Тайната на дългата и здрава коса-28

  • 25 011
  • 424
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 148
Ето актуална снимка на косата ми:

КЛИК

Ето за сравнение, след последното ми подстригване преди известно време/около месец стана май/:
КЛИК

Е това е наистина хубава коса! Поздравления, мис арк Peace

Утре ми е маскин ден, трябваше днес, но нямах време. Купила съм си шампоан и балсам на Клоран с овес. Да видим що за птица ще излезе.
Решила съм утре да не слагам зехтин в маската.

# 406
  • Мнения: 1 282
мис арк, питам те, защото вчера брат ми и приятеля ми ми мереха косата с шивашки метър и ми изкараха дължината 48, което ми се струва много. ooooh! Не може да е толкова! Мереха ми от основата на косъма.  На мен твоята ми изглежда по-дълга от моята, а пък казваш 30... Thinking
Чудна работа..

# 407
  • Мнения: 965
Момичета, искам съвет. Намерих случайно в кутията за лекарства днес един блистер капсули Ревалид. Досега четох за него в Гугъл, пише хубави неща, но опитът е винаги по-важен от добрата реклама. Ако някоя от вас тук го е ползвала, нека сподели накратко резултата  Praynig

Извинявам се, че отклонявам темата, но искам Вашето мнение! Ще погледна и темата за хапчетата за коса, не само от уважение  Flutter


Мис арк, от маските и аз погледнах първо към тази с калта, след като прочетох върху какво въздейства  Wink

# 408
  • Мнения: 4 496
мис арк, питам те, защото вчера брат ми и приятеля ми ми мереха косата с шивашки метър и ми изкараха дължината 48, което ми се струва много. ooooh! Не може да е толкова! Мереха ми от основата на косъма.  На мен твоята ми изглежда по-дълга от моята, а пък казваш 30... Thinking
Чудна работа..

Ами излъгала съм те без да искам. Rolling Eyes
Ей сега премерих, от върха на глава до най-долу е 43 см. Най-късите ми кичури са тези, които обикновено слагаме зад ушите, и са 24 см. И аз не мога да си обясня тази дължина. Окото ме лъже явно.
Ама щом ми е 43 см., мечтата ми от 50 се променя на 70. `Ми тъй де. Mr. Green

# 409
  • Мнения: 2 726
Ама щом ми е 43 см., мечтата ми от 50 се променя на 70. `Ми тъй де. Mr. Green

 hahaha развесели ме
Отивам и аз да меря Crazy

Доколкото успях сама да премеря,мис арк познай - точно 43 см. е отзад в най-дългата част. Joy

Аз ще си поставя една по-достижима цел - например едни 55 см. Whistling

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 11:43 от poli__5

# 410
  • Мнения: 1 282
 Joy мис арк, и мен развесели!
И аз искам дължина към и след 70.  #Crazy Mr. Green Сега ще намеря снимка каква коса искам и ще я пусна в поста.  bowuu
http://img220.imageshack.us/img220/4746/962766ci4.jpg
Ей, толкова дълга.  Mr. Green

Тва не знам дали са 70 см, де. Няма значение всъщност.  Mr. Green

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 14:29 от anastangelche

# 411
  • Мнения: 2 726
Joy мис арк, и мен развесели!
И аз искам дължина към и след 70.  #Crazy Mr. Green Сега ще намеря снимка каква коса искам и ще я пусна в поста.  bowuu
http://img220.imageshack.us/img220/4746/962766ci4.jpg
Ей, толкова дълга.  Mr. Green

Дааа, anastangelche идеална дължина smile3521,само че аз никога не съм имала и не вярвам,че мога да имам такава дължина и то само заради гадния,омагьосан кръг "цъфтеж-ножица" smile3518

# 412
  • Мнения: 1 365
Понеже и аз напоследък се "влюбих" в хумата - синята - да ви кажа какво забърках. Смесих хума, бира, малко рициново масло и мед. Преди 1 час се намазах и след малко ще мия. Като гледам хубавото слънце, може и да се снимам... А за дължината - искам просто да ми стигне до кръста, не повече... newsm53 дано не прозвучи нахално. Все пак мечтите са безплатни!

# 413
  • Мнения: 148
Току що и моята премерих - 58 см Екстра си е, и все пак съм послъгала по назад като казах че съм я подстригала преди десетина дни с 20 см. Преди да се подстрижа беше 71 см. Значи по малко съм махнала  Whistling
Анелия благодаря   bouquet
на заплата - на 14 март както е тръгнало   #2gunfire Crossing Arms - ще мина да си взема маска. На мен не ми трябва да ми расте бързо косата - харесва си ми дължината искам само да я подхраня  Flutter
Мис Арк може и да си права че са развалили пантена но е факт че до сега нямах пърхут. Ама като се замисля че се боядисах за първи път два дни преди първата ми маска - може много да ми се е събрало на горката косичка  Whistling
Jalyd ми се стори много.....деликатен шампоан. Два пъти си мих косата за да си махна маската, А балсама май ми затъпи блясъка мало обаче пък косата ми е много мекичка   bouquet

# 414
  • Мнения: 3 782


Яна А., пърхутът представлява гъбички по кожата на главата. Не може да е от витамините или маслата. Имаш ли някакви алергии, все пак? Rolling EyesПантен не е лош шампоан, но го развалиха нещо. Почти сигурна съм, че след Жалид-а няма да имаш пърхут. И ако се окаже така, обещавам да не казвам "Аз ти казах!". Mr. Green
Това ме успокоява, донякъде, наистина ще си взема мая и да видим какъв ще е резултатът. Иска ми се да направя някаква промяна с косата си, цвят или прическа, ама знам,че не трябва да я пипам....

# 415
  • София
  • Мнения: 4 787
Тъкмо си измих и изсуших косата. Пак е хубава ама и аз хиляда маски и спрейове и балсами й слагам  Rolling Eyes Накрая ползвах спрей за обем преди изсушаване и от него ми се загуби блясъка.. Close Иначе днес добавих и лъжица кисело мляко и ми се струва, че доста ми се е измила боята след тази маска. Смятам, че е от млякото  Tired

# 416
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Днес съм с маска HugОх момичета,страшно много ми тече този път маската. ooooh!Заредила съм се с един пакет салфетки и през дума спирам да се бърша.Направо ще се побъркам.А е изминал едва половин час.Незнам как ще изтрая. Praynig
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!

# 417
  • Мнения: 2 726
Мартина и аз бях така в началото,по половин пакет салфетки за 2 часа Crazy.Ама нали все ми се струва,че няма да ми стигне количеството и слагам ли слагам,а после се чудя защо тече така обилно Joy,и тук момичетата ме посъветваха просто да намаля количеството на съставките,пропорционално намалих от всичко и веднага се получи - нямаше никакво разтичане 2 часа. Peace

# 418
  • Мнения: 1 365
Няма спасение като ти е рядка маската. Бършеш и това е. По някое време вече накрая ще спре да тече... И при мен така се получава, когато не слагам хума...Просто се въоръжи и с търпение! Hug

# 419
  • Мнения: 2 726
dessy_g от маската,която аз си забърквам едва ли има по-течна,слагам само масла и евентуално малко лимонов сок и ракия.Та представи си за каква водица говорим.Е,откакто ми дадоха съвета тук  и успях да нацеля пропорцийте на всичко,нама никакъв теч,нито капка Peace

Общи условия

Активация на акаунт