АвГуСтОвСкА кръв гореща, са навън и Пролетта посрещат!

  • 15 824
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 574
Тъкмо се чудех къде сте всички и хоп гледам публикувани 10 отговора Wink
ВСТ, да  е жив и здрав дядо ти  bouquet
И аз моя много си го обичам, сега ми е много мъчно за него, защото е в болница.  За два месеца го оперираха два пъти от херния. Сега отново е в болница, защото получил инфекция от катетъра след втората операция Confused
И аз мога да включа моята майка към младите Wink Тя тази година ще стане на 52, но като се има предвид, че след месец аз ще стана на 32 си е направо млада Peace, разликата ни е 19.5 години.
За събирането не смея нито да гласувам, нито да се включвам за дата и място. Ако случайно ми се отвори парашута изобщо, мога да дойда където и да е в София.

# 271
  • Мнения: 21
Мами попаднах на нещо много смешно, но незнам къде да го побликувам затова го пускам тук а модераторите да го преместят ако сметнат за нужно. Благодаря на Хюндай форумците за това.
“Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?”
“Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, клизмата и т.н.?”
“SOS! Мама спи през цялата нощ!”
“Не ми дават да късам тапетите!!!”
“Как да се промъкна до котката?”
“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”
“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”
“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
“Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?”
“Почивка в чужбина - струва ли си да вземам и родителите?”
“Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване”
“Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?”
“Някой пробвал ли е на вкус “Фастум-Гел”-а? Искам, но досега не ми се е удало…”
“Какво трябва да може мама на 27 години?”
“Цица отделно от мама: възможно ли е това?”
“А вас целуват ли ви по дупето?”
“Препоръчайте ми логопед за баба”
“Колко джиесема сте осмукали досега?”
“Help! Обуха ми обувки - как да стана прав?”
“Как да се науча да спя, без да изпускам цицата? След като заспя, ми се изплъзва..”
“Услуги: художествено размазване на каша по лицето”
“Носът на мама изобщо не е еластичен. Нормално ли е това?”
“Помогнете! Расте ми коса!”
“Продавам комплект мамини дрехи, размер 46″
“Помощ: мама не заспива, докато не посмуча двадесетина минути цицата й!”
“Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!”
“Какво да изям, за да акам виолетово?”
“Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми… Как да узнаем истинското си име?”
“Мама като ненормална се радва на акото ми - към какъв специалист да се обърна?”
“На мен - пюре от моркови, на тях - шоколад. Къде е справедливостта?”
“Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???”
“Коремът на мама се поду. Какво значи това?”
“Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?”
“Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?”
“Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?”
“Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?”
“НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?”
“Къде ни е носленцето?”, “Къде са ни очичките?”… Те наистина ли не знаят???”
“Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин”
“ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???”
“Трябва ми материална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!”
“Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел”
“На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?”
“Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?”
“Зайченцето бяло”… “Хей, ръчички”… А какъв е творческият потенциал на вашите родители?”
“Да смучем едновременно цица и палец - максимализъм?”
_________________

# 272
  • Мнения: 1 614
Здравейте от мен!

Днес наистина е студеничко навън. След дълго колебаене все пак излязохме до кухнята да си вземем яденето. Този път без количката и Тони вървя през по голямата част от пътя,като го носих само докато пресичахме улици или ако се отклони много от правилния маршрут. Но все пак ми е по удобно с количката за такива разстояния.
Снощи Тони заспа в своето легло и спа цяла нощ там. Аз обаче ставах само като го усетих да се завърта насън. Топкова леко да спя когато не е до мен. Обаче се надявам да свикнем и двамата така,че е по-удобно за всички. Най-вече за таткото,защото иначе спи в ъгъла и не смее да се обърне. Wink
miss_74 Нуруфена се дава 3 пъти дневно,може и да не е на 8 часа,но е хубаво да не се прекалява с него. Редувай го с Панадол или Калпол,или каквото друго имаш за сваляне на температурата. При висока температура може да слагаш и свещички ефералган.
Елфче дано и вие вече се оправяте. Praynig
Рози съжалявам за сестра ти.Дано скоро се похвали с нова бременност.
vst_80  да ти е жив и здрав дядо ти!  bouquet

И аз искам срещичка. Hug Надявам се скоро да стигна и до София.
miss_74 хайде при първото затопляне да организираме една среща. Все се каним и нещо не ни остава време. И другите Пловдивчанки да се включат с предложения. А и Ember може да се разходят до Пловдив,ако имат възможност. Hug
Днес трябва да готвя.  chef Сега остава и да ми хрумне какво точно да бъде. newsm78
Лек ден на всички! Hug

# 273
  • Мнения: 409
Здравеите!vst_80  да ти е жив и здрав дядото браво за годинките smile3501 далго да ви радва.Моята баба е на 68 и е ве4е два пати пра баба Laughing,а тя самата е станала баба на 36 Crazy.Моя днеска пак падна какво става незнам целия в сини по лицето Sad,кога 6те стане стабилен незнам.Благодаря за пдкрепата о6те веднаж страхотно сте мили newsm51

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 202
mis_74,аз Нурофен-а и го давам на 6 часа.

vst80,да ти е жив и здрав дядо ти!   bouquet

А пък да ви се похваля:Днес ходихме на детски кът.Моята щерка,както и предния път,като ходихме ,така и сега 1 час изобщо не ме потърси.Само влезе и започна да си играе с децата и играчките.За разлика от всички останали деца,които от време на време или да не казвам постоянно реваха за майките си.Дори ,като мина единия час и влязох да я викам да си ходим,а наш`та дойде до вратата,блъсна я пред носа ми ,хвана за ръка момичето ,което ги гледа и се заигра наново.И така останахме още 40 мин и накрая влязох да я взимам и с рев си тръгнахме.Но нямаше начин трябваше да си ходим, да се храним и да спим.Дано и като тръгне на ясли,да не реве,а  да се чувства добре.

# 275
  • София
  • Мнения: 5 794
Вст, честит рожден ден на дядо ти! Да ви е жив и здрав още мноооого години и да се радва на много внуци!  Hug  bouquet
Албена, да се оправя бързо твоя дядо!  Praynig
И аз много си обичах моите, но рано ни напуснаха Sad
За посещението ни при д-ра - този път Ивчо нямаше глас да реве Rolling Eyes. Ушите му се оправят, но явно е лепнал някой нов вирус и сега е с ларингит. Tired Д-рът ни описа доста страшна ситуация, за която трябва да следим, и ако не дай Боже се случи - да викаме Бърза помощ  Confused , да му поставят урбазон. Дано не се наложи!  Praynig Praynig Praynig
За среща - само да се оправим, все ми е едно кога ще е.  Peace
zkazlarova , имаше ги тези неща в една тема в Клюкарника Peace Много забавни са някои Simple Smile

# 276
  • Мнения: 413
Zkazlarova, до сега се смях, остроумно е. Laughing
Vst_80, да е жив и здрав дядо ти!  bouquet
ROSI24, дано сестра ти скоро се похвали пак. Praynig Peace
Kaili, с удоволствие!Вие само се организирайте, ние и без това често сме в Пловдив, поне да се запознаят децата. Simple Smile

При нас положението с "разделянето" става все по зле.Като изляза в обедна почивка и Вики като ме хване за ръка - няма пускане.Два дни е такъв рев като тръгвам, кляка и ме дърпа за ръката и се дере милото... Confused Какво ще я правя не знам, вече не се лъже с нищо.

# 277
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
 В " Дон Домат" не правят резервации,питах. В обедните часове винаги е претъпкано,но към 17 лесно ще си намерим маса. Сега в 17.30 беше празно.

# 278
  • софия
  • Мнения: 1 745
ВСТ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  Grinning!

# 279
  • Мнения: 2 035
vst_80, мило, да е жив и здрав дядо ти! Да ви радва още дълги години!   bouquet Hug

ROZI24, съжалявам за сестричката ти  Confused Но най-важното е да са живи и здрави, и съм сигурна че щъркела ще ги посети скоро пак   Hug

IrrA_78, браво на Ирен, оправно момиче е тя  Hug

Eлфче, всичко ще е наред! Hug

miss_74, да оздравявате!И всички болнички дечица да се оправят  Praynig

Малиии и какви млади майки имате, моята си е голяма като на МарулкаHug/ ....юли живот и здраве ще стане 63, ама и аз се очертавам да съм голяма мама....какво да се прави съдба  Whistling


И партита заформяте, а?!  smile3506

А нещо да кажете за аватара ми   smile3534

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 22:42 от val_stef

# 280
  • Мнения: 743
Благодаря ви, милички за пожеланията  Hug  bouquet Дано да му се радваме още дълго време  Praynig
Албенче, дано  бързо оздравее и твоят дядо Praynig

Дани
  Hug Heart Eyes

Ирка, браво на твоята сладурка  Hug

Елфче, а ти ме шашна с твоя пост - надявам се, че всичко е ок при вас  Praynig. Много гушки за двама ви и ще чакам с нетърпение да пишеш пак  Hug


А нещо да кажете за аватара ми   smile3534


Направо ни уби, страшен е smile3501 newsm20

# 281
  • София
  • Мнения: 255


А нещо да кажете за аватара ми   smile3534


Направо ни уби, страшен е smile3501 newsm20

Elwing  Hug за някаква алергична реакция ли мисли док? Нашето тати го боцкат втори ден с урбазон  Sad

У дома и тъщата и свекървата са ни млади, да са  живи и здрави  Party

# 282
  • Мнения: 743
Охо 15та страница ,браво! Mr. Green
Валка свали и ти най сетне тая шапка ,а ?  Mr. Green
Рози съжалявам за сестричката ти ,кофти работа,но може и да е за добро. Hug
Марулче ,егати работата ако трябва да плащате  Shocked Дано си заслужава поне Wink
Вст80  честит празник,ама много скромна почерпката нищо не се вижда  hahaha
Миленче има наистина големи скици и аз се посмях от сърце  Joy
Елфче много  Hug на Ивчо!
Ира и на вас за Ирен  Heart Eyes
Оправяйте се бързо!
Колкото до тръшкането, не се тръшка,все още минава номера с тихото говорене,просто е много любопитна и не може да устои  да разбере дали не изпуска нещо:lol:
Като цяло е разбрана,навън  винаги върви в обратна на моето желание посока,но аз обикновено прилагам номера- тръгвам натам на където не искам, а тя от инат тръгва на обратно,т.е там където трябва.  Wink Сложно звучи, но върши чудеса.Вече много рядко викам,не ми останаха сили след Ники  Crazy,пазя си гласа за тежки случаи.Комплименти приема от всички с широка усмивка  Mr. Green
Искам и аз на пицария  Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 4 970
Елфче, успокой се  Hug Нали Дари ми е с такава диагноза от месеци, и в болницата лежахме заради това, та съм станала експерт Crazy.За по-подробна лекция по темата- свиркай на лични, че да не пълна тук Peace.НО- няма страшно.Не можеш да сбъркаш опасното състояние, а и  дори да се случи( не дай Боже), може да се реагира в повечето случаи адекватно  и да овладееш положението без  бърза помощ и урбазон.
Сега отивам да пия кафе, преди да е започнала лудницата на работа Crazy .пПО-късно ще се включа пак.

# 284
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добро утро  Hug!
Валка,аватара ти е ...... coolcool  smile3501 smile3501 smile3501!
Вчера се боядисах и през цялото време се държахме с Найа,за ръце.....не ми правиха сешоар  Twisted Evil
Днес ставаме на 1.7г. и още не правим нищо в гърнето  newsm24!

Общи условия

Активация на акаунт