Бременност?

  • 6 114
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 551
Сигурна съм ,че и другите тестове ще са положителни,така,че ЧЕСТИТО   bouquet
За пиенето за задържане не бързай може пък да нямаш нужда,а и само доктор може да ти каже не предприемай нищо на своя глава Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 260
Голямо честито и от мен. Стискам палци всичко да е наред. И аз съм с един мисед и лекарката ми изписа дуфастон за задържане, за да не станело пак "беля" . Така се изрази тя. Но все пак се консултирай с лекарката си.   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 294
Честито Бенисима , всичко ще е наред  Hug

# 18
  • Мнения: 444
Честито Бенисима!!! Всичко трябва да е наред   bouquet Wink Hug
Пази се и ни информирай, какво показват новите тестове  Wink

# 19
  • Мнения: 188
Честито и се пази!

# 20
  • Мнения: 4 335
Какво става с другия тест,нямаш ли още някакви резултати Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 97
здравейте!
И аз да споделя своето изнервящо чакане дали има или няма нещо. Поради разбъркване на цикъла ми след спиране на противозачатъчни преди 5 м. не знам точно на колко дни е, но някъде около 28-30.Вече е 33-ти ден, от 10 дни са ми напрегнати гърдите, понаболява ме корем от време на време все едно ще ми идва и нищо. Днес сутринта си правих тест- твърдо отрицателен.
Има ли вероятност да не показва ако съм бременна или е много рано. Ще се побъркам с това чудене.

# 22
  • Мнения: 3 241
Риск с тестовете винаги има. Може и да не отчита по някаква причина.
Знам, че е много изнервящо да не знаеш какво става, съчувствам ти!  Hug

Най-доброто, което можеш да направиш е да си пуснеш един кръвен тест след няколко дни, защото все пак може просто да ти закъснява цикълът, щом не е редовен в последно време.  Peace

 

# 23
  • Мнения: 4 335
здравейте!
И аз да споделя своето изнервящо чакане дали има или няма нещо. Поради разбъркване на цикъла ми след спиране на противозачатъчни преди 5 м. не знам точно на колко дни е, но някъде около 28-30.Вече е 33-ти ден, от 10 дни са ми напрегнати гърдите, понаболява ме корем от време на време все едно ще ми идва и нищо. Днес сутринта си правих тест- твърдо отрицателен.
Има ли вероятност да не показва ако съм бременна или е много рано. Ще се побъркам с това чудене.
Разбира се,4е може теста да не показва правилно.Теста не е100% сигурен.Направи си крьвен тест,там няма грешки Hug

# 24
  • Мнения: 551


Най-доброто, което можеш да направиш е да си пуснеш един кръвен тест след няколко дни, защото все пак може просто да ти закъснява цикълът, щом не е редовен в последно време.  Peace

 
  Peace

# 25
  • Мнения: 975
Честито Бенисима.Лека бременност  newsm51
Мария ,направи кръвен тест,както са те посъветвали момичетата newsm10

# 26
  • Мнения: 361
oh- pak ni6to ne stava. pravih vav vtornik test ot druga marka- otricatelen. hodih v4era na lekar /tuk za da otide6 na ginekolog tr da mine6 prez GP/- dade mi da napravia tam v klinikata nov urinen test i kaza 4e iavno parviat test e pokazal fal6iv rezultat.... ne kaza ni6to za vazmojnost da se napravi kraven test. prodaljava da ne mi idva i da se 4uvstvam zle... ne razbiram kakvo stava. nai-kasnata data kogato moje da e stanalo bebe e 10 fevruari- dali e rano vse o6te za urinni testove ili da spiram da se nadiavam?

# 27
  • Мнения: 4 335
От кьде си,4е непременно трябва да минеш през GP и немогат да ти направят крьвен тест newsm78А за уринните тестове не сьм много компетентна,но веднага след забременяването в урината се появява някькьв хормон или нивото му се дигаше и би трябвало да не греши теста.Извинявам се,ако нещо не е то4но така,някой да ме поправи  bouquet

# 28
  • Мнения: 444
Аз си мисля че ТРЯБВА да направиш кръвен тест, а това GP би трябвало да ти го назначи!!! не може само уринен... newsm78
А за уринните тестове - ДА може да не ти отчете бременност, дори и няколко теста подред, защото нивото на хормоните може да не е толкова високо,че да го засече теста...  Thinking май така беше.
Трябва кръвен, там ще си покаже!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт