ПЛЕВЕН - 43

  • 12 314
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Добро утро!  Hug   Grinning  Whistling

# 31
  • Мнения: 5 313
Добро утро и от мен Simple Smile
Днес сме станали в 6.30  Shocked Ама като си лягат в 7.30 така е Simple Smile
Нади,бяхме в градската до към 15.30. Вие сигурно по-късно сте излезли,но то към 16.30 започва да става по-хладно. А и аз вече не издържам Simple Smile Не знам като започнат и да тичат напред назад как ще се оправям #Crazy

# 32
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
Благодаря за топлото посрещане на всички  bouquet!
Днес ми стискайте палци,ще съм на ФМ при д-р Стойков!Дано всичко е наред Praynig!

Денят ще е чудесен като вчерашния,така че мами,разходете се добре!!!

Бихте ли ме упътили ,къде в Плевен има магазини,с дрехи за бременни?Мисля че ДеЩоВиди ми беше казала,но не мога да се сетя! Embarassed

# 33
  • Мнения: 5 313
Алиса,магазин за бременни има във Валентина,но мисля ,че е по-скъп,не знам какво търсиш. Иначе в уличката точно зад Валентина,през тунелчето като минеш има пак едно магазинче е едно гаражче вдясно.Не знам дали ме разбра. Има и по старата главна,точно сред кафе Мария. Аз като бях бременна имаше и в Ситито,но не знам дали го има още.Тези са които аз знам.

# 34
  • плевен
  • Мнения: 1 250
Добро утро и от мен.
Днес е чуден ден.Намислила съм да водя Марио на фризьор, защото вече прилича леко на момиче.Това ще му е третото подстригване откакто се е родил.Дано се държи прилично, предишните пъти не е плакал.
Лек ден на всички.

# 35
  • Мнения: 22 538
Добро утро и от нас момичета. )))
И ние сме ранобудни, в 7.30ч закусва детето. )))
После реши да ми оповръща юргана, който е с гъши пух и не може да се пере, та само го позабърсах с мокра кърпичка и перушината веднага се намокри. ))
И от сутринта си сменяме тоалети. )))

И днес времето ще е супер и преди обед ще сме по Сторгозия, а след обед ще ходим по центъра. Аз вчера никой не видях. (((

Алиса, магазина за бременни, който е страхотен е в новият комплекс който направиха срещу полицията, той е по-точно леко надолу по уличката, точно след кафето на ъгъла.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 906
Аз пък днес сама ще се фейна по центъра..без мъж и деца. LaughingИскам малко да се поразсея,ще си търся панталон някакъв за сватбата..Мира,с тебе ще се видим,да ме зарадваш с ларесутските джинси на момичетата ми.

# 37
  • Мнения: 30
Djina и Mirama,благодаря!Мисля ,че се знам за кои магазини ми споменавате!Скоро ще ги посетя!

# 38
  • Мнения: 1 955
Да, в този магазин срещу полицията има много готини бременни дрехи.

Аз пак съм си вкъщи. Митко от снощи е с температура, мамка му...не знам, вече не издържам. Прекалено често е като че ли...беше с температура в края на януари, пи АБ, ей го сега пак е болен. Поне засега е без АБ. Всеки месец от 4 седмици една е болен.  Tired Сега му изписаха един Изопринозин, имуностимулатор някакъв. Давам го сега , въпреки, че никак не съм привърженичка на този вид лек. средства.  Confused

А времето е толкова хубаво, и детето ми с Т...ще го изведа следобяд в нашите на двора.

А за работата ми и четенето няма да казвам нищо  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 220
Здравейте ,
Алиса магазина в уличката зад Валентина е по евтин от другите с около 5-7 лева за едни и същи дрехи.Аз минала седмица обикалях за блузка на снаха ми и накрая купих от там .То е гаражче , а около него са само магазини /пак гаражи/ за втора употреба,дано се сетиш къде е .
Сега гледах прогнозата -другата седмица 19 градуса .Супер!!!
Лек ден .

# 40
  • Мнения: 2 070
Петя, аз залагам на Еленчев като онко-гинеколог. На кюто ще ти обясня къде приема на частно за 20тина лева, а иначе приема и в болницата в определени дни, мисля също и в Екзакта. Със сигурност приема и по каса. Богданова така ме беше уплашила, то не беше папилома вирус, то не беше рак на шийката на матката. Еми човека ме погледна за три минути на един специфичен апарат, забравих му името, пусна ми втора цитонамазка и каза че нищо ми няма. Тоест рака е раничка на шийката, следствие на шефовете след раждането, но засега не бива да се пипа и си е добре. Знам, че при теб по-скоро яйчници и наоколо ще се гледа. В крайна сметка може въобще да не ти трябва гинеколог, ами нефролог за бъбреците или гастро-ентеролог. Много тъпо..ама личната ти е за бой и просто я смени през юни.

Алиса, изрично съм звъняла и питала във всички болници и частни клиники в Плевен - никой не може тук да ти направи Фетална морфология. Независимо на 3Д или 2Д. Стойков, ако е добър и бебето е застанало както трябва, ще ти види пола още от сега. Аз си купих панталон за бременни от магазина до полицията, ако идваш в Плевен през деня ще те заведа. Иначе има един индийски магазин на Цветан Спасов в търговския център, от там можеш да си купиш по-евтини неща - туники, ризки с висока талия за порастнал корем, поли с ластик на кръста, така че да стават за голямо шкембе. Харесала съм си поли във Валентината и до полицията, но всичките са ми големи засега.

Атракция, разкажи ни повече за дома, в който работиш. Къде се намира, колко са големи децата, с или без увреждания, какви са им нуждите. Там ли спят и учат и т.н.

# 41
  • Мнения: 30
ДеЩоВиди,това което казваш,хич не ме зарадва!Даже ме притесни!Аз не отивам толкова за пола на бебето,а да го видят добре ли е ,дали всичко се развива както трябва!пола ми е последната грижа,каквото е!Предпочитам момиче,но.....Стойков ми го препоръчаха за добър лекар.Тук в Левски,ме гледат редовно на ултразвук,но искам да ме види и друг лекар.

За магазините се сещам.Ако съпругът ми приключи по-рано с рабатата,и да тръгнем по рано,ще ги посетя!А,ако не,ДеЩоВиди,обещавам,че като дойда, ще ти се обадя да се видим! Peace

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз пак съм си вкъщи. Митко от снощи е с температура, мамка му...не знам, вече не издържам. Прекалено често е като че ли...беше с температура в края на януари, пи АБ, ей го сега пак е болен. Поне засега е без АБ. Всеки месец от 4 седмици една е болен.  Tired
Дикси, да не те обезсърчавам, но тръгнат ли на ясла или градина повечето деца са така. Боледуват по-често. И Вики ми е така откакто тръгна на градина. Всеки месец лекарства. Личната ме посъветва да го спра през зимата и го е гледала майка ми. Но пък и друго ми прави впечатление - деца ходили на ясла по-малко боледуват в градината.

# 43
  • Мнения: 1 955
Но пък и друго ми прави впечатление - деца ходили на ясла по-малко боледуват в градината.

Ооо, а дано!
Вики не е ли ходил на ясла?

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ДеЩо,сигурна ли си ,че Стойков не прави ФМ в инвитро центъра? Ако той я прави там,със сигурност никой друг не може.
А теб те съветвам да отидеш ,ако си решила да си направиш,при Виолета Димитрова в София(но се записва за нея с месец най-малко напред).Тя е най-добрата в България. Стойков ми каза тогава,че ако ще правя ФМ, само тя и от негово име тя ме при когато аз исках,а не след 2 месеца. Аз съм много доволна,въпреки,че много ни изплаши,но поне бях 100% сигурна,че всичко е наред. Аз дори правих и изследване на сърцето на бебето,забравих как точно се казва,но пак е с 2Д . Исках да й направя тогава 4Д,обаче Димитрова като каза,че се съмнява за атрезия на хранопровода и трябва амниоцентеза и аз щях да умра,а мъжа ми на втория преглед даже не поиска да влезе в центъра,та камоли в кабинета от страх.

Общи условия

Активация на акаунт