смятат за много. Преди време, когато правих диета с диетолог, той специално подчерта, че около 4 кг/месец е максимума.  Е разбира се в началото на диетите има по-голям спад, но когато се гонят по-големи и стабилни резултати, отслабването трябва да е плавно. А и за кожата не е добре бързото смъкване на килограми.

Имам въпрос: Червеното цвекло дали може да се брои за салата и да се комбинира със всичко?
Днес се порових из НЕТ-а и на няколко места го водят за неутрален зеленчук, но меме не гризе едно съмнение.... newsm78

# 251
  • Мнения: 7 914
very nice
вечерта си направих пица с домати и гъби, ама стана отврат и я изхвърлих моята част, на домашните направих с всичко отгоре и много им хареса, явно не е било от тестото  Grinning как ги правите тези пици със зеленчуци, какво слагате освен гъби Rolling Eyes, то няма ли кашкавалче Crazy
мммм не може кашкавалче....зашо не си правиш спагети Thinking  много по лесно се ядат без кашкавал Party Party

lulumba
 аз правя коремни преси...ама акто си гледам паласките... едва ли само с коремни преси ще мине номера Rolling Eyes

Mamica
 ако я правиш тази.. се нагласи, че може и да качиш в началото, че японската диета е многоооо ограничаваща Peace

MIAOW
 не прекъсвай - не се предавай.. и на мен ми минаха подобни мисли...ама си казах лято идва... няма по либерална от тази диета.. дръж сееееееееее Hug Hug

mummy
 ха така! не се давай Hug Hug Hug

mam4e_mia
 правилно ти е мен'то, но не забравай водата и.. ако можеш изключи млякото... а защо не пробваш по един вид белтъчени да ядеш? Thinking мисля, че ще има по добър ефект Flutter

Diana_Don

 какво те притеснява в червеното цвекло? newsm78



момичета
да се похваля.. днес бях готвен грах. и не можах да си изям слонската порция.. положих усилия, но не можах Party Party направо не мога да повярвам...а беше толкова вкусно Mr. Green.. супер съм доволна Party Party Party никога досега не съм предполагала , че коя и да е диета може да ме ограничи в яденето и то след 6-ят ден Party Party Party
така, че съм супер мотивирана Hug Hug

# 252
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Добре дошли на mamica, mam4e_mia и MIAOW!  welcome
Диана Дон, абсолютно си права за бавното отслабване. Наистина не трябва да се бърза, ако искаме да имаме трайни резултати.  Peace
mummy, дръж се, трябва да издържиш!  Peace
mam4e_mia, много добре си разбрала диетата и хубаво меню си направила. Мляко с нес може да пиеш само ако ти е част от обяда. Иначе трябва да чакаш да минат 4 часа, а после пък, след като го изпиеш - да минат още 4 часа до вечерята.
Звездичке, и аз забелязах, че с времето свикваш да ядеш по-малко и най-важното - наяждаш се от количество, каквото преди не е успявало да те засити в никакъв случай. Точно затова много ми харесва този режим.  Peace
Моят плодов ден завърши щастливо, тоест с много добро настроение, макар да не знам още какъв ми е резултата. Но се чувствам много лека и ми е много приятно.  Grinning Днес хапнах освен голото кафе и сокчето от ананас, банан и половина плюс шепа фурми. За утре още не съм мислила какво да бъде менюто, но май клоня към кисело зеле със свинско, че се очертава да ни е последното такова за сезона и сърце не ми дава да го пропусна, още повече в белтъчен ден.  Grinning А вечерта - салата, то е ясно.  Grinning

Браво на всички постигнали добри резултати!

# 253
  • София
  • Мнения: 350
Diana_Don[/color]
 какво те притеснява в червеното цвекло? newsm78

Притесняваме, че има захар в него - тогава е към въглехидратните, но пък е от кореноплодните и тогава е при картофите. newsm78
Ама май много се задълбавам.... Joy

# 254
  • Мнения: 7 914
lulumba
само салата ли?  newsm78
да си кажа от сега те мисля,че ще свършиш месец преди мен Hug Hug Hug я вземи да я направиш диетата 4 месеца  Mr. Green Mr. Green
Diana_Don
 май наистина прекалено задълбаваш Mr. Green... давай по леко.. в крайна сметка, ако беше толкова важно, щяха да го спемента в диетата Thinking

Общи условия

Активация на акаунт