Тайната на дългата и здрава коса-28

  • 25 017
  • 424
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 631

Kafe,моля те сподели кой е тоя форум,че да взема и аз да надникна там,пък дано се отприщи да расте тая коса Whistling

 Naughty Тц! Тук нищо не казвам!
Ще вземат да ме линчуват ако говоря за други форуми  Whistling

# 76
  • Мнения: 2 726

Kafe,моля те сподели кой е тоя форум,че да взема и аз да надникна там,пък дано се отприщи да расте тая коса Whistling

 Naughty Тц! Тук нищо не казвам!
Ще вземат да ме линчуват ако говоря за други форуми  Whistling

Оф,ама каква съм и аз значи Blush
чакам на лични,моля

# 77
  • Мнения: 151
Комбинация от двете, по-скоро клони към втората (по-светлата). Косата ми принципно се води тъмно руса  Flutter
Моята коса също се води на тъмно руса и на слънце изглежда така като твойта (малко по-тъмна май) ,а на тъмно в къщи изглежда кафява.Слънцето придава бляък на косата затова.Същия ефект става като се снимам и с апарата ползвайки светкавица:)Не сте ли забелязали и когато се гримирате на изкуствено осветление и като излезете на слънце -пак има разлика.Винаги излизам да с видя на двора да не съм прекалила с грима:)Малко се отплеснах от темата ....А за лайката знам,че след като се облееш с нея и изчакаш да исъхне косата сама на слънце може да се просветли малко Peace

# 78
  • Мнения: 422
Мога ли да сложа в маската бирена мая newsm78, защото в предишните теми четох нещо подобно...та питам..
Ами лайката не сваля ли цвета..най-добре е от коприва да си направя.Лятото ще събирам на село по поляните Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 17:45 от vik4etoo

# 79
  • Мнения: 1 282
 Flutter
Никой ли не си е направил маска днес?
Моята маска днес беше оскъдна по отношение на продукти - тривитаминол, стимулант на Икаров, бира, мед.
Не защото нямам други неща, а експериментите ми липсват.  Mr. Green

# 80
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Толкова много съм изтървала пак.Имам да чета още от предната тема,после страничките от новата и тогава ще се включа.

# 81
  • Мнения: 965
 Cryглупава работа, момичета - не мога да се отърва от най-вредния за косата си навик - постоянно да я пипам. Това страшно я омазнява  #Cussing out много се дразня, но понякога неволно го правя и като се възмутя, че така бързо е изгубила красотата си, чак тогава се сещам къде са ми били ръцете през цялото време  #2gunfire

Другият проблем - много е нацъфтяла, откакто почнах маската с тривитаминола не е виждала ножица... и ефекта е налице. Ще трябва да се осмеля все пак да отида на фризьор?! Но този път при един нов, за когото моя приятелка, която ходи редовно твърди, че реже толкова, колкото тя поиска, нито милиметър повече (няколко пъти е получавал заплаха, че ще се прости с ръцете си в противен случай)   Naughty

# 82
  • Мнения: 4 496
:няколко пъти е получавал заплаха, че ще се прости с ръцете си в противен случай

Няколко пъти? Моят от първия път го разбра това.


Аз реших да почивам един месец. Смятам да дам на косата си пълна почивка. Благодаря на Латифа за поста ́и за главите и раменете.  bouquet

# 83
  • Мнения: 965
Под "няколко пъти" се има предвид деликатно напомняне при всяко посещение  Mr. Green
 Ще почиваш месец - като нищо може и да те последвам, за да не правя излишно експерименти с косата си. Всяко нещо с времето си... няма да крия, че съм лакома за това да е дълга и красива, но след като е нужно търпение, значи така ще бъде  Peace

# 84
  • Мнения: 151
Под "няколко пъти" се има предвид деликатно напомняне при всяко посещение  Mr. Green
 Ще почиваш месец - като нищо може и да те последвам, за да не правя излишно експерименти с косата си. Всяко нещо с времето си... няма да крия, че съм лакома за това да е дълга и красива, но след като е нужно търпение, значи така ще бъде  Peace
Ох колко пъти повтарям едно и също , а все ми режат повече:(Всички фризьори като грабнат ножизата и се самозабравят... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 85
  • Мнения: 965
Значи или сменяш фризьора, или променяш "обръщението" си към него  Twisted Evil

То май се получава така, че както експериментираме със съставките в маската, докато не улучим точните, така и търсим, и сменяме различни фризьори - докато не улучим нашияWhistling

# 86
  • Мнения: 52
Anelia здравей искам да те питам дали може  днес пак да си направя маската като имаш в предвит че в четвъртак е правих за пръв път да не стане много често?








# 87
  • Мнения: 1 282
Anelia здравей искам да те питам дали може  днес пак да си направя маската като имаш в предвит че в четвъртак е правих за пръв път да не стане много често?
Можеш да я направиш, аз я правя три пъти седмично понякога, така че...спокойно.












# 88
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Много не им се доверявайте на тия стригачи.И аз тази сутрин казах 1см.,пък отидоха 3см..Да не казвам как офъкаха моя син.Сякаш е от някой концлагер #Cussing outМоята поне имаше нужда от това,понеже краищата бяха доста изтънели.Сега следва маска и ......

# 89
  • Мнения: 1 365
Аз снощи сама си взех връхчетата с ножицата.
Да ви кажа - вчера си взех един шампоан оцветител цвят шоколадово кафяв, сипах го в едно шишенце от боя, добавих вътре мед и малко Себорал и си го намазах на косата. Не мога да спра да се боядисвам, затова ще пробвам с оцветители. Постоях около 30мин, измих с нормален шампоан, сложих маска, а накрая полях с вода+оцет, после само с чиста водичка. Косичката ми има хубав блясък, засега не се е омазнила още, както става напоследък  newsm78 Наистина е хубаво накрая да поливаш или с отвара, или с вода+оцет. Определено има ефект. Отивам да търся сега коприва, щом изсушава косата.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт