За 90 дни,фиданка стани!№6

  • 15 745
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 350
Това със застой в килограмите при спазване на диета съм го преживяла. Преди 8 години смъкнах 20 кг. за около 4 месеца под ръководството на диетолог. Третата и четвърта седмица така се "закучи", че чак и диетоложката се ядосваше. А иначе съм доста стриктна. Този застой се преодолява само със упорство и човек не трябва да се отказва. От опит занам, че за да има добри резултати, трябва да се смени начина на живот, а това е най-трудно. Успех на всички и не се отказвайте, дори и когато не виждате ефекта от диетата.

# 76
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Това със застой в килограмите при спазване на диета съм го преживяла. Преди 8 години смъкнах 20 кг. за около 4 месеца под ръководството на диетолог. Третата и четвърта седмица така се "закучи", че чак и диетоложката се ядосваше. А иначе съм доста стриктна. Този застой се преодолява само със упорство и човек не трябва да се отказва. От опит занам, че за да има добри резултати, трябва да се смени начина на живот, а това е най-трудно. Успех на всички и не се отказвайте, дори и когато не виждате ефекта от диетата.

Диана Дон, много си права. Действително трябва упоритост, за да се премине през застоя. Но аз съм голям инат.  Grinning А и ми харесва този режим на хранене, защото променя начина на живот: спираш да ядеш след 20 часа, спираш да се тъпчеш по всяко време в денонощието, освен това имаш по два разтоварителни дни на плодове на всеки 8 дни. Дори само това е достатъчно. Много съм доволна. Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 1 276
Как сте, банда?

Моя втори плодов ден върви някак си...... гладничка съм , но какво да се прави, нали е за здраве... Laughing

Аз реших да се изхитря и си опекох тиква и си хапнах. Какво ще кажете?Прегрешение ли е?

# 78
  • София
  • Мнения: 1 276
Към кърмещите, пораррових се понеже доста ми намаля кърмата и вижте това: "По-бързото спадане на тегло, над 2 кг месечно, може да доведе не само до намаляване на количеството на кърмата, но и до Вашето изтощение и по-голяма уморяемост, намаляване на имунитета или обобщено няма да се отрази добре върху здравето Ви."

Какво мислите?

# 79
  • София,
  • Мнения: 4 267
Към кърмещите, пораррових се понеже доста ми намаля кърмата и вижте това: "По-бързото спадане на тегло, над 2 кг месечно, може да доведе не само до намаляване на количеството на кърмата, но и до Вашето изтощение и по-голяма уморяемост, намаляване на имунитета или обобщено няма да се отрази добре върху здравето Ви."

Какво мислите?
И аз знам, че намаляването на храната може да доведе и да намаляване на кърмата, но не задължително, при всеки е индивидуално.
А аз днес съм на варива и направих един ориз на фурна с микс от зеленчуци и стана много вкусно. Благодаря за идеята. Hug

# 80
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Таня, това с кърмата е относително. При мен например, влияние винаги е оказвало количеството вода, което изпия. Ако пия малко, то кърмата ми е малко. Ако се наливам с вода, нямам проблем. Но аз по принцип съм на финала на кърменето. Каквото и да правя повече кърма от това няма как да произведа. Така бях с щерката, така е и сега. И съм се примирила с този факт. Пробвала съм буквално всички възможни методи за увеличаване на кърмата, но не става - явно така е закодирано.  Thinking
А за тиквата - много добра идея. Тиквата е страшно полезна, тъй като чисти организма и червата.  Peace
Аз пък днес бях на въглехидрати и за първи път от началото на диетата не ми се ядеше сладко. Grinning На обяд хапнах баница с гъби и парченце кифла с мармалад. То парченцето бе по-скоро символично. Следобяд от немай къде изядох една вафла - морена,  вечерта бях по традиция на салата: китайско зеле, един домат, маслинки и крутончета. Свикнах със салатите и направо чакам с нетърпение вечерта, за да си хапна. А и през деня нещо напоследък не ми се хапва нищо. За сметка на това пък какъв километраж с бебешката количка изминавам, не е за разправяне. Grinning Утре съм на плодове. Много странно, но откакто направих водния ден, чакам плодовия с нетърпение. А преди ми беше малко досаден, да си призная честно.  Crazy

# 81
  • Мнения: 47
Здравейте момичета. Мина и моя втори плодов ден, но за разлика от предишния се чувствам отлично. Вече виждам и резултата по себе си. Танче ти как си, след днешните лишения.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 23:09 от Cremy

# 82
здравейте ,моми4ета искам и аз да се присьединя кам вас.Преди няколко дена открих сайта и с голям интерес про4етох вси4ко до сега имам желание и аз да запо4на с този на4ин на хранене от пьрви март и дано се полу4и някакьв резултат,От една година се боря с наднорменото си тегло и не постигам никакьв резултат .Кьсмет на вси4ки ,които го спазват .

# 83
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Добре дошла, Снегурочка и успех!!!!  bouquet

# 84
  • Мнения: 3 211
здравейте,
днес ми е втория плодов ден.
утре ще се тегля, но ми се струва, че не съм свалила, явно още не ми се е раздвижил метаболизма, аз последните 2 години съм пробвала почти всички възможни диети, безрезултатно Twisted Evil
надявах се от тази да имам ефект, няма да се отказвам засега, защото е лесна за прилагане при мен, но се чудя какво да направя, за да почна по-бързо да свалям, дали да намаля драстично количествата Rolling Eyes
в началото ядях хляб, по 1 филийка черен хляб-тостер, вече съм решила и това да махна.

# 85
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Здравейте на всички  bye - реших и аз да се присъединя към вас! Диетата звучи добре - единствено не мога да разбера как решавате колко салата например да изядете?  smile3506 като пише неограничено количество салата или колко големи да са пържолите? такива неща се чудя... така че помогнете .... а може и със рецепти? И аз като Снегурочка мисля да почна от 1ви март и се надявам че до началото на юни когато трябва да се върна на работа ще мога да се пъхна във дрехите си а не като сега - тениска и анцуг.. Weary. но ще видим ...имам 30 кила поне да сваля - хич не са малко ... пък и като бях бременна кръвното ми много се беше вдигнало ...надявам се че с тази диета ще успея да ги сваля тия пусти килца!!! smile3508

# 86
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Добре дошла, Booboo's mama!  bouquet
Аз си правя салатите на око, според това колко съм гладна. Горе-долу винаги е една дълбока, но не много широка чиния. Понякога има малък връх, друг път - не. По същия начин процедирам и с останалата храна. Имало е дни, когато буквално съм се натъпквала до пръсване, но напоследък ми прави впечатление, че се наяждам с много по-малки порции. И не огладнявам между храненията. Явно стомахът ми се е посвил малко. newsm78
very nice, не се отказвай, защото може изведнъж да започнеш да сваляш. Все пак и организмът трябва да се пренастрои. Аз лично в началото хапвах по филийка хляб - какъвто имам под ръка, за обяд и вечеря. Невинаги, когато ми се дояде. Но по принцип не обичам много хляб, затова. От две седмици обаче хляб изобщо не ям.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 276
Добре дошли на booboo's mama и snegyra4ka!Пожелавам ви успех и много търпение!

Аз още не съм се теглила, чувствам се отслабнала, но незнам.....ще ви пиша допълнително.
Моето коремче е доста голямо и май не се свило много , защото все така ми се яде постоянно, но за сега удържам фронта Laughing

Днес ми е любимия-  белтъчен ден.За обяд хапнах 3 яйца със сирене и печени пиперки, а за вечеря ще пека хек-филе. Май не е точно по правилата не диетата,но аз така искам.

# 88
  • Мнения: 286
Здравейте на всички и Добре дошли на booboo's mama и snegyra4ka! welcome
Аз съм с още един килограм по близо до крайната си цел.Така че вече съм 64кг. goodscale newsm44 newsm18
Днес ми е 21 ден -белтъчен,до сега 2 кафета и един портокал,сега ще си правя обед-2 сандвича със сирене и яйца и салатка от 2 домата.За вечеря май ще е печено месо със някаква салата също.
Нещо май не казвате какво хапвате напоследък че и аз да се разнообразявам с някаква идея от вашето меню,но съм забелязала че вече без абсолютно никакъв проблем ме минават дните замисляйки се какъв ден ми е просто си измислям нещо разнообразно и различно за хапване и готово не се съсредоточавам само в това.
Peace

# 89
  • Мнения: 47
Добре дошли на booboo's mama и snegyra4ka и от мен.  Hug
Лично на мен този режим много ми харесва. Чувствам се отлично. От 10 дена съм на диетата и вече имам резултат. Не е трудно да се спазва, тъй като сам ти определяш менюто си. Относно количеството аз хапвам колкото ми се иска. Зеленчуците не са калорични, а и много полезни. Аз също като lulumba си правя голяма салата и често пъти с връх.
Днес хапнах вече 2 портокала за закуска, а за обяд зелева салата с риба тон. Беше много вкусно, особено след тежкия плодов ден. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт