ПЛЕВЕН - 43

  • 12 212
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 325
Ние излизахме с малката до Кауфланд за зеленчуци. Към 14 ч. мисля да се разходим и до центъра. Нямам възможност за по-дълги разходки, защото тя каквото и ядене да е, дори и плодово пюре, ако не е топло не го иска.
И ние с мъжа ми сме на Дюканска диета. Засега върви добре с килограмите, но аз се чувствам много отпаднала и като цяло не ми се отразява добре. Пада ми кръвното, нищо не ми се яде, бледа съм и ми става лошо и такива работи. Явно няма да мога да я спазя като хората.  Ще мисля някакъв друг вариант.

# 16
  • Мнения: 546
Приятна разходка на всички. Вчера беше страхотно. А днес май ще е още по-топло. И ние няма да пропуснем разходката, макар че малката е малко сополива. Дано слънчицето поисуши този теч от нослето

# 17
  • Мнения: 1 951
Здравейте и от мен  Grinning
Аз съм на работа, Мити на ясла. Дано няма проблем. После като го взема ще се разходим по центъра. Аман от тези сергии. Голямо дърпане се дърпаме с Миташки  ooooh!

# 18
# 19
  • Мнения: 169
Да се запиша и аз. Сега излизам да търся мартеница снежен човек, как ги измисля моето дете все такива каквито няма ,миналата година бяха динозаври сега това. ooooh!

# 20
  • Мнения: 220
Здравейте ,
навън е пролет ,сега се прибрахме и чета в темата за памперс ,че играчките са започнали да пристигат -някой от Плевен получил ли е играчка вече?
Аз изпратих още първия ден ,а още нямам нищо. newsm78

# 21
  • Мнения: 872
Здравейте от нас  Simple Smile
Ние бяхме на разходка до обяд.Сега малката спи ,а като се събуди мисля да изляза малко пред блока с нея.Вчера почти целия ден беше навънка и през нощта спа непробудно - до 8 сутринта.
Петя,и аз ще ти препоръчам за онкогинеколог или проф.Горчев,или д-р Томов,или д-р Еленчев.В "Св.Марина обаче не работят с касата.Иначе можеш да искаш направление от личната за онкогинеколог и да отидеш да те прегледат в кабитета в онкото,но там няма ехограф.
А,добре дошла на новата мама и леко бременеене  Simple Smile
Бужи и майка му бързо да се оправят и да не се разболяват повече  Peace

# 22
  • Мнения: 22 443
Здравейте мацки, взех си колета от 27ми има два колета от Ларедут за Мариана. Да отиде да си ги вземе. )))
После ще пиша, че сега трябва да се храним с малката.

Иначе минахме на консултация
7кг, 64см, обиколка глава 41см, на гърдичките не запомних. Биха ни Хепатит В.
Другата седмица иска да слага Пентаксима. Може ли през толкова кратко време да се сложи?

# 23
  • Мнения: 1 951
Петя, ти онколог ли търсиш?

# 24
  • Мнения: 64
Здравейте! И днес си направихме страхотна разходка Laughing, бяхме по-леко облечени и се чувствахме супер Peace.
Пропуснала съм да поздравя новата мама - Добре дошла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА DIDA76   bouquet!
Отивам да почивам, че след дългите разходки Дружба-центъра-Дружба пеша сега се чувствам малко уморена Wink, но ще свикна.
Приятна вечер на всички!

# 25
  • Мнения: 5 026
Привет на всички! Днес се прибрах по-рано и заведохме Бужи на лекар,че започна да кашля повече. Чисти са му гърдите, продължава да пие Синекод и да капем Виброцил. От утре е командирован при майка ми, та и аз ще имам 1 час разходка в "града", докато стигна от Шипка до автогарата  Mr. Green
Моите възпитаници са все по-болни, та ако съумея да се овардя ще е цяло чудо. Една мама, преди,  беше пускала тема за помощи в дрехи за училището, сега ще я изровя напред, в подфорума Благотворителност, защото положението е плачевно. Та ви моля-ако имате дрешки за 7-8-9 годишни дечица, да ми помогне. Дечицата са дребнички, голям кът  са панталони, бельо, чорапки.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 862
Атракция,тъкмо си седях преди две минутки и се чудех..и ти ми реши проблема. GrinningЗначи нали правим акции по детските градини,та вчера събирах дрешки в нашата градина.И явно родителите не са съвсем разбрали,макар че бяхме написали възрастта на децата,та имам събрани и по големи дрешки-не са никак много,няколко дълги и няколко къси панталона.И се чудех какво да ги правя-в дома са малки децата.С удоволствие ще ти ги дам на теб и ще се радвам,че ще бъдат полезни. PeaceЩе те посъветвам да пишеш и в нашата си плевенска благотворителна тема-може още някой да се включи.

# 27
  • Мнения: 5 026
Валенце, аз пуснах тази тема. Ще пиша и в Плевенската   bouquet

# 28
  • Мнения: 5 278
Атракция, и при нас има дрешки за по-големи дечица и сме ги отделили.Два плика са с панталонки и блузки предимно.Мислехме да ги носим в Детелина,но щом сте по-зле ще ви ги дадем на вас. . Ще можеш ли сама да ги занесеш? На няколко пъти . Можеше и още да отделим,защото имаше и други по-големи дрешки,но за сега се свърши.
Валенце,за размера,те хората как да знаят,че едно четиригодишно дете в дома е голямо колкото моята Ивайла на година и половина Sad
И ние днес голяма разходка му ударихме. Всички сме уморени. Искахме топло време,на ни сега Simple Smile
Аз защо така никой не засичам newsm78Сигурно защото седим повече в градската . Днес видях Сиси и май това беше.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Djina,до колко бяхте в градската?

Общи условия

Активация на акаунт